نمایندگی وب هاستینگ شرکت خدمات پاسارگاد

pasargadteam

Active Member
با درود

سرویس های نمایندگی وب هاستینگ شرکت خدمات پاسارگاد برای کاربران محترمی که تمایل به ارائه خدمات وب هاستینگ دارند.

این سرویس ها با قیمت های مناسب , امکانات و استاندارد های جهانی و امنیت قابل توجه می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر از سرویس ها به صفحه نمایندگی مراجعه کنید.

با سپاس

pasargadteam

Active Member
سرویس های ويژه نمایندگان فروش

کلیه اشخاصی که به هر نحوی علاقه مند هستند در راستای ارائه خدمات میزبانی وب در استان و یا شهر خود فعالیت نمایند، می توانند از خدمات ويژه پاسارگاد سرویسز در این جهت برخوردار شوند.
از آنجا که مبحث نمایندگان و همکاران گرامی از اهمیت ويژه ای برخودار است سرویس های ویژه ای در این راستا جهت نمایندگان در نظر گرفته شده است.
لیست تهیه شده ذيل سرویس های رایج پاسارگاد سرویسز می باشد، چنانچه سرویس مورد نظر شما در این قسمت مشخص نشده می توانید برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

ویژگی ها:

1- کلیه سرویس ها دارای آپ تایم 99.99%,امنیت بالا,دارای فایروال,دارای آنتی ویروس و سرعت ارتباطی 100 مگابایت می باشد.
2- دو ماه رایگان برای پرداخت های سالیانه !
3- انتقال رایگان سایت نماینده و مشترکین از یک سرور دیگر به سرور کوروش کبیر.
4- دریافت Backup روزانه , هفتگی , ماهانه.
5- DNS اختصاصی برای نمایندگان
ns1.yourdomain.com
ns2.yourdomain.com
6- IP اختصاصی بنا به درخواست کاربر
7- کنترپنل مجزا (WHM برای سرور لینوکس)
8- کنترل پنل دومین مجزا در سایت خودتان
9- پشتیبانی سریع و شبانه روزی و ارائه آموزش های مربوطه
10- ناشناس ماندن نمایندگان در صورت درخواست آنها ( ارائه امکانات به نحوی که کاربران آنها متوجه نماینده بودنشان نشوند)
11- ست شدن آی پی بانک ملت در فایروال برای درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت.
12- نصب رایگان Extension های مورد نیاز کاربران برای PHP,MySQL
13- استفاده از آنتی اسپم برای جلوگیری از دریافت/ارسال هرزنامه
14- معرفی رایگان سایت مشترک به موتورهای جستجو
15- 20% تخفیف برای نمایندگانی که تمایل به سفارش طراحی سایت خود شبیه سایت شرکت خدمات پاسارگاد دارند. (سیستم سایت + قالب که تخفیف فقط برای قالب است)​

Linux Server Support:
zend optimizer - mysql - PHP - Python - Perl5 - CGI - C/C++ - SSI - SSL - SSH Access - Protected DIR - Fantastico - Frontpage Ext. - -POP3 Accounts - Webmail - Email Forward - Autoresponder - Mailing List - cPanel - Subdomains - FTP Access - Protected DIR - Web Stats - Error Pages - DNS Zone Edit​

hadiroohi

Member
قیمتای نمایندگی خوبه
توی سرور های مجازی سی پنل رایگان هست؟

لینک آپ تایم؟

pasargadteam

Active Member
قیمتای نمایندگی خوبه
توی سرور های مجازی سی پنل رایگان هست؟

لینک آپ تایم؟

با درود

سرور های مجازی سی پانلش ماهیانه 150.000 ريال می باشد.

لینک آپ تایم هم اگر وارد سایت میشدید سمت راست نواگیشن بار بود و میتونستید سرعت و هم آپ تایم رو ملاحظه کنید. اما برای دیدن آپ تایم : اینجا را کلیک کنید

در نهایت سوال بیشتری دارید با پشتیبانی های آنلاین در سایت رسمی شرکت تماس بگیرید.

با سپاس

pasargadteam

Active Member
آپ تایم به این میگن: http://host-tracker.com/web-site-uptime-monitor/638416/lvuc/
این سایت روی سرور ما قرار داره

ببخشید آپتایم به چی میگند؟

مگر تفاوتی در آپ تایم ما با شماست؟ :sad:
شما 100% است و برای ما روی 100%. اما ما تضمین 99.99% میدیم.

به نظر من اینقدری مهم نیست که آپ تایم 100 باشه یا 99.99% مهم خدمات , پشتیبانی , پورت ارتباطی شبکه و ... است که خودتون بهتر میدونید منظورم چیه. از مشتریانم دعوت میکنم بیایند و اینجا تاپیک بزنند توی این بخش و از نوع خدمات دهی ما بهتون بگند.

بعد کدوم سایت روی سرور شماست؟ :green:

alkapon20001

New Member
اخه بعضي ها فكر ميكنن همين كه 100% شد بسه ديگه با سرعت لود سايت لود سي پنل پشتيباني كاري ندارن
همون بهتر اصلا ارزش بحث نداره بيخيال اينا باش.

من که از روزی که روی سرور شرکت خدمات پاسارگاد یعنی شما اومدم بسیار راضیم. خیلی سرعت و پشتیبانیتون مناسبه.

آخرین ویرایش:

internet

Member
سلام
من هم از عيد نوروز تا الان از پاسارگاد سرويس هاست گرفتم اون هم نه براي يک سايت بلکه براي دو تا سايتم که قصد دارم بقيه سايت هام رو هم روي سرور پاسارگاد بيارم
از اين آپ تايم که بگذريم چون فروشگاه اينترنتي دارم حتي يک دقيقه هم برام مهم هست که سايت ام Down نباشه و هميشه در دسترس باشه
توي اين مدت تا اين تاريخ علاوه بر اين که هميشه سايت ام باز بوده و خودم اکثرا تا ساعت دو شب بيدار هستم هيچ مشکلي نداشته و اگه هم سوالي چيزي داشتم مديريت هاستينگ پاسارگاد اکثر قريب به يقين آنلاين بودند و تا بحال هاستينگي رو نديدم که خودش تلفني تماس بگيره و مشکل کاربراش رو حل کنه
علاوه بر اين سايت من با سرعت خيلي خوبي باز مي شه و مي تونيد در اين جا ببينيد:
http://Mahsol.ir
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

hadiroohi

Member
دوست عزیز منظورم 100% یا 99 % نیست
1) منظورم بازه زمانی هست که رست کردین (18 روز)
2) اینکه Interval رو حداقل نصف کنید ;)

3) همون سایتی که لینک آپ تامیش رو زدم رو سرور ما قرار داره. یکم دقت کردن بهتر از شکلکاست ;)

ولی از لحاظ سرعت شما حق دارین. سرعت سرور شما عالیه

آخرین ویرایش:

pasargadteam

Active Member
دوست عزیز منظورم 100% یا 99 % نیست
1) منظورم بازه زمانی هست که رست کردین (18 روز)
2) اینکه interval رو حداقل نصف کنید ;)

3) همون سایتی که لینک آپ تامیش رو زدم رو سرور ما قرار داره. یکم دقت کردن بهتر از شکلکاست ;)

ولی از لحاظ سرعت شما حق دارین. سرعت سرور شما عالیه

شما دقیق معرفی کنید شکلک نمیبینی عزیزم.

شما گفتی این آپ تایم است.

این سایت هم روی سرور ماست.

وقتی آپ تایم گذاشتی فکر کردم از سرور خودته و به لینک توجه نکردم , شما راست میگی اما باید میگفتی این سایت روی سرورم است و آپتایم هم مشخص.

در مورد ریست هم هر دو هفته یک بار ریست میکنیم. به جای 18 روز.

موفق باشی.

pasargadteam

Active Member
آپ تایم رو تا جایی که بنده خبر دارم هر دو هفته یکبار رست نمی کنند
http://host-tracker.com/web-site-uptime/797675/lvuc/
http://host-tracker.com/task_stats/230790/fpgimg/
مگر اینکه اطلاعات بنده ناقص باشد
در این صورت میتونید از دیگر دوستان نیز نظر خواهی کنید

به هر حال موفق باشید

منظور من آپ تایم نبود , سرور بود. ساعت 12 شب هر دو هفته یک بار ریست میکنم که سرور یه نفسی بکشه.

شناسه من در یاهو رو ادد کنید بیشتر صحبت کنیم: pasargadservices

با سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا