نمایش مسیج در ناتیفیکیشن بار اندروید

leontry89

Member
دوستان من مدتی می خوام تو اندروید در ناتیفیکیشن بار یک مسیج بدم
بهم گفته شده باید از ane استفاده کنم
خیلی سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

Fanous

Well-Known Member
دوستان من مدتی می خوام تو اندروید در ناتیفیکیشن بار یک مسیج بدم
بهم گفته شده باید از ane استفاده کنم
خیلی سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

سلام
قبلا به این سوالتون جواب داده شده:
http://forum.majidonline.com/threads/223348-چگونگی-نمایش-پیغام-در-ناتیفیکیشن-بار-اندروید

شما باید خودتون ane موردنظر رو بسازین که روش این کار در آدرسی که دوستان توی تاپیک قبلی واستون ارسال کردن ، نوشته شده

leontry89

Member
دوست عزیز من اونو دیدم
اما نتونستم درک کنم چیکار باید بکنم
لطفا کمکم کنید ممنون میشم

سلام فانوس جان گل سر سبد as3 شدی ممنون از پاسخ گویی به بچه ها به دانش ما هم اضافه میشه

سلام فانوس جان من در زمینه تصاویر پانوراما 360 درجه تخصصی کار میکنم یه مقدارش مربوط به فلش و as3 اگه نیاز داشتی سوال کن شاید بتونم ادای وظیفه کنم. در زمینه فلش دارم پیشرفت میکنم ولی هنوز شاگرد شما هستم.
دوربین مخصوص دارم با لنز و سه پایه مخصوص این کار.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
اگر تخصص کافی برای ساخت اکستنشن های Native را ندارید یا وقت آن را ندارید یا کلا برای شما به صرفه نیست

حتما هم نیازی نیست خودتان ane را آماده کنید موارد هست که با هزیه چند دلاری می توانید تهیه کنید.

موفق و پیروز باشید

Fanous

Well-Known Member
اگر تخصص کافی برای ساخت اکستنشن های Native را ندارید یا وقت آن را ندارید یا کلا برای شما به صرفه نیست

حتما هم نیازی نیست خودتان ane را آماده کنید موارد هست که با هزیه چند دلاری می توانید تهیه کنید.

موفق و پیروز باشید

سلام
یه مشکل خرید کردنه ! یه مشکل پولش !
پیشنهاد می کنم بچه هایی که اینجا با فلش ، اپلیکیشن موبایل کار می کنن ، باهمدیگه پول جمع کنیم و به کسی که بتونه اونهارو خریداری کنه ، بدیم
اینجوری باصرفه تر میشه

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بنده برای پرداخت ارزی مشکلی ندارم
هر چند اگر خیلی قانونی نگاه کنیم باید برای هر پروژه خرید انجام شود، البته اگر اینطوری نگاه نکنیم ، خوب هست.
مشکل پولش هم اگر مورد دوم باشد به صورت گروهی خیلی نمی شود

موفق و پیروز باشید

سلام
یه مشکل خرید کردنه ! یه مشکل پولش !
پیشنهاد می کنم بچه هایی که اینجا با فلش ، اپلیکیشن موبایل کار می کنن ، باهمدیگه پول جمع کنیم و به کسی که بتونه اونهارو خریداری کنه ، بدیم
اینجوری باصرفه تر میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا