نمايش لوگو در مراحل نصب ويندوز

snmsoftpc

Active Member
ساده ترين برنامه براي ساخت ستاپ همون Winrar است . البته كار باهاش ور خودان باشيد ياد بگيريد .

snmsoftpc

Active Member
براي لودينگ ويندوز هم در پوشه i386 دنبال فايل كبي با نام sp2 بگرديد . فايل را از حالت فشرده خارج كنيد .

snmsoftpc

Active Member
يك فايل بنام ntoskrnl.exe در آن وجود دارد آن را با همان برنامه ريسورس هكر باز كنيد و تصوير را تغيير دهيد .
توجه داشته باشيد هر تصويري را نشان نميده . بايد تصوير 4 تا 8 x باشد يعني كيفيت 8 بيتي .
بهتره فقط نوشته اي روي تصوير اصلي درج نماييد .

snmsoftpc

Active Member
توجه كنيد فقط همين فايل را ويرايش كنيد و بقيه را دست نزنيد . همينطور حجم فايل بالا نرود كه سرعت لودينگ كم شود .
اگر اين فايل را در sp2.cab پيدا نكرديد بگيد تا يكي ديگه رو براتون معرفي كنم .
چون ويندوز هاي دستكاري شده اين فايل رو جاي ديگري انتغال دادن .
مانند ويندوزي كه خودم آماده كردم كه كلا تغييرات عجيبي در اون ايجاد كردم . كه ميشه گفت بهترين ويندوز تابحال مي باشد . البته اين نظر من و كاربرانم است .
موفق باشيد

I-zone

Active Member
شما واقعا منو شرمنده كرديد ....
من فايل sp2.cab‌را در پوشه ويندوز پيدا نكردم وفقط چنين فايلي بود 50SP2.CAB كه وقتي بازش كردم اصلا چيزهايي كه گفتيد داخلش نبود

snmsoftpc

Active Member
دوست عزيز ويندوز شما استاندارد نيست . پيشنهاد مي كنم از يك نسخه ديگر استفاده كنيد .
اما يك كار ديگه هم بكنيد . دنبال يك فايل در پوشه i386 با نام ntoskrnl بگرديد . پسوندش محم نيست . اگر پيدا كرديد نامش را بگيد تا بگم چجوري روش كار كنيد .
موفق باشيد

I-zone

Active Member
خوب ntoskrnl بود با پسوند _ex. كه همون exe خودمون است نمي دونم روش شما چي است ولي فكر كنم مي خواهيد بگوييد كه از حالت فشرده خارجش كنم و با ريسورس هكر تغيرش بدم و بعد به همان پسوند _ex تبديلش كنم درسته ؟؟؟!!!
اگه همينه كه لازم نيست به خودتان زحمت بديد اين يكي را بلدم (بالاخره شاگرد شما هستيم )
فقط ان عكس كه ارم ويندوز xp هست را تغيير بدم ها چيز بدرد بخور ديگري در ان اطراف نيست ؟

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
دوست عزيز چيزي كه ميگيد درسته اما آنقدر كه فكر ميكنيد ساده نيست . بايد از فشردگي در بياريد و دوباره بعد از تغييرات فشرده كنيد كه فكر كنم فشرده كردن با پسوند هايي مثل اين رو بلد نباشيد كه ميشه گفت شايد كاربران حرفي اي حتي اين فروم هم بلد نباشند .
اما اگر بليدن باشه
بله فقط تصوير پشت زمينه رو تغيير بديد . همين فايل هم هست . در بعضي ويندوز ها در فايل فشرده sp2.cab هست و در بعضي ديگر با نامي كه گفتين .
اميدوارم بتونيد ويندوزي خوب آماده كنيد .
موفق باشيد

I-zone

Active Member
باید بگم که بله این کار را از یکی دو سال پیش بلدم خوب ببخشید یه سوال دیگه هم پیش امده برای تغییر عکس welcome ویندوز چه فایلی را تغییر بدم مب خواهم کنار ویلکام عکسی بگذارم
باسپاس

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
فايل logonui كه فكر كنم مثل همون فايل قبلي پسوندش تغيير كرده .
موفق باشيد

asextor

New Member
دوستان سلام . من توی اینکار یه مقدار کمی تجربه دارم . اولا از نرم افزار reshack استفاده نکنید بلکه از Restorator استفاده کنید چون خیلی بهتره . در ضمن اگه خواستین آموزش تغییر آیکون ها - صدا ها - والپیپر - صفحه لوگان و صفحه نصب ویندوز رو میزارم .من هم یه چیزایی رو نمیدونم امیدوارم به کمک هم بتونیم کارای بیشتری رو انجام بدیم .

quantom

Member
باسلام لطفا این آموزش ها را شروع کنید و حتی الامکان با مثال و توضیح و عکس

جدیدترین ارسال ها

بالا