نمايش آمار سايت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

msnasiri

Member
اول خواستم داخل سایت خودم داخل قسمت پروژه ها بزارم بعد گفتم دوستان اذیت می شن دیگه اینجا گذاشتم
امیدوارم همون باشی که خواستین.
اگه مشکلی بود یا همین جا بگید یا اینکه داخل تالار گفتگوی سایت خودم بیان کنید.
بهرحال خوشحال می شم به سایت سر بزنید.

پیوست ها

• Counter-v1.0.0.zip
    4.3 کیلوبایت · بازدیدها: 126

bahy_my

Active Member
آقا يه دنيا از هر دوتون ممنونم.
من كه شما دو تا رو از همه بيشتر قبول دارم.
بالاخره دو تا دوست تو اين سايت پيدا شد.
متشكر ...

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
آقا اینم شمارنده پی اچ پی ای اس پی هم قبلا گذاشتم ولی دیگه تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید خواهشاً

پیوست ها

• Statistics.zip
    8.5 کیلوبایت · بازدیدها: 105

salam_ali

Member
آقا من این پی اچ پی ای اس رو توی لوکال هاستم نصب کردم
بانکاشم ساختم . درست کار می کنه اما اینطوری
مشکل کجاست لطفا راهنمایی کنید .

Notice: Undefined variable: REMOTE_ADDR in f:\program files\easyphp1-8\www\statistics\statistics.php on line 20

Notice: Undefined variable: PHP_SELF in f:\program files\easyphp1-8\www\statistics\statistics.php on line 20

Notice: Undefined variable: PHP_SELF in f:\program files\easyphp1-8\www\statistics\statistics.php on line 22
کاربران آنلاین : 1 نفر

Notice: Undefined variable: result in f:\program files\easyphp1-8\www\statistics\jdf.php on line 125

Notice: Use of undefined constant day - assumed 'day' in f:\program files\easyphp1-8\www\statistics\statistics.php on line 39
بازدید امروز : 1 بار

بازدید دیروز : 1 بار

بازدید کل : 2 بار

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
ببین یه فایل اسکیو ال داره که باید داخل پی اچ پی مای ادمین اینپورتش کن بعد تنظبمات دیتا بیست رو هم رو.ی فایل ها انجام بده

salam_ali

Member
من هم همین کارو انجام دادم
اسکریپت درست کار می کنه اما نمی دونم این خطاها مال چیه ؟

arashonline

Well-Known Member
دوست من خب اين ديتابيس ميخواهد و Php ساپورت اينارو داشته باشه سرورت حله ديگه...!

msnasiri

Member
من منظورتون رو نمی فهمم.
این فایل دیتابیس نمی خواد که فقط لازمه که php رو پشتیبانی کنه و دسترسی به فایل هم داشته باشه همین

arashonline

Well-Known Member
اين در خود فايل بود

اين فايل حاوي راهنماي طريقه نصب، راه اندازي و استفاده از نرم افزار Statistics مي باشد. این نرم افزار با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MYSQL

امکانات :
استفاده از بانک اطلاعاتي MySQL براي ذخيره و بازيابي اطلاعات
نصب و راه اندازي آسان بدون نياز به داشتن اطلاعات در ارتباط با برنامه نويسي تحت web
یک سیستم آمارگیری کامل که کاربران آنلاین , بازدید امروز , بازدید دیروز و بازدید کل را نشان میدهد

و الي آخر

sabasoft

Member
این آقا وحید انجمنش خرابه و هی لینکش رو می گذاره...........................

RainDigital

Member
من یه سرویس وبلاگ دارم میخوام همه این ها باشه به صورت بسیار ساده ولی برای وبلاگ هر نفر جدا باشه.

1. منو راهنمایی کنین که چطوری کاری کنم که برا هر وبلاگ جدا آمار بگیر
2. کد اینو برام بزارید بصورت بسیار ساده- بازدید امروز دیروز کل + افراد آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا