نقش کپسول AHCC و قارچ شیتاکه در درمان بیما‌ری‌ها

nikooch

New Member
ahcc-capsule_w500_h500.jpg

این روزها با توجه به تغییر در روند تولید مواد غذایی با استفاد از انواع هورمون و ... تعداد افرادی که دچار بیماری‌های مختلف می‌شوند بسیار بیشتر از گذشته شده، به خصوص ابتلا به انواع سرطان که به عنوان یک بیماری صعب العلاج شناخته شده و رفته رفته با درمان‌های سختی که دارد، سیستم ایمنی بدن را تضعیف کرده و بیمار را از پا در می‌آورد تا جایی که بیماران را از بهبود و بازگشت به روزهای قبل از بیماری نا امید می‌کند.


زمانی که سیستم ایمنی بدن تضعیف شود، راه برای ورود بسیاری از بیماری‌ها و ویروس‌ها باز شده به همین خاطر باید قبل از ابتلا به بیماری، در جهت قوی کردن ایمنی بدن اقدام کرد. اما سوال به وجود آمده این است که انجام چنین کاری چگونه ممکن است؟ در راستای پاسخ به این سوال تصمیم گرفته‌ایم در مورد کپسول AHCC و قارچ شیتک (Shiitake) صحبت کنیم. کپسولی که کلید درمان بسیاری از بیماری‌ها و یا حتی عدم ابتلا به آنها است.


کپسول AHCC برای چیست؟


سیستم ایمنی، مدام در حال بررسی بدن شما بوده و در حال جستجوی انواع باکتری و ویروس‌های مختلف است تا با عوامل بیماری‌زا مقابله کند. اما گاهی اوقات ممکن است که تشخیص عامل بیماری‌زا به موقع انجام نشده و یا آن ویروس، باکتری و... مدتی را به طرز نهفته در بدن شما زندگی کرده باشد و به صورت ناگهانی خود را نمایان کند که در چنین وضعیتی توانایی و عملکرد سیستم ایمنی، تضعیف شده و بیماری به شخص غلبه می‌کند.


اینجاست که می‌توان به داروها و مکمل‌هایی اشاره نمود که به بدن کمک می‌کنند تا با بیماری و عوامل آن مبارزه کنند یا بدن را برای درمان‌های سخت‌تر آماده نماید.


کپسول AHCC یکی از بهترین و قوی‌ترین مکمل‌ها برای خرید از سایت های خارجی کمک به سیستم ایمنی بدن است که هدف اصلی آن، بالا بردن مقاومت ایمنی در مقابل انواع بیماری‌های خطرناک می‌باشد. منشا اصلی ahcc در قارچی به نام شیتک است که موجب افزایش دادن تعداد سلول‌هایی در بدن می‌شود که در مبارزه با انواع ویروس و عفونت نقش دارند.


آیا AHCC در درمان سرطان و hpv تاثیر دارد؟


اینکه در بعضی موارد، این محصول را به عنوان درمان کننده سرطان معرفی می‌کنند کاملا اشتباه است. در واقع AHCC با بالا بردن قدرت ایمنی باعث می‌شود بدن در برابر درمان‌های سرطان، طاقت بیاورد و شخص بتواند درمان خود را تا رسیدن به بهبودی کامل ادامه دهد.


اما در مورد ویروس hpv یا همان زگیل تناسلی باید گفت طبق آزمایشاتی که بر روی 10 خانم مبتلا به این ویروس با عصاره قارچ شیتک انجام شد، 8 نفر از آنها به بهبودی کامل رسیدند و این می‌تواند نشان دهنده قدرت کپسول‌های ahcc در درمان زگیل تناسلی باشد. بیماری و ویروسی که تا به امروز هیچ درمان قطعی برای آن یافت نشده و بسیاری از بیماران را از دفع آن ناامید گردانده است.


آیا کپسول AHCC مورد تائید می‌باشد؟


ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که آیا چنین کپسولی از استانداردهای ایده‌آل دارویی بهره می‌برد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیالتان از بابت آن راحت باشد چرا که درستی عملکرد این کپسول، بارها در آزمایشات متعدد و توسط پزشکان سراسر جهان مورد تائید قرار گرفته و چیزی نزدیک به 1000 مرکز درمانی در حال استفاده از آن هستند.


همچنین این آزمایش ها ثابت کرده است که اثرات این کپسول کوتاه مدت نبوده و تنها با مصرف یک دوره از آن شخص به بهبودی رسیده و موضوع مهم‌تر اینکه با داروهای دیگر هیچ تداخلی نداشته و حتی استفاده طولانی مدت از آن نیز ضرر نخواهد داشت اما مصرف دوز درمانی آن به بیماری و ویروس موجود در بدن فرد بستگی دارد. این کپسول در دو نوع پلاتینم و گلد قابل تهیه می‌باشد.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا