نقش روانشناسي رنگ در طراحي وب سايت

Behzad

New Member
سلام
ممنون ميشم كه :
هركس اطلاع ، مقاله يا هر مرجعي در رابطه با نقش روانشناسي رنگ و اصول علمي تركيب بندي رنگها در زمينه طراحي وب سايت در اختيار من و بيقه دوستان قرار دهد

با تشكر
بهزاد

cubit

New Member
منم موافقم...
روانشناسی رنگ و اینکه بهترین نوع چیدمان یک صفحه وب چه جوریه.

rezatoofan

Member
سلام
====
منبع برای آموزش و شناخت رنگ و اصول چیدمان در صفحه : کتاب مبانی هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای که تا حد زیادی شما رو راه میندازه و اگر تمایل داشتید به منابع کاملتری هدایت میکنه.
در کنار این کتاب بهتره حتما صفحه آرایی شاخه فنی و حرفه ای رو هم بخونید که میدونم ازش 99/9 در صد استفاده میشه.
..... در کل این رو هم خودم اضافه کنم که صفحه آرایی (چیدمان)در صفحه و انتخاب رنگ رابطه میتقیمی با موضوع دارن و این موضوع هست که به ما میگه از چه ترکیب و رنگی استفاده کنیم .......

cubit

New Member
سلام
====
منبع برای آموزش و شناخت رنگ و اصول چیدمان در صفحه : کتاب مبانی هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای که تا حد زیادی شما رو راه میندازه و اگر تمایل داشتید به منابع کاملتری هدایت میکنه.
در کنار این کتاب بهتره حتما صفحه آرایی شاخه فنی و حرفه ای رو هم بخونید که میدونم ازش 99/9 در صد استفاده میشه.
..... در کل این رو هم خودم اضافه کنم که صفحه آرایی (چیدمان)در صفحه و انتخاب رنگ رابطه میتقیمی با موضوع دارن و این موضوع هست که به ما میگه از چه ترکیب و رنگی استفاده کنیم .......
ممنون...
منبعی تو نت نمیشناسید.

qwertyuiop71944

New Member
رنگ نارنجی برای جاهایی خوبه که می خواین کالا بفروشین، اعتماد ایجاد میکنه!

جدیدترین ارسال ها

بالا