نقشه های سه بعدی با فلش

بد نیست ولی چرا وقتی زوم می کنی نمی تونی برگردونیش. این مشکل ور حل کن .

در هنگام زوم به جای اینکه زمین بزرگ بشه ، تصویر نقشه ها بزرگ میشه که به نظر من یه چیز غیر طبیعیه

zxcv900

Member
برای زوم روی زمین دابل کلیک نکن با اسکرول ماوس زوم کن ( دکمه چرخان ماوس)
باید صبر کنی تا نقشه ها واضح بشن

آخرین ویرایش:

zxcv900

Member
سلام
ممنون آره از عکسهای گوگل api استفاده کردم اما نه به صورت مستقیم چون گوگل از لحاظ امنیتی جلوی تغییر دادن مپشو با فایل crossdomain.xml گرفته و ما باید به صورت غیر مستقیم نقشه ها رو از گوگل استخراج کنیم و اونطوری که نیاز داریم کاستومایزش کنیم

آخرین ویرایش:

zxcv900

Member
ممنون هادی جان
دوستان برای قرار دادن آبجکتهای سه بعدی روی زمین چه راه حلی دارید ؟

++Hadi++

Active Member
نرمال سطح یا vertex یا face .
می تونی با کلاس مش بهشون دست پیدا کنی ...
یا اینکه مدل زمین و اشیای روی اون یه مدل 3 بعدی باشه تا با 3 دی مکس یا مایا یا یه چیزی شبیه به اون cms تون ، طراحی شه .

zxcv900

Member
آخه هادی جان مساله اینه که شاید در تمامی قسمتهای زمین صدها یا هزاران مدل سه بعدی براش طراحی بشه
ما نمیتونیم همرو یک جا با هم دانلود کنیم و نمایش بدیم
مشکل من اینه

++Hadi++

Active Member
فک کنم با داشتن شعاع کره و مختصات مرکزش و با یه سری محاسبات مثلثاتی sin و cos بشه به راحتی این کار رو کرد . خوب کره ، یه جور دایره های ممتد هستش که شعاعشون به صورت صعودی و نطولی هست . فک کنم اگه بخواهین تو یه فضای پیوشته یه همچین کاری بکنین بهترین راهش همین باشه . من تو امضام یه سری سمپل واسه یه همچین کاری (مثلثات ) دارم .
بای...

zxcv900

Member
ممنون از راهنمایی با ارزشت هادی جان
فقط کلاسی برای خوندن فایلهای kmz در away پیدا نکردم.اگه به چشمت خورد اینجا بذار بی زحمت

++Hadi++

Active Member
والا away ای قدیمی کلی parser داشتند که این یکی رو هم مطمئنم حتی papervision ساپورت می کرد .
یکی رو می شناسم که away رو می شناسه . بعدا یادم بنداز بپرسم .
بای...

Flashium

Member
کارتون عالیه
فقط چند نکته اینکه اندازه تصویر کوچیکه و اینکه از یه حدی که زوم شد باید حالتش مسطح تر بشه ولی من تا خیابان ها هم زوم کردم اما پایین و بالاش هنوز حالت کروی داشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا