نقاشی من (مت پیتینگ)

smspersia

Member
سلام
این اول نقاشی من با فتوشاپه احتمال دادم باید تو ان قسمت بزارمش (دقیق نمی دونم)
به عنوان اسایتد نظرتون رو میخوام بدونم ببینم سطح کارم چقدره

پیوست ها

• 12091392.jpg
    12091392.jpg
    361.4 کیلوبایت · بازدیدها: 56

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام. استاد که نیستم، ولی به عنوان یه همراه تو این زمینه نظرمو میگم.
چون اولین کارته نمیشه زیاد ایراد گرفت.
نمای خوبی داره، فقط روی جزئیات بیشتر کار کن.
سعی کن کمتر از آبجکت های آماده استفاده کنی و بیشترشو خودت انجام بدی تا همه تکنیک ها بیاد دستت.
کوه ها رو هم که میبینم یاد قیامت میفتم. کوه ها دارن متلاشی میشن. :green:
یا علی :rose:

smspersia

Member
از ابجکت اماده استفاده نکرم (فقط بعضی براش ها استفاده کردم که می خوام کمتر استفاده کنم )
روی چه جزئیاتی باید بیشتر کار کنم

ممنون

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
یعنی درختها و بوته ها کار خودته؟ اینجوری باشه که خوبه.
جزئیات مثل همون کوه. انگار زیاد وقت نذاشتی واسش. مثلاً سایه روشن ها رو بیشتر کار کن رو کوه.
نهر آب هم که خیلی مصنوعی شده. نهر آب از یه جای گود رد میشه دیگه، پس باید اطرافش رو طوری کار کنی که حس گودی رو داشته باشه. الان اینجوری اون حسو نمیده.
بوته های سمت چپ هم که خودت ببین از کجا شروع کردی به زدن. بوته ها رو هوان.
یا علی :rose:

+Mohammad+

Well-Known Member
ببین الان به نظرم برای اون رودخونه از ماسک استفاده کردی ... ولی همینو می تونی روی جزئیاتش خیلی بیشتر کار کنی .. مثلا بیا اون کناره های رود رو یه حالت گودی بهش بده که طبیعی تر جلوه کنه

می تونی سر راه آب سنگ هم استفاده کنی که کارت قشنگ تر بشه
سایه ی درختا توی آب خیلی تو ذوق میزنه ... می تونی یکم بیشتر روی خوده آب ها کار کنی ولی زیاد به سایه ی درختا توی آب متمرکز نشو

موفق باشی

coelho

Member
درود
مت پینتینگ برخلاف اسمش نقاشی نیست کار شما باید از عناصر طبیعی بیشتری برخوردار باشه تا برای یک فیلم یا یه صحنه CG مناسب باشه.این کارتون بیشتر Concept Art هست.توصیه میکنم مت پینتینگ رو گوگل کنید به نتایج خوبی میرسید.......

smspersia

Member
درود
مت پینتینگ برخلاف اسمش نقاشی نیست کار شما باید از عناصر طبیعی بیشتری برخوردار باشه تا برای یک فیلم یا یه صحنه CG مناسب باشه.این کارتون بیشتر Concept Art هست.توصیه میکنم مت پینتینگ رو گوگل کنید به نتایج خوبی میرسید.......

دمت گرم منم دقیقا می خواستم Concept Art درست کنم اسمشو بلد نبودم
ممنونم

smspersia

Member
ببین الان به نظرم برای اون رودخونه از ماسک استفاده کردی ... ولی همینو می تونی روی جزئیاتش خیلی بیشتر کار کنی .. مثلا بیا اون کناره های رود رو یه حالت گودی بهش بده که طبیعی تر جلوه کنه

می تونی سر راه آب سنگ هم استفاده کنی که کارت قشنگ تر بشه
سایه ی درختا توی آب خیلی تو ذوق میزنه ... می تونی یکم بیشتر روی خوده آب ها کار کنی ولی زیاد به سایه ی درختا توی آب متمرکز نشو

موفق باشی
چون اولین کارم بود می خواستم سریع تموم بشه ببینم چیزی بلدم یا نه
فعلا که بعید می دونم بتونم اب و سنگ طبیعیتر درست کنم اما تلاشمو می کنم
حتما تو کار بعدی از راهنمای های شما استفاده میکنم

Mandana

Active Member
اخی
محیط جالبی داره مخصوصن رودخونه
اگر کانسپت ارت هست خوب شده ولی روی نورپردازیش بیشتر باید کار کنین
توصیه می کنم برای شروع سعی کنین رفرنس داشته باشین.عکسی چیزی و سعی کنین از روی اون کار کنین تا نورها رو بهتر کار کنین
برای اولین کار از خیلی خوب هم بهتره
موفق بباشین:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا