نظر شما چیه؟

Morteza76

Member
سلام رفیق جان...حالت خوبه...
فوجی ها دوربین های عکاسی خوبی هستن شک نکن...
من خودم یه s9600 داشتمو الانم دارم ولی دیگه استفاده نمی کنم...
نمیشه با کانن یا نیکون مقایسه کرد. ولی تمامی امکانات عمومی اونا رو داره...
لنز مناسبی هم داره...دیاف جالبی نداره...حساسیت تصویر هم خوبه ولی فکر نکنم بشه ازش استفاده کرد چون بالا بردن iso تو فوجی یعنی بالا بردن نویز تو تصویر...البته نمی دونم شاید این قضیه تو این مدل بهبود پیدا کرده باشه...
ولی بنظر من شما که می خواین پول خرج کنین بهتر یه برند بهتر مثل کانن یا نیکون تهیه کنین...

من به شخصه 450d کانن رو پیشنهاد می کنم به جایه این :دی

البته لنز زوم خوب این دوربین فوجی رو نمیشه فراموش کرد...اگر بزرگنمایی زیاد برات مهم نیست یکم هزینه کن یه دوربین بهتر...و حرفه ای تر بگیر...
البته اگه بودجه ضعیفه اصلا شک نکن این یه دوربین عالیه تو رده ی خودش یعنی شبه d-slr

در پناه حق

سلام رفیق جان...حالت خوبه...
فوجی ها دوربین های عکاسی خوبی هستن شک نکن...
من خودم یه s9600 داشتمو الانم دارم ولی دیگه استفاده نمی کنم...
نمیشه با کانن یا نیکون مقایسه کرد. ولی تمامی امکانات عمومی اونا رو داره...
لنز مناسبی هم داره...دیاف جالبی نداره...حساسیت تصویر هم خوبه ولی فکر نکنم بشه ازش استفاده کرد چون بالا بردن iso تو فوجی یعنی بالا بردن نویز تو تصویر...البته نمی دونم شاید این قضیه تو این مدل بهبود پیدا کرده باشه...
ولی بنظر من شما که می خواین پول خرج کنین بهتر یه برند بهتر مثل کانن یا نیکون تهیه کنین...

من به شخصه 450d کانن رو پیشنهاد می کنم به جایه این :دی

البته لنز زوم خوب این دوربین فوجی رو نمیشه فراموش کرد...اگر بزرگنمایی زیاد برات مهم نیست یکم هزینه کن یه دوربین بهتر...و حرفه ای تر بگیر...
البته اگه بودجه ضعیفه اصلا شک نکن این یه دوربین عالیه تو رده ی خودش یعنی شبه d-slr

در پناه حق

سلام مرتضی جان
مرسی عزیز تو خوبی ؟
مرسی از راهنماییت

500 شو دیدم میگه نویز داره توی ایزوی بالا و تاریکی
اذیت نمی کنه؟؟
:rose:

اتوماتيک و 100 و 200 و 400 و 800 و 1600 و 32000 و H1 expansion ISO 6400 equiv
:green:
ایناست
شاید با 400 هیچ وقت نگیرم و معلوم نمی کنه خدایی :-?
ولی با این حال نویزش از دوربینایه دیگه پایین تره؟

جدیدترین ارسال ها

بالا