افزونه نظر شما در مورد نسخه آخر آدرس یاب سایتم؟

zozze

Active Member
سلام

دوستان توی مبحث قبلی که حدود یک ماه پیش بود نسخه دوم از نرم افزار آدرس یاب سایتم روقرار دادم که خیلی مورد توجه دوستان قرار نگرفت با اینکه فکر میکردم واقعا عالی شده و این باعث شد که من برم دنبال ساخت نسخه بعدی و ظاهری متفاوت و انشاءالله بهتر

حالا از همه کاربرای سایت میخوام نرم افزار رو دانلود کنن و ببینن که چطوره این دیگه نهایت کاری هست که من میتونم انجام بدم خواهشا خیلی گیر ندید بهش :) یه مشکل هم داشتم که تو چند تا مبحث قبل تر مطرح کردم ولی خوب کسی جواب نداد تا الان دیگه منم با روش دیگه ای که میشد ساختم و نرم افزار رو تکمیل کردم،حالا چیزی که از شما عزیزان درخواست دارم:

نرم افزار رو دانلود کنید،بگید که توی چه ویندوزی تست کردین و چطور جواب داد،از 10 بهش نمره بدین و یه قیمت بذارید روی پروژه تا اگر کسی خواست براش بسازم بدونم چه قیمتی کار ارزش داره،الان بنظر خودم خیلی خوبه ها حال گیری نکنید:green: .

درباره نرم افزار بگم که بعد از پیدا کردن آدرس باید با استفاده از آیکن اینترنت اکسپلورر که پایین هست یه آدرسی که پیدا کردین انتقال پیدا کنید.

واسه خروج هم مثل خود ویندوز هست. منتظر نظراتتون هستم.

با تشکر :rose:

پیوست ها

• MehreganMusic Adres Finder Final version.zip
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 174

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
به نظر من برای یه آدرس یاب دیگه این همه چیز لازم نیست که شما قرار دادی هرچی ساده تر بهتر

برا قیمت هم فوقش 10 تومن

zozze

Active Member
به نظر من برای یه آدرس یاب دیگه این همه چیز لازم نیست که شما قرار دادی هرچی ساده تر بهتر

برا قیمت هم فوقش 10 تومن

سلام مرسی از نظرت ولی شما که این رو میگی باید نسخه قبلی آدرس یاب رو هم میدیدی بخدا انقد ذوق داشتم براش هر کس اومد گفت حالا این چیه چه کار میکنه و خلاصه حسابی حال ما رو گرفتن:sad: حالا لینک اون تاپیک رو پیدا میکنم میذارم ببینیدش

اینم لینک اون تاپیک

ولی خوبیه این به اینه که دیگه میگید بسه براش چیزی نذار :green:

ولی قشنگ شده نه ؟

بازم مرسی

آخرین ویرایش:

zozze

Active Member
اول سلام و مرسی که با دقت بررسی کردی امروز متوجه مشکلاتی که گفتی شدم بعضیاش رو فهمیدم و حل کردم ولی بعضی هاش رو متوجه نشدم که کجاش منظورت بوده الان دقیق توضیح میدم

به نظر من باید بیشتر تلاش کنی ولی قسمت های خوبی نیز در کارت وجود داشت
ولی اگر مشکلاتش را بر طرف کنی کارت بهتر می شود
واسه اینجا میخواستی 4 تا از خوبی هاش رو بگی که کیف هم بکنیم :green:

اشکالات دستوری (مهم)

1- ابعاد بخش تاریخ را باید بزرگ تر کنی تا اسکرول دار نشود
2-وقتی روی دکمه کوچک نمایی می رویم تاریخ و نوشته (امروز) روی تول تیپ قرار دارند

این دو مشکل رو حل کردم ولی

3-برنامه در صورت عدم اتصال به اینترنت با مشکل مواجه می شود چون پنجره ie خطای مربوط به عدم موفقیت به اتصال را ظاهر می کند که در این صورت از زیبایی کار کم می شود
4- متن عنوان پنجره کوچک در هنگام بستن برنامه از قسمت انتخاب بستن برنامه و انصراف بالا تر است

خوب واسه مورد 3 کل کار برنامه با اینترنت هست حالا اگر به اینترنت وصل نباشه طرف و بدون هیچ پیغامی صفحه ارور اینترنت اکسپلورر نمایش داده بشه بهتره یا با یه پیفام اطلاع رسانی کنه تا کاربر استفاده کننده بدونه مشکل از کجاس و فک نکنه نرم افزار خرابه

و واسه مورد شماره 4 هم هر چقدر که توی پنجره بستن برنامه چک کردم همه چیز سر جاشون بود و مشکلی ندیدم اگر میدونید درست گفتین یکم بیشتر توضیح بدید تا متوجه بشم.

اشکالات گرافیکی (غیر مهم)
1-برنامه دارای کادر مشخصی نیست
2-دکمه کوچک نمایی به خوبی دیده نمی شود تا کاربر بتواند از آن به درستی استفاده کند
3-دو دکمه موزیک آنلاین و رفتن به سایت از نظر شکل موس با بقیه دکمه ها متفاوتند

امید وارم همیشه موفق پیروز باشی

درباره مورد شماره یک که دارم روش کار میکنم ولی کادر داره چون سیاهه مشخص نیست واسه کادر رنگی میتونید کمکم کنید؟
البته یه سری چیزا توی دهنمه چک نکردم
دکمه کوچک نمایی رو هم دیگه جای دیگه به ذهنم نمیرسه و کرسر های اونا رو هم درست کردم حالا این 2-3 مورد مونده رو هم بگید درستش میکنم و دوباره نسخه تکمیل شدش رو میذارم
باز هم ممنون :rose:

zozze

Active Member
اشکالات دستوری (مهم)

در مورد مشکل 3 باید بعد از بررسی اتصال به اینترنت اگر به اینترنت وصل نبود پنجره کوچک نمایش داده شده دوباره پنهان شود
در مورد مشکل 4 متنشو دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم جمله در حال جستجو آدرس که رنگ آبی انتخاب کردی بود چون الان به برنامه دسترسی ندارم
اشکالات گرافیکی (غیر مهم)

در مورد مشکل 1 چون ازقالب ویندوز 7 استفاده کردی در پنجره اصلی نیز می توانی از همان استفاده کنی
در مور مشکل 2 با انجام کار بالا مشکل حل می شود

ولی نحوه ورود و خروج برنامه خیلی جالب و خوب است

امیدوارم باز هم نرم افزار های دیگری در این انجمن قرار دهی
موفق باشی

سلام داداش و مرسی که اینا رو گفتی دارم روش کار میکنم

درست که شد میذارم ببینید ولی میشه بگید همه مشکلاتش که بر طرف شد به نظرتون چند میشه این رو فروخت واسه سایتایی که بخوان براشون طراحیش کنم؟
ممنون:rose:

Amit13

Well-Known Member
من يه سوال دارم::

اون آدرس ياب اولتون دوتا button داره (پشتيباني آنلاين) كه yahoo messanger رو باز ميكنه و پنجره اي باز ميشه كه ميشه به ID خاصي چت كرد .اين چجوريه؟؟؟؟

zozze

Active Member
من يه سوال دارم::

اون آدرس ياب اولتون دوتا button داره (پشتيباني آنلاين) كه yahoo messanger رو باز ميكنه و پنجره اي باز ميشه كه ميشه به ID خاصي چت كرد .اين چجوريه؟؟؟؟

سلام دوست من یه سرچ میزدی من خودم قبلا این رو توی انجمن مطرح کردم و دوستان بهم جواب داده بودن

برای دکمه پشتیبانی با آیدی خاص این کد رو میزنید توی دکمه

کد:
Run("ymsgr:sendim?Your Yahoo ID&","")

diberater

Member
بله این کد رو برای فیس بوک هم میشه استفاده کرد. یعنی کلید فیس بوک هم همینه و برای بیشتر چیزه میشه ازش استفاده کرد مثل توییتر یا سایت مورد نظر و... .

جدیدترین ارسال ها

بالا