نظر شما بیننده های برام خیلی مهمه خواهش میکنم کمکم کنید

va2va2

Member
با سلام ولله نمیخوام تبلیغ سایت کنم ولی یه سایت رو دو بار طراحی کردم میخوام بدونم از نظر فنی و حرفه ای کدوم بهتره که بذارم دیفالت باشه
در ضمن اصلا منطقی هست که بذام کاربر انتخاب کنه تو کدم تمپ باشه یا نه
لطفا این دوتا رو ببیند و نظرتون رو بگید یک دنیا ممنون از این که به این بنده حقیر و نوپا مشورت میدید

www.parsiteb.com تا امروز این بوده
www.parsiteb.com/v2 شاید بزودی اینو بذارم البته بسته به نظرات و سلیقه اکثریت

mab designer

New Member
سلام... اوالا كه لينك دوم باز نشد... دوم اينكه طراحي خوبيه... ولي لزومي نداره دوبار خوش آمد بگي اونم تو يه بنر!

و اينكه قسمت جستجو جاش رو با لينكهاي درباره ما و صفحه خانگي و.... عوض كنه خيلي بهتره چون آرايش خطي براي سه قسمت جستجو ظاهر بهتري داره.... در ستون سمت راست به ترتيب اول صفحه اصلي بعد درباره ما و بعد از اون تماس با ما....
آيكون هايي كه براي لينكها انتخاب كردي يه كم بي ربط به موضوع هستند... دارو هاي گياهي ربطي به آرم مواد بازيافتي ندارن!
بلكه بايد يه شكلي مثل بشر يا وسايل آزمايشگاهي باشند يه چيزي تو مايه هاي لوگو كيمي دارو....
اخبار و مقالات هم معمولا با يه قلم و كاغذ نشان داده ميشوند!!!!!
سمت راست صفحه بين دو تيبل لينكها استفاده از <hr> يكم بيمورد و اضافي هست...
در قسمت كپي رايت هم لازم نيست انشاء بنويسي چون كاربر تنبل تر از اين حرفهاست كه متن كپي رايت رو مطالعه كنه...يك يا دو جمله كفايت ميكنه!
در داخل صغحه اخبار و مقالات لوگو اين قسمت رو بزاري قشنگ تر ميشه! و بقيه صفحه ها مثل گياهان دارويي و غيره هم به همين ترتيب!

آخرین ویرایش:

mab designer

New Member
براي قسمت جستجو يا آيكون جستجو رو حذف كن يا اينكه دگمه جستجو و آيكون با هم يكي بشن چون زيادي شلوغ شده!

h.khafan

Active Member
دومی باز شد الان

خیلی رنگ بندیه دل نشینی دره نسبت به اولی.
در کل دومی رو خیلی حرفه ایتر کار کردی.

موفق باشی
حامد

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
از نظر فنی باید ارز کنم خدمت شما که:
1- هیچ کدوم از وب سایت هایی که طراحی کردید، صفحات، اصلا اعلان DocType ندارند !!!!!!!!
-----------
2- خصیصه media در تگ link کجاست؟
HTML:
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="idevcenter.css">
---------
3- خطاهای سایت رو ملاحظه بفرمایید
-------
4- خلاصه نویسی در CSS شما در حد صفر است.
------
5- سایت اول که زدی، رنگ بندی نا مناسبی داره، (قرمز) پر هیجان، همانند وب سایت های خبری.
-----
6- وب سایت دومی که زدی ، رنگ بندی قابل تامل تر، اما با قالبی بسیار تکراری داره.
----
7- به نظر بنده (من آماتور) ، در صورتی که شما بر روی رنگ بندی سایت اول کار کنی، ساختار حرفه ای تر نسبت به سایت دوم که طراحی کردی داره.
---
استادان گرامی، پیش از من (آماتور)، نظرات ارزشمند خود را بیان کردند. بنده هم خرده نظری دادم که امیدوارم قابل استفاده باشه.
پاینده باشید

mab designer

New Member
سلام... لينك دوم رو هم ديدم... يه پيشنهاد دارم!
از رنگ بندي سايت دوم در طراحي سايت اول استفاده كن... فكر ميكنم گيرايي چشم بهتري داشته باشه.... از سبزكمرنگي در حاشيه تيبل اصلي استفاده شده براي رنگ پس زمينه استفاده كن و از سبز تر براي مابقي فضا...همين دورنگ كفايت ميكنه....
در ضمن دو مورد ديگه هم الان به نظرم رسيد... داخل صفحه ها از كلمه تيتر صرف نظر كن يا حد اقل از يه بالت يا هر نمادي كه فكر ميكني خوبه استفاده كن...چون زياد نوشتن كلمه تيتر حرفه اي به نظر نميرسه...حتي ميتوني تيتر موضوع رو بلد بنويسي... به هر حال يادت باشه توي طبيعت و دنياي واقعي از هر مخلوقي چه ساخت انسان چه ساخت خدا ميشه اشكال گرفت...

mab designer

New Member
سايت validator هميشه مناسب براي اشكال زدايي نيست... در مورد مسائل فني سايت خوبه كه دقت كنيد... ولي در راستاي هدف شما ابتدا به نياز كاربر توجه كنيد... چون كاربران سايت ممكن است تا به حال سايت هاي زيادي ديده باشند ولي هيچ كدام طراح وب و كارشناسان اصولي نيستند.... و هميشه هم در نظر داشته باشيد طراحي وب يك حرفه چند بعدي است.... پس فقط ذهن خودتون رو به يك قضيه متمركز نكنيد...همه موارد در كنار هم باعث ميشود كه سايت شما بد نباشد...
و تا يادم نرفته لطفا از اين جمله استفاده نكن... يكم باعث نا امني افكار كاربر نسبت به سايت شما ميشه ( رضایت شما مشتری عزیز را جلب کنیم .)

va2va2

Member
اقا یک دنیا ممنونم خیلی اقایی کردید .
واقعا شرمنده کردید سعی میکنم خیلی بهتر طراحی کنم
در هر حال من یه تازه کارم و تا بیام یه کار درست و درمون انجام بدم خیلی طول میکشه
بازم از همتون ممنونم

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست گرانقدر mab designer جان
از زدن پست های پی در پی پس از پست خود بپرهیزید. زمانی که خواستید در ادامه پستی که زدید مطلبی را اضافه کنید، در قسمت پایین پست شما دکمه ویرایش وجود دارد که با فشردن آن می توانیید به پست قبلی مطالب مورد نظر را اضافه کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا