نظر سنجی قسمت دوم مطبخ خانه سه بعدی ( نبینی و نظر ندی از دستت رفته )!!!

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

خب اول خبر خوب رو بهتون بدم یا خبر بد رو!!!؟؟؟:-?

بسیار خب اول خبر خوب اینکه یه منوی خوشمزه دیگه براتون تدارک دیدم و .....
خبر بد اینکه بدلیل میزان مشارکت پایین دوستان در نظر سنجی قبلی این آموزشها تنها در صورت دریافت علاقه مندی و مشارکت دوستان در نظر سنجی ارایه خواهد شد...:mad:

به این معنی که در صورت عدم رسیدن تعداد نظرات به حداقل نظر 50 عضو خبری از پخت و پز نیست و مابقی داستان رو هم که میدونید، مشارکت بیشتر = سفره رنگین تر ....:wink:

البته همچنان انتظار مشارکت در مورد آموزش قسمت قبلی پابرجاست و لطفا نظرتون رو در باره اون قسمت هم اعلام بفرمایید.

بگذریم .....

و اما منوی قسمت دوم:

1- سوپ Fall in love with Falloff 01 ( نحوه میکس کردن و قراردادن 2d map هایی مانند Bitmap روی سطوح ارگانیک و پیچیده بدون نیاز به Unwrap uvw توسط Falloff map )

نکته: سری های بعدی Fall in love with Falloff در قسمت های بعدی برای تولید جلوه های منحصر بفرد در صورت مشارکت دوستان ارایه خواهد شد.

2- چلو خورشت Spiral Stair ( نحوه تولید پلکان های چرخشی از طریق ابزار Spiral stair و اصلاح اونها برای دستیابی به پلکان های چرخشی پیچیده ( بنا به درخواست دوستان )

3- بستنی Procedural Wave and landscape with Vol. Select ( نحوه تولید سطوح دارای انیمیشن همچون سطح مواج دریا و یا سطوح دارای پستی و بلندی مانند کوه و تپه از طریق Vol. select و Noise map بدون نیاز به Displace و بصورت کاملا منعطف و اصلاحپذیر بصورت Live )

خب این گوی و این میدان، بیبینیم دوستان چه میکنند... بله حتی شما دوست عزیز مشارکت یادتون نره، قبلا هم عرض کردم از اظهار لطف دوستان متشکرم اما بجای تشکر خشک و خالی لطف بفرمایید تو نظرسنجی مشارکت بفرمایید....

آقا سرد نشه .... بسم ا...

موفق باشید

intel_amd

Active Member
1

50 نفر به نظرم از اول دسته بالاست , اگر فعلا با 10 نفر هم جمع شد برید جلو بعد خود به خود وقتی آموزش ها مکرر شن اینجا داغ میشه و 50 تا که هیچی 500 نفر میان

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام
Hidden Dragon عزیز ، نیت خیلی خوبتون رو درک میکنم اما انجمن شان خودش رو داره لطفا با جدیات رفتار کنید و از گذاشتن کلمات اضافی در نام مبحث و ... خودداری کنید .
اینجا شبکه اجتماعی مثل Facebook و ... نیست ، یک انجمن اموزشی هست ، بنده خودم مشکلی ندارم اما وظیفه ای بر دوش من هست و باید انجامش بدم .
پس اگر اشکالی نداره لطف کنید با جدیت و رسمی پست بزنید .

اگر هم خواستید میتونید یک مبحث بسازید و لینک های اموزش رو در پست اول اون اپدیت کنید :
- اموزش ها منسجم میشوند و دستیابی بهشون راحت تر هست .
- جلوگیری از ایجاد مبحث های مختلف

و من هم براتون اون مبحث رو مهم میکنم .
خیلی ممنون از همکاریتون :rose:

آخرین ویرایش:

intel_amd

Active Member
سلام
Hidden Dragon عزیز ، نیت خیلی خوبتون رو درک میکنم اما انجمن شان خودش رو داره لطفا با جدیات رفتار کنید و از گذاشتن کلمات اضافی در نام مبحث و ... خودداری کنید .
اینجا شبکه اجتماعی مثل Facebook و ... نیست ، یک انجمن اموزشی هست ، بنده خودم مشکلی ندارم اما وظیفه ای بر دوش من هست و باید انجامش بدم .

اگر هم خواستید میتونید یک مبحث بسازید و لینک های اموزش رو در پست اول اون اپدیت کنید :

خیلی ممنون از همکاریتون :rose:

در مورد شوخی و جدیت به نظر من در حد قابل قبول بوده و خارج و غیر قابل قبول نبوده
اما در مورد اینکه 2 تا تاپیک باشه , یکی برای نظر سنجی ها و دیگری برای آموزش ها که توی پست اول هر یک فهرست بیاد آره چیز خوبیه , هم برای استفاده کننده توی دنبال کردن مباحث و هم برای دوستمون که مباحثشون و خودشون بیشتر و بهتر معروف و معرفی شن

Hidden Dragon

کاربر فعال
سلام

خیلی ممنون از همکاریتون

با سلام،

همونطور که تا بحال متوجه شدید نظر من بر ایجاد محیط فعال و شاداب تر در انجمن بوده تا فضای دوستی و مشارکت نمود بهتری داشته باشه

و سعی کردم مطالب فنی رو با یکم چاشنی طنز جذاب تر ارائه بدم و شخصا تا اونجا که امکان داشته سعی کردم نوع ارائه مطلب از طرف من به سمت و سوی هجو

و گفتمان سخیف میل نکنه، هر چقدر هم عناوین پست ها و پاسخ هایی که در این انجمن ارائه کردم رو بازنگری کردم شخصا با نکته خاصی برخورد نکردم اما به هر حال با توجه به تذکر شما

سعی میکنم که در نامگذاری عناوین وسواس بیشتری به خرج بدم.

اما در مورد قرار گیری آموزشها در پست مجزا و بخش عناوین مهم با نظر شما موافقم تا به اینصورت دسترسی به لینک آموزشها برای تمام اعضاء به آسونی صورت بگیره ترجیحا پست هم قفل شده باشه

تا بی جهت شلوغ نشه و در عوض نظرسنجی ها در تاپیک های عادی صورت بگیره.

از این مطالب که بگذریم باید خدمتتون عرض کنم: ما ز یاران چشم یاری داشتیم ...

فکر میکنم ایده بدی نباشه که شما دوستان فعال در انجمن در اینگونه نظر سنجی ها شرکت کنین تا الگویی باشه برای حضور دیگر اعضاء

من هم از توجه شما سپاسگزارم

موفق باشید

intel_amd

Active Member
از شما hiddern dragon ممنونم بابت آموزش هاتون و برخورد خوبتون در مقابل برخی صحبتها
به نظرم بریم سر بحث خودمونو زیاد اهمیت به مسائل متفرقه ندیم تا بحث از مسیر اصلیش خارج نشه به هر حال همیشه صحبت های متفرقه از افرادی هست

LinkinForEver

دیروز سایت مشکل سرور داشت نشد جواب بدم این حرف دیروزم :

intel_amd عزیز ما قوانین داریم و طبق اون رفتار میکنیم .
نظر شما هم محترم هست اما ما طبق نظر خودمون نمیتونیم کاری انجام بدیم ، هر جایی یک قوانین و یک شانی داره ، بله ، عرض کردم منم اصلا مشکلی ندارم با این شوخ طبع بودن اما شما میتونید توی یک مکان علمی و رسمی شوخی بکنید ؟
فکر نکنم !

باز هم من چون ایشون رو میشناسم و میدونم چه فرد خوش رفتاری هستن و از افراد قدیمی سایت هم هستند ، سخت گیری نمیکنم و به عهده ی خودشون میگذارم ، هرچی خودشون صلاح میدونند .

-------------
به نظرم بریم سر بحث خودمونو زیاد اهمیت به مسائل متفرقه ندیم تا بحث از مسیر اصلیش خارج نشه به هر حال همیشه صحبت های متفرقه از افرادی هست
متفرقه ؟؟؟
عزیز از کی تاحالا تذکر شده متفرقه ؟! واقعا متاسفم ! اینجا من مسئول هستم ، هنوز احترام به مسئول بخش رو یاد نگرفتید ؟؟؟
بیمار نیستم بی جهت گیر بدم ! یک چیزی میدونم و دارم میگم ! این مطالب بعدا ارشیو میشه ممکنه اونجا به مشکل بر بخوره .
من هم خواستم به احترام حرف ایشون مقالاتی رو منتشر کنم که با دیدن رفتار شما پشیمون شدم .
خوش باشید !

آخرین ویرایش:

intel_amd

Active Member
شمارو از قبل تو مسائل دیگه ای هم دیده بودم حتی با مسئولین دیگه هم درست برخورد نمیکنید
به عنوان مثال در تاپیک softimage دیگر توسعه داده نمی شود http://forum.majidonline.com/thread...oftimage-XSI?p=1339136&viewfull=1#post1339136
دوست عزیز فقط یک مسئول بخش سایت هستی ...
خوش باشید !

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

جناب ، با ایشون داشتیم بحث میکردیم ( علمی) نه دعوا و دخالت !!! من فکر نمیکنم بی احترامی به ایشون کرده باشم !
در ضمن بهتره بفهمید که اینجا بهمون حقوق نمیدن که داریم مسئولیت قبول میکنیم !

1 - سر قوانین با احدی شوخی نداریم و وقتی مسئول هستیم ، یعنی مسئولیتی رو بر دوش داریم !

2 - اگر میخواید از گذشته تر بگید ، بله رفتار من نامناسب بوده چون موقع ورودم به سایت فقط 14 سالم بوده ! اما الان قضیه خیلی فرق میکنه .

3 - بهتره به قوانین توجه کنید ، در حال حاضر شما قانون گذاشتن احترام به تصمیم مدیر رو رعایت نکردید .

4 - باد دلیل حرف زدن خیلی فرق میکنه با حرف زدن ! بهتره با دلیل حرف بزنید ، نه با "به نظر من " ! سایت رو با نظر شما نمیگردونن ! هر بخش مدیری داره و با توجه به صلاح دید مدیرتی هر بخش پیش میره .

5 - من هم از Hidden Dragon عزیز با احترام چیزی رو خواستم و فکر نمیکنم مخاطبم شما بوده باشی که خودتون رو دخالت داده باشید و توهین کنید ! جوری که من اینجا دارم نقش یک چوب رو بازی میکنم !!!

6 - بله مسول بخش هستم ، متاسفم که فکر میکنید توی دنیای مجازی هم خبری از مقام و ... هست ! نه عزیز ، من حتی اگر مدیر بخش زباله دان سایت هم باشم شما باید به تصمیم و شان مدیرتی احترام بگذارید .

7 - من وظیفه ی خودم میدونم رفتار شما رو به مدیر کل گذارش بدم و ایشون هرچی تصمیم بگیرند من احترام میگذارم حتی اگر بن شدن خودم باشه .

آخرین ویرایش:

intel_amd

Active Member
عزیز من اینجارو گزارش به مسئولین با تجربه و بزرگتر دادم و توهین ها و از جادررفتگی های شمارو جواب نمیدم تا اشکالاتونو متوجه نشید و با همین سیستمتون جلو برید و ضربه بخورید

LinkinForEver

بله همین کار رو بکنید بهتره

آخرین ویرایش:

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

عید همگی دوستان به شادی، امیدوارم سالی پر از موفقیت و بهروزی در انتظارتون باشه.

در اینجا هم اگه دوستان اجازه بدن بنده یه کوچولو پادرمیونی بکنم و یه نصیحت به دوستان عزیزمون داشته باشم

جان شما از A تا Z کل دامنه های WWW با تمام مباحثی که توش هست ارزش کج خلقی کردن و لجبازی رو نداره

این صحبت رو از برادر بزرگتون قبول بفرمایید ( شرمنده بعضی مواقع این تار موهای سپید که تازه روی صورتم نشسته باعث میشه مثل بابا بزرگا نصیحت کنم...:green:)

اول از همه به دوست خوبمون Intel _ amd عزیز عرض کنم که میدونم شما به بنده لطف دارین و بابت حمایت از پست های بنده کمی آتیشی شدی که از این بابت از شما ممنونم

اما باید این نکته رو پذیرفت که بهرحال این انجمن برای خودش ضوابطی داره که ما هم به عنوان اعضاء می بایست به اونها پایبند باشیم حتی اگه جایی بدونیم که حق با ماست، چون در غیر اینصورت

سنگ روی سنگ بند نمیشه، ضمنا در انتقاد منطقی و منصفانه همیشه بازه، از بابت آموزشها هم خیالتون راحت اگه عمری باقی بود و در خدمت شما دوستان بودیم نمیزاریم سفره خالی بمونه انشاءا...

اما یه روی صحبتم هم با دوست عزیزمون LinkinForEver هست، قبول دارم که بدلیل مسئولیتتون نسبت به اجرای قوانین انجمن جدیت به خرج میدین و در قبال این تلاش و زحمت هم چشم داشت مالی ندارین

از بابت تلاشها و زحمات شما هم متشکریم اما یه مدیر علاوه بر جدیت نیاز به سعه صدر و انتقاد پذیری هم داره خلاصه اینکه جاذبه و دافعه باید دارای تعادل باشه به عنوان مثال همین دوست خوبمون Intel _ amd عزیز

گهگاهی هوس میکنه کمی هم سربه سر ما بذاره که کاملا با روحیه یه جوون مطابقت داره و اگه غیر از این بود شاید موضوع چندان طبیعی به نظر نمیرسید، مخلص کلام اینکه نیاز نیست خیلی سریع و محکم به هر صحبتی

واکنش نشون داده بشه و بعضی وقتها اگه یکم بی سر و صدا از کنار مطالب عبور کنیم نتیجه بهتری حاصل میشه تا اینکه برخورد اصطلاحا چکشی با موضوع داشته باشیم. به عنوان مثال شما تذکر فرمودید بنده هم قبول کردم دیگه

کشدار کردن موضوع رو چندان جذاب و مفید نمیدونم به همین خاطر از شما دو دوست عزیز درخواست میکنم با نو شدن سال اگه خدایی نکرده کینه و کدورتی بین شما پیش اومده بریزیدش رو آتیش اسفند ماه و با دلای صاف و پر از محبت

سال نو رو شروع کنید... ( نگفتم شدم شبیه بابا بزرگا :wink: )

سال نو مبارک:rose:

موفق باشید

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

سلام
عزیز ممنون از شما ، به خدا من ادمی نیستم که خیلی خشک با قضایا برخورد کنه اما این دوست عزیزمون هر جا من به کسی اخطار میدم یا به خودش میگیره یا توهین میکنه ...!
مبحث قبلی خودتون هم چک کنید ببنید ایشون چکار کردن .
در 4 انجمن تجربه مدیریتی دارم ندیدم کسی اینجوری به حرف یک ناظرم یا مدیر مسئول بخش توهین کنه !
از شما hiddern dragon ممنونم بابت آموزش هاتون و برخورد خوبتون در مقابل برخی صحبتها
به نظرم بریم سر بحث خودمونوزیاد اهمیت به مسائل متفرقه ندیم تا بحث از مسیر اصلیش خارج نشه به هر حال همیشه صحبت های متفرقه از افرادی هست

خب من اصلا با ایشون کاری داشتم ؟ اصلا به ایشون حرفی زدم ؟
یعنی چی یکی واسه خودش یک حرفی میزنه شما توجه نکن !!! خودتون بودید از حرف ایشون ناراحت نمیشدید ؟
یعنی من رو گذاشتن اینجا چوب ! :| الکی گفتن شما بیا این انجمن دستت !

از طرفی هم من در مسابقه هفتگی مجید انلاین شرکت کردم و باید تا 12 امشب کار رو تموم کنم ، از طرفی هم باید عید رو بگذرونم ، از طرفی هم کار گیم که باید تا تابستون پروداکت بشه ، از طرفی هم شخص دیگری که باهاش قرار کاری بستم !
حسابی ذهنم بهم ریخته ! اومدم به شما محترمانه پیشنهاد دادم و خواهش کردم و شما هم خودتون یک انسان بالغ جواب بنده رو دادید ، دیگه نمیدونم این وسط ایشون چیکارست !

یا انجمن قبلی :

من سوال رو از شما پرسیدم :
منظورتون از یک استفاده از Skin Wrap و ... هست ؟

بعد ایشون جواب من رو دادن :

منظورم از حرکت بعدی یعنی آموزش های بعدی
چه ربطی به skin wrap داشت !

اصلا نمیدونم چه جوری ایشون همه چی رو بخودش میگیره ! من اصلا ایشون رو نه دیدم ! نه میشناسم !

والا نمیدونم ! بازم فکر میکنید حق با شماست ؟!

دخالت در کار مدیریتی این سایت تخلف هست و کاربر مسدود میشه اما من چیزی نگفتم ! چون اصلا ادمی نیستم که بخوام هی کاربری رو اخطار بدم یا نه .
الان هم اگه ناراحتن ، من به مدیر کل گذارش میدم ! خودشون ببینن حق با کی هست !

عیدتون هم مبارک :rose:

Hidden Dragon

کاربر فعال
با سلام،

فکر میکنم به اندازه کافی تو پست قبلی توضیح دادم،

اما یه نکته جالب رو خدمتتون عرض کنم که بعضی وقتها بهترین و محکم ترین دوستی ها با یه سوء تفاهم یا دعوای کوچیک شکل میگیره... عجیبه نه اما واقعیت داره :wink:

به هر حال از هر دو شما دوستان میحوام که بحث رو همین جا تموم کنین و اگه بدلیل سوء تفاهم کینه و کدورتی پیش اومده اون ها رو دور بریزید.

بگذریم ....

دوستان دیگه که بی سرو صدا میان و میرن نظر سنجی یادتون نره، جان شما بعضی از آموزشها زیر خاکیه و از آب گذشته و جای دیگه گیرتون نمیاد.

نگید نگفتی:wink: که بعدش من بگم ... گفتم یا نگفتم...گفتم یا نگفتم...گفتم یا نگفتم...:lol:
عید بر همه خوش:oops:

موفق باشید

intel_amd

Active Member
دوست عزیز نگو دیگه نمیدونم این وسط ایشون چیکارست !
این حرفتم مثل باقی حرفات توهین آمیزه , وقتی صحبتی میکنی بقیه هم دارن میبینن و حق اظهار نظر دارن بقیه که دیوار نیستن ! وگرنه تو پیام خصوصی حرفتو بزن این جوابو بعد چندین مورد بی ادبیت فقط دادم باقیش بمونه
به احترام دوستمون جناب hidden dragon من دیگه چیزی نمیگم
عید دوستان بزرگ عزیز مبارک

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
دوستان سعی کنن مشوقی باشن برای این دوستمون که دارن زحمت میکشن می خوان آموزش هایی رو برای دوستان دیگه تهیه کنن. اینکه اینجا بشه محیطی برای جر و بحث، که نهایتش میشه دوری و دلگیری و کینه، درست نیست. کلا هر چی بود یا نبود رو بی خیال بشید. دیگه هم بحث رو ادامه ندید. هر کسی هم میخواد نظرش رو بذاره، سعی کنه جوری حرف بزنه که کسی اونو توهین تلقی نکنه. نذاریم دلیلی بشیم برای دلزدگی و دلسرد شدن این دوستمون.
روی همو ببوسید و ناراحتیا رو بذارید کنار. بحث های اینجوری رو هم توی پیام خصوصی عنوان کنید تا اگر هم مشکلی هست علنی نشه و وجه سایت توی دید عموم خراب نشه.
ممنون از همگی.
سال خوبی داشته باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا