نظر سنجی در مورد مسابقه ی بزرگ سه بعدی ( نوروز 1390 )

در کدامیک از موضاعات مسابقه ای زیر شرکت خواهید کرد ؟

• مجموع رای دهندگان
    51
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Farrokh

Active Member
سلام
من و ایمان و مدیرای ارشد داشتیم در مورد نحوه ی برگزاری مسابقه برنامه ریزی می کردیم که من گفتم بهتره نظر بچه ها رو هم بدونیم که مسابقه رو به شکلی حرفه ای تر برگزار کنیم

تا الان در مورد تایم مسابقه بحث های زیادی شده و الان روی اینکه از 20 اسفند مسابقه شروع بشه تا 25 فروردین اتفاق نظر هست

با این کار هم زمان نسبتا خوبی برای شرکت کننده ها در نظر گرفته شده و هم اینکه کسایی که توی عید مسافرتند می تونند از اسفند استفاده کنند که کارشون جلو بیوفته

حالا در مورد موضوع مسابقه می خواهیم ببینیم استقبالتون چجوریه

مسابقه ی مدلینگ برگزار کنیم
رندرینگ
پست پروداکشن و یا چی؟

چند تا گزینه می دم که بینش انتخاب کنید . اگر هم چیز دیگه ای به نظرتون رسید حتما بگید (بالاخره چندین فکر بهتر از چند فکر عمل می کنه ) :wink:

1- مسابقه ی رندرینگ با مدل آماده

ارائه ی یک مدل ساختمانی آماده به شرکت کننده ها و برگزاری یک مسابقه ی رندرینگ

مزایا :
همه ی بچه ها تقریبا می تونن توش شرکت کنند . حالا اگه مدلر خوبی باشن می تونن یک سری عناصر به کار اضافه کنند که کار رو جذاب تر بکنه

معایب :
بچه هایی که کارای کاراکتر و این جور چیزا می کنن ممکنه چندان براشون جذاب نباشه

2- مسابقه ی مدلسازی و رندر معماری از روی یک عکس

مزایا :
خیلی مهیج و جذاب خواهد بود

معایب :
رعایت تناسبات از روی عکس برای کاربران مبتدی سخت خواهد بود

3 - مسابقه ی مدلسازی :

مزایا :
استقبال خوبی رو تا حالا داشتیم

معایب :
بچه هایی که مدلینگشون حرفه ای نیست نمی تونن شرکت کنند و سر خورده می شن
خیلی هم نمی شه دقیق نمره داد به این مسابقات

4 - مسابقه ی ایده پردازی

مثل همونی که موضوعش من و مجید آنلاین بود

مزایا :
خیلی دامنه ی وسیعی داره و همه می تونن توش یه کاری بکنند

معایب :
ممکنه زیاد ایده های پخته و نو آورانه ای از توش در نیاد

اینو هم بگم که به نظرم اگه کار گروهی رو مجاز کنیم تجربه ی خوبی خواهد بود
مثلا نهایتا دو نفره

حالا نظراتتونو بگید که استفاده کنیم
شاید پیشنهادات جدیدی داشته باشید

اگر که مطمئن هستید که علاقمند به شرکت در مسابقه توی موضوع مورد علاقه ی خودتون هستید توی نظر سنجی به همون موضوع رای بدید و اگر مطمئن نیستید فقط پست بزنید و اعلام آمادگی احتمالی کنید

ضمنا می تونید به چند گزینه هم رای بدیدی ها !

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
بچه ها ماندانای عزیز زحمت ساخت امضا برای اطلاع رسانی رو کشیده

ممنون می شم اونو توی امضای خودتون بگذارید :

PHP:
[CENTER][URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=161564"][IMG]http://m1.imagemoon.us/images/12090IMMmosabeghe.gif[/IMG][/URL][/CENTER]

*farshid*

کاربر VIP
نمیشه دو تا مسابقه در نظر بگیرید؟
من اعضای سایت رو به دو گروه مدلر و رندرر تقسیم میکنم
تعداد کمی از دوستان هم مدلسازیشون قویه هم رندرینگ
پس اگه میخوایم جذب حداکثری داشته باشیم دو تا مسابقه ترتیب بدیم تا افراد بیکار و علافی مثل من تو جفتشم شرکت کنن

در مورد نظرسنجی : قرعه کشی بین همه عزیزان شرکت کننده برگذار میشود :) تنها به گزینه ای که علاقع دارید رای بدید :green:

من بیشتر علاقمند به شرکت تو مسابقه ای هستم که از طراحی شروع شده بعد ودلسازی و در نهایت رندر ... در واقع یه دیزاین کامل تو فیلد مشخص مثلا معماری داخلی یا خارجی یا طراحی صتعنی یا هر چیییییی

Farrokh

Active Member
خوب بجه ها می تونن به صورت دو نفره هم شرکت کنند
به نظرم این خیلی گزینه ی خوبیه
مثلا یکی که رندرش قوی هست با یه نفر که مدلسازیش قوی هست با هم می شن یه تیم عالی

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به به به!
بالاخره انتظارها به پایان رسید.
من با مسابقه ی ایده پردازی بیشتر حال می کنم، آخه اون سه تا زمینه ی دیگه دقیقا چیزایی هست که بچه های بخش سه بعدی مجیدآنلاین توشون قوی هستن. مثلا توی بخش شبیه سازی معماری که چند تا کاربر شاخ داریم. همین فرشید، عارف جان یا خودت یکیشون. توی بحث مدلینگ هم ماشاا... بچه ها قوی و خوب هستن. اما چیزی که توی سایت کم داریم و کلا توی ایران کمتر به اون توجه می شه و کمتر کاری در اون راستا می بینیم که یه کار با یه ایده ی قوی و قدرتمنده باشه. اما مطمئن هستم این زمینه برای مسابقه انتخاب نمیشه :green:
من با گروهی کردن مسابقه فوق العاده موافقم. جدای از مسابقه این گروهی کار کردن بعدها هم کار میاد باسه آدم و بچه ها می تونن توی کار با هم دیگه پیشرفتشون رو تسریع ببخشن.
در هر صورت از دست اندرکاران محیدآنلاین و مدیرای محترم هم یه تشکر می کنم تا یه کم سختی کار و زحمتایی که می کشن برای برگزاری مسابقه کمتر بشه.
موفق باشید و سربلند.

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلام دوستان !

به به

می بینم که یه مسابقه حرفه ای قراره راه اندازی بشه !

:rose:

من با معماری مخالفم : چون بجز چند نفر از دوستان که معماری خوندن بقیه مثل خودم هیچی از معماری نمیدونن و نمیتونم به پای اون چند نفر برسن ( به هیچ وجه نمیشه :lol: )

مسابقه رندریگ خالی هم زیاد جالب نیست :sad: خیلی ها ضعیف هستند عینه خود من

به نظر من یه مسابقه که همه این گزینه ها توش باشه ! مثلاً از ایده جدید شروع بشه ، بعد مدل سازی ، بعد رندر ( البته گروهی )

البته نظر من هست :) :rose:

-------

اگه هم بخواییم شرکت کننده ها زیاد باشن باید مسابقه رو به چند بخش تقسیم کنیم که فکر میکنم خیلی سخت میشه مثلاً : شبیه سازی معماری ، علمی تخیلی و ....

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام دوستان

من شخصاً از هر چیزی که محدودم کنه بدم میاد . فکر میکنم گذینه آخر تمام گذینه های بالا رو دربر میگیره و میشه از اول شروع کرد .مسابقه مادلینگ یا رندر یک مدل پیشساخته نیاز به 1 ماه وقت نداره و اینرو در مسابقات اسپیدمادلینگ دیدیم که میشه مدلهای بسیار پیچیده رو هم در کمتر از 2 روز زد .
سوژه یک مسابقه بزرگ باید بزرگ هم باشه و گستره زیادی رو در بر بگیره و از همه اینها گذشته :
هدف از این مسابقه چی هست ؟؟؟؟
فکر میکنم جوابش پیشرفت هست ، شرکت در این نوع مسابقات کمترین چیزی که داره بالا بردن حس رقابت پذیزی هست ،اینکه ثابت کنیم هستیم .حتی اگر وسط کار کم اوردیم رفتیم ، خودمون رو شناختیم ، اینکه نیاز به اراده ای قویتر داریم برای انجام یک کار مهم...

فکر میکنم اگر به هدف توجه کنیم انتخاب هم ساده بشه....

موفق باشید :rose:

Mandana

Active Member
می هم البته به دو گزینه اخر رای دادم ولی ایده پردازی رو ترجیح میدم:oops:
و شدیدن هم با کار گروهی موافقم.توی ایران اصولن کار گروهی کم پیش میاد جلو بره.البته مطمئنم بچه های اینجا اگر بخوان راحت بتونن خلاف حرفم رو ثابت کنن
می توی اسفند درگیرم.ولی عید بیکارم .بنابراین زمان مسابقه عالی هست باسم
حتی اگر در مقابل اساتید شانسی نداشته باشم ولی دوست دارم حتمن تجربه کار گروهی آنلاین رو بچشم
همگانم موفق بباشن:rose:

sharin

Member
سلام به همگي ...

پس بلاخره دست به كار شديد ...
ممنونم ، كار خيلي خوبيه و حتما نتيجه خواهد داد ...
بيشتر از همه با تيكه ي كارگروهيش حال كردم ، فقط قابل توجه كسايي كه مي خوان 2 نفره كار كنن ، هم ديگر رو خوب بشناسيد و از توانايي هاي همديگه هم مطلع باشيد ...

من كه خيلي دوست دارم تو اين مسابقه شركت كنم ، اما متاسفانه شرايطم خيلي تغيير كرده و به احتمال 99% نمي تونم شركت كنم ...
اما 1% اش باقيه :wink:
به همين دليل در راي گيري شركت نكردم ... ( تغيير زمان مسابقه هم بهم كمكي نمي كنه ... )
پس از نظر منم زمان مسابقه خوب موقعي انتخاب شده ...

با محدود بودن موضوع موافق نيستم ... ( دلائل رو هم كه دوستان گفتند ... )

خيلي دوست دارم رقابت ها و در نهايت نتيجه ي كار رو ببينم ...
اميدوارم كه همگي حداكثر استفاده رو از اين مسابقه ببريم ... ، چون ممكنه ديگه شرايط براي برپايي همچين مسابقه اي بوجود نياد !!
پس قدرش رو بدونيم ...

همگي موفق تر باشيد.
يا علي.

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام بر همگی
بعد از عمری اومدم دوباره
می دونم خیلی خوشحال شدید:green: دقیقا الانه که دیگه تو پوست خودتون نمیگنجید! میدونم!!!
---
من با مسابقه شدیدا موافقم
ولی با 4 گزینه ای که مطرح شده خیلی موافق نیستم، شایدم چون خیلی نفهمیدم چیه موافق نیستم
---
فرخ جان یادش نمیاد، چون اون زمان قدیم فکر کنم تو انجمن نبود، ولی مسابقه ایران زمین که تا اونجا که یادمه مال نوروز 87 بود خیلی مسابقه خوبی بود و همچنین مسابقه قبلیش، بعد از اون، مسابقات دیگه، به نظرم افت کرد
خودتون میتونید از روی کارهای شرکت کننده در مسابقات مقایسه کنید
رتبه اول مسابقه من و مجید آنلاین به مراتب ساده تر از رتبه اول مسابقه ایران زمین بود
---
البته منظورتون از ( 4 - مسابقه ی ایده پردازی) رو دقیقا نمیدونم
فکر کنم منظور اینه که یعنی هر ایده ای بشه داد، درسته؟
اگر اینه که همین بهترینه و بهتره یه موضوع مشخص مثل ایران زمین و نه من و مجید آنلاین، براش انتخاب بشه
--
البته یه دفه سوءتفاهم پیش نیاد، منظورم اینه که موضوع نباید مبهم باشه و باید دقیقا مشخص باشه
--
با ایده کار گروهی موافقم، ولی چون نمیشه فهمید کی کارو 2 نفره زده کی 20 نفره، پس مخالفم!
لطفا برای مسابقه وقت زیادی بزارید، مثلا 3 ماه

موفق باشید

آخرین ویرایش:
خوب بجه ها می تونن به صورت دو نفره هم شرکت کنند
به نظرم این خیلی گزینه ی خوبیه
مثلا یکی که رندرش قوی هست با یه نفر که مدلسازیش قوی هست با هم می شن یه تیم عالی

من با این مسابقه موافقم پس چرا این گزینه رو اصافه نمی کنید:wink:

Farrokh

Active Member
ممنون از همه

داش ممد عزیز این گزینه رو همه ازش استقبال کردند
الان رای گیری در مورد موضوع مسابقه هست که دوست دارید موضوع مسابقه چی باشه که توش شرکت بکنید

کار گروهی رو اگه بتونیم خوب مدیریت کنیم حتما مجاز می گذاریم :rose:

Farrokh

Active Member
ضمنا بچه ها اگر کد ئه نظر سنجی رو توی امضاتون بگذارید دیگران هم راحت تر با خبر می شن

پس یا علی

ali_118

کاربر VIP
خب من نظرم اینه که مسابقه یه موضوع مشخص و قابل درک برای همه داشته باشه، مثل "سیم خاردار"
و شرکت کننده ها ایده های خودشون رو حول یک موضوع مشخص بسط بدن

مهم نیست مسابقه چطور برگزار میشه و اولویت ایده هست یا تکنیک
هر کسی میتونه یه تصویر چشم نواز با حد اقل دانسته هاش بسازه و در کنار یه ایده ی خوب یه کار خوب ایجاد میشه و همین نتیجه ی نهاییه که مهمه

*farshid*

کاربر VIP
مشکل اینجاست که ...
کسایی که تو مسابقه ی اسپیدمدلینگ حضور داشتند همشون اعلام آمادگی کردند و رای هم دادن به مدلینگ
ولی بقیه بچه ها شاید از ترس اینکه بازم موضوع مدلسازی باشه اصلا تاپیک رو ندیدن

من سر حرفم هستم
دو مسابقه برای دو رشتهی تخصصی مجزا
هر کی خواست تو جفتشم شرکت کنه فبه المراد

من به شخصه مدلینگ رو شرکت میکنم
و معماری (طراحی تا رندر .... یا فقط رندر با مدل آماده ... یا رندر از روی عکس )

hellboy3d

Member
سلام
خیلی خوشحالم که دوباره داره تو مجید انلاین مسابقه بزرگ برگزار میشه:oops:
راستش با توجه به سابقه ای که تو مسابقات مجید انلاین داشتم
مسابقه ازاد و ایده پردازی رو بهترین گزینه می دونم و همین طور کار گروهی
حداقل دیگه ما بیایم این فرهنگی گروهی کار کردن حتی دونفر رو توی کشورمون بیشتر روش مانور بدیم
که خیلی هم تو کارمون تاثیر داره
اصلا مهم نیست چه پتانسیلی داریم
ما تو طول مسابقات قبلی پتانسیالمون رو پرورش می دادیم
و تو زمینه های مختلف کلی اطلاعات بدست اوردیم، خود من خیلی پیشرفت کردم
از ایده پردازی گرفته تا تکنیک های مختلف و حتی امتحان کردن نرم افزارهای مختلف که خود اینه باعث شروع میشه
موفق باشین

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
سلام ببینید دوستان موضوع محدود کردن و ... نیست اکثر بچه ها مسابقه evermotion رو یادشون هست که یه مدل آماده داده بودن و دست همه باز بود توش که هم میتونستن مدل سازی کنن هم ایده پردازی کنن و هم ..
ببینین استفاده از یه طرح آماده مزایای زیادی داره و خوب میشه توش مدلینگ هم کرد مثل evermotion مدل آماده باعث میشه یه مدل base داشته باشیم که حداقل بدونیم رو چی می خواییم کار کنیم:-? و کارای دیگرو بهتر بشه روش اعمال کرد من به شخصه مدلینگم تو مکس خوب نیست یعنی کار نکردم تا حالا به خاطر مشغله زیاد کاری:mad: و اینم فکر نکنم خوب باشه که مدلینگ حذف بشه و یا مدلینگ نباشه اینو بسپاریم به خود طرفی که میخواد کار کنه ولی base کار یکی باشه که منی که نمیخوام از مدلینگ تو کارام استفاده کنم هم بتونم شرکت کنم تو مسابقه
ممنون از فرخ و ایمان به خاطر این فکر :rose::oops:
امیدوارم روزی مثل evermotion شاهد مسابقات و جوایز خوب به پاس تشکر از هنر دوستان باشیم:rose::cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا