نظر سنجی در مورد ایجاد تغییرات در زیر انجمن ها

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام

یه راست میرم سر اصل مطلب/

اگه دوستان مایل باشن میخوایم یه تغییراتی در قسمت زیر انجمن های php / mysql بدیم.

نظر من اضافه کردن یک زیر انجمن به اسم "فریم ورک های php " به زیر انجمن هاست.

دوستان اگه نظراتشون رو راجع به موضوع و تغییرات در زیر انجمن ها بگن تا من poll رو بر اساس اون ایجاد کنم و سایر کاربرها به اون رای بدن/

پیشاپیش متشکرم :rose:

موفق باشید

Mohammadreza

Well-Known Member
خب عزيزم يه poll اونبالا مي زاشتين بلي خير ممتنع مي زديم
من موافقم !
البته با اين حرف كوروش خيلي موافقم :
باید چند تا تاپیک آموزشی هم همراه با اضافه کردن شاخه . بزنیم

sharktech

کاربر فعال
آره, خیلی خوبه.

توی این انجمن اصلا حرفی از فریمورک php و اینجور چیزا نیست و از این لحاظ خیلی ضعیفه.
من خودم تازه cake php رو شروع کردم و دارم مقاله هاشو میخونم.
هر فصلی که تموم شد سعی میکنم ترجمشو بنویسم

میشه مقاله یا لینکشونو بدین ما هم بخونیم.

مرسی

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
آره, خیلی خوبه.

توی این انجمن اصلا حرفی از فریمورک php و اینجور چیزا نیست و از این لحاظ خیلی ضعیفه.

میشه مقاله یا لینکشونو بدین ما هم بخونیم.

مرسی
برای شروع این خوبه:
http://www.ibm.com/developerworks/opensource/tutorials/os-php-cake1/os-php-cake1-pdf.pdf
البته تو ورژن جدید cake بعضی از دستورات تغییر پیدا کرده که با مراجعه به Document خود کیک دستور صحیح رو پیدا میکنید

برای شروع من این مقاله رو ترجمه میکنم و دستوراتی که تغییر یافته رو جایگزین میکنم

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
خب عزيزم يه poll اونبالا مي زاشتين بلي خير ممتنع مي زديم
من موافقم !
البته با اين حرف كوروش خيلي موافقم :
گفتم شما هم پیشنهاد بدین برای اصلاح زیر انجمن ها
مثلا یه زیر انجمن ادغام شه یا حذف شه یا... یا اسامی زیر انجمن ها عوض بشن و...
کلا هر نظری در مورد زیر انجمن ها دارید بگید تا poll برای بهترین نظرات ایجاد شه

موفق باشید

Mohammadreza

Well-Known Member
به نظر من اضافات و اخبار رو كه سالي يه پست ميره توش رو برداريد جاش يه زير انجمن "فریم ورک های php " بزنيد !
البته اون انجمن AJAX رو هم اكه تو حيطه كاري شماست از زير sever side برداريد بزاريد زير كلاينت سايد !

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
به نظر من اضافات و اخبار رو كه سالي يه پست ميره توش رو برداريد جاش يه زير انجمن "فریم ورک های php " بزنيد !
البته اون انجمن AJAX رو هم اكه تو حيطه كاري شماست از زير sever side برداريد بزاريد زير كلاينت سايد !
منم نظرم اینه که اون زیر انجمن "اضافات و اخبار" حذف بشه ولی هنوز برای اخبار نتونستم جایی رو در نظر بگیرم
Ajax جاش خوبه چون کدهای Ajax روی وب سرور عمل میکنن ، البته ajax رابط میان client و server هست و در هر دو بخش میشه در موردش بحث کرد.
من از امکانات vb خیلی خبر ندارمف شاید بشه برای Ajax یک Alias تعریف کرد که هم از سرور ساید و هم کلاینت ساید در دسترس باشه

Mohammadreza

Well-Known Member
البته اگه به نظر شما خوبه ، كه هيچي ، ولي ajax كلاينت سايد هست ( مثل جاوا اسكريپت ) يا حد اقل سرور سايد نيست

Masoud1365

مدیر انجمن
بسیار کار خوبی هست . ولی به نظر من اول چنتا مقاله در موردش اینجا بزاریم تا کاربران ( اونهایی که آشنایی ندارند ) باهاش آشنا بشن بعدش اون زیر شاخه رو اضافه کنید . بازم به خاطر زحماتتون تشکر میکنم :wink:

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا