نظر سنجی درمورد کارای آتلیه ایم

30min

Banned
سلام عزیز دل .
راستش منم با SPD موافقم .
اگر TopSecret رو نداری پیشنهاد میکنم تهیه کنی یا دانلود کنی همچنین وب سایت های مختلف مثل PSDTuts یا هر مقاله ای تو اینترنت میتونه کمک کنه .
مثلا برای همون طرح تحقیق که گذاشته بودی کافیه یک سرچ بکنی و از طرح ها ایده بگیری .
میدونی اینطور که پیداست زیاد وقت نگذاشتی روش چون اگر بیشتر روی هر کدوم کار کنی خیلی بهتر میشه .
روشون کار کن و دوباره بزار برای نظرخواهی مطمئنا اگر نظرات این خدایان فتوشاپ !! رو بزاری کنار هم میشه یک طرح خوب .
خوش باشی دوست عزیز .

Mandana

Active Member
فکر می کنم میشد بکگراندهای بهتری هم انتخاب کرد ^.^
بقیه مشکلات رو هم که دوستان عنوان کردن مثل بد سلکت شدن بعضی قسمتها
می هم جز حرف دوستان حرف جدیدی باسه گفتن ندارم..پس موفق بباشی:rose:

to remember sb

مدیر انجمن
خیییلی خوشمل شدن !!
مففق پاشی زیات ...

مرسی دوست عزیزشما لطف داری :rose:

بنظر منم یه مقداری سبک کارها کلاسیک هستن.
البته نه اینکه بد شده باشن ولی خوب بهتر از این هم میتونی کار کنی.
برای اینکه ایده بگیری پیشنهاد میکنم تا میتونی نمونه کار ببین.
موفق باشی.

بله حتما همین کارو می کنم
متشکرم :rose:

سلام
ممنون، کاراتون زیبا هستن
باز هم روی فضاها و رنگهای دیگه کار کنید . مثلا فضاهای فانتزی با رنگای فانتزی ، فک کنم جالب بشه
بازم ممنون واسه ی کارای خوبت:)

مرسی شما لطف داری .... حتما به پیشنهادت گوش می کنم
مرسی :rose:

يه چيزي رك بهت بگم دوست من ... اگه به عنوان كارمندي باسه كسي ميخواهي وارد اين كار بشي بهتره نشي ....... از الان .

در ضمن اگه ميخواهي خودت عكاسي بزني بهتره سبك كارهات كاملا عوض كني ...

اين تجربه چندين و چند ساله من هستش ......

طرحات هم قشنگ شده دو تا مشكل اساسي داره ...

1 - ايده پردازي نداشتي ( قالب ها يي كه استفاده كردي كاملا آماده هستش ... ) تو رنگ ها دقت زياد بكن ...

از سايت هاي زيادي تو اينترنت ميتوني كمك بگيري براي طراحي ... مثل PSD-TUT . ...

2 - تو برش زدن عكسها هم مشكلات زيادي داري كه مهمترين مشكلت اينه كه فيدر به عكس نميدي ........Ctrl + Alt + D كليد تركيبي .

سعي كن اين زمونه وارد هر كاري ميشي به صورت حرفه اي دنبال كني والا خيلي عثب مي افتي .

در ضمن اينترنت فراموش نكن كه منبع آموزشهاي مختلف ...

از DVD هاي تاپ سكرت هم مي توني استفاده كني .

سوالي هم داشتي تو بخش درخواست ها بپرس در اين رابطه اگه بلد بودم جواب ميدم .

موفق باشي و خسته نباشي :rose:

مرسی دوست من برای نظر کاملا مفیدت
اما چند تا نکته :
1. بله من از قالب اماده استفاده کردم چون نه فرصت ساختن و ایده پردازی داشتم و نه دارم
2. این عکس رو صبح ساعت 11 به من دادن ساعت 12 شب هم می خواستن
3. این عکس های دختر داییم و واسه مشتری هم نیست
4. من نه می خوام کار کنم نه چیزی ولی کلا به فتوشاپ و سایر کارای هنری علاقه دارم و تلاش برای یادگیریش می کنم ... و اینکه می خوام تو رشته ی تحصیلی خودم کار کنم
5. من برای کارم هم زحمت کشیدم هم وقت گذاشتم ... اینطوری که شما می فرمایید نیست من بیشتر وقتمو رو برش عکس و رتوش سعی کردم بزارم
6. فقط این عکسا نبود تعداد عکس هایی که من درست کردم خیلی بیشتر از این حرفا بوده ولی نمیشد همشو بزارم
7. من یه دوره سه روزه رفتم عکاسی که یاد بگیرم مثل عکس ها آتلیه عکس درست کنم
8 . امسالم قراره یه دوره دیگه برم که اگه خدا بخواد بهتر شه کارام
9 . و دیگه سلامتی شما ... باقیه حرفاتو قبول دارم
بازم مرسی از راهنماییت ... حتما استفاده می کنم :rose:

سلام عزیز دل .
راستش منم با SPD موافقم .
اگر TopSecret رو نداری پیشنهاد میکنم تهیه کنی یا دانلود کنی همچنین وب سایت های مختلف مثل PSDTuts یا هر مقاله ای تو اینترنت میتونه کمک کنه .
مثلا برای همون طرح تحقیق که گذاشته بودی کافیه یک سرچ بکنی و از طرح ها ایده بگیری .
میدونی اینطور که پیداست زیاد وقت نگذاشتی روش چون اگر بیشتر روی هر کدوم کار کنی خیلی بهتر میشه .
روشون کار کن و دوباره بزار برای نظرخواهی مطمئنا اگر نظرات این خدایان فتوشاپ !! رو بزاری کنار هم میشه یک طرح خوب .
خوش باشی دوست عزیز .

بالا توضیح دادم
مرسی سیمین جان :rose:

فکر می کنم میشد بکگراندهای بهتری هم انتخاب کرد ^.^
بقیه مشکلات رو هم که دوستان عنوان کردن مثل بد سلکت شدن بعضی قسمتها
می هم جز حرف دوستان حرف جدیدی باسه گفتن ندارم..پس موفق بباشی:rose:
بله حتما ماندانا جان
ممنون :rose:

30min

Banned
البته نرگس عزیز سوء تفاهم نشه منظور من از این که کم وقت گذاشتی اینه که میتونی خیلی بهتر از این کار کنی و خدایی نکرده قصد بی ارزش کردن کار شما رو نداشتم .
خوش باشید .

MEGA WAVE

Active Member
بنظرم بهتره که نمونه های آتلیه بیشتر ببینی .

من به شخصه با این ژانر مانور دادن روی عکس مخالفم

درسته که برای سنین پایین باید از رنگ های شاد و این چیزا استفاده کرد اما اینطوری روش صحیحی نیست.

شاد زی

majid_a95

Active Member
البته دوست عزیز گفته شما رو قبول دارم که این کارا تو یک زمان خیلی محدود باید انجام بگیره و تحویل مشتری بشه! من خودمم بعضی موقع همینو میگم........:wink: ولی خوب توجیه خوبی نیست چرا ؟ چون باید یه آرشیو قوی و مجهز از نمونه کار و ابزار و ....... در اختیار طراح باشه که موقع طراحی اگه ایده داشت دیگه لنگ ابزار نباشه و ............:rose::rose:
البته جسارت کردم! معذرت میخوام! من فقط قصدم کمک کردنه برای پیشرفت خودم و بقیه ..............:rose:

to remember sb

مدیر انجمن
البته نرگس عزیز سوء تفاهم نشه منظور من از این که کم وقت گذاشتی اینه که میتونی خیلی بهتر از این کار کنی و خدایی نکرده قصد بی ارزش کردن کار شما رو نداشتم .
خوش باشید .

نه عزیزم راحت باش ... من اصلا این فکر رو نمی کنم و از اینکه شما انقدر صریح به کارام نظر میدید خوشحالم می شم !!
مرسی سیمین عزیز :rose:

بنظرم بهتره که نمونه های آتلیه بیشتر ببینی .

من به شخصه با این ژانر مانور دادن روی عکس مخالفم

درسته که برای سنین پایین باید از رنگ های شاد و این چیزا استفاده کرد اما اینطوری روش صحیحی نیست.

شاد زی

بله حرف شما در مورد اینکه نمونه کار بیشتری باید ببینم کاملا درسته
فقط یه سوال چرا مخالفین ؟ ممکنه توضیح بدین ؟؟؟
برای نظر هم مرسی :rose:

البته دوست عزیز گفته شما رو قبول دارم که این کارا تو یک زمان خیلی محدود باید انجام بگیره و تحویل مشتری بشه! من خودمم بعضی موقع همینو میگم........:wink: ولی خوب توجیه خوبی نیست چرا ؟ چون باید یه آرشیو قوی و مجهز از نمونه کار و ابزار و ....... در اختیار طراح باشه که موقع طراحی اگه ایده داشت دیگه لنگ ابزار نباشه و ............:rose::rose:
البته جسارت کردم! معذرت میخوام! من فقط قصدم کمک کردنه برای پیشرفت خودم و بقیه ..............:rose:

نه آقا خواهش می کنم ... هیچ ایرادی نداره ... به سیمین جان هم گفتم که من از انتقادات شما خوشحال میشم نه ناراحت ... جنبه ی انتقاد پذیریمم فوق العاده بالاست :green:
و نکته ی بعد اینکه کاملا حرفتو قبول دارم ولی متاسفانه آرشیو من فعلا ناقصه و من در صدد کامل کردنشم
مرسی دوست من :rose:

POP2

Member
سلام و خسته نباشی به دوست گلم:

اول بگم نی نی های خوشکلیند.
اما...
قبل از کار باید بیشتر روی تصاویر نوزاد تمرکز میکردی و اونها را از همه لحاظ درست میکردی یعنی آرایش و رو توش تصاویر یادت رفته که بعد از این کار برای پس زمینه هم با دقت بیشتر تصاویر را با رنگ لباس کودکان مچ می کردی و بعدا روی کل کار شروع به طراحی میکردی.

-----------------
موفق باشی.

to remember sb

مدیر انجمن
سلام و خسته نباشی به دوست گلم:

اول بگم نی نی های خوشکلیند.
اما...
قبل از کار باید بیشتر روی تصاویر نوزاد تمرکز میکردی و اونها را از همه لحاظ درست میکردی یعنی آرایش و رو توش تصاویر یادت رفته که بعد از این کار برای پس زمینه هم با دقت بیشتر تصاویر را با رنگ لباس کودکان مچ می کردی و بعدا روی کل کار شروع به طراحی میکردی.

-----------------
موفق باشی.

سلام عزیزم
مرسی واسه نظر و راهنماییت :rose:... بله ایشالا تو کارای بعد دقتم میره بالاتر
نی نیش هم دخمل داییمه :green:

bah.man

Member
کارهای خوبی

ولی باید به چند تا چیز دقت کنی

1- برش
2- به روز بودن
3- جلوه های ویژه مطابق با پروژه