نظر در مورد لوگو

perna

Member
بچه ها کار جدید آمده کردم که تو همون پست اوله..!!!

یعنی آپدیتش کردم

Alireza Saeedi

Active Member
مرسی علی جان....:rose: کاش نقات ضعفش هم می گفتی من هنوز ته دلم فکر می کنم که این لوگو نیست..!! گیج شدم پس چیه؟؟؟:-?
خوب میدونی ... جان ( این یعنی اسمتو نمیدونم بگو دیگه کشت ما رو ... ) !!
من هیچ وقت خودمو تو اون سطحی نمیدونم که نقاط ضعف کاری رو بگم یا اونو نقدش کنم به خاطر همون سعی میکنم زیاد پامو از گلیمم دراز تر نکنم ولی چشم هر چی داداش بگه ...
smiley-chores014.gif

-> اینکه شبیه لوگو نیست کاملا درسته !! این کار شما فقط یه طرح سه بعدی محسوب میشه نه یک لوگو !! لوگو بخش های مختلفی داره ( مثل منو گرام و تایپو گرام و ... ) که من اطلاعات دقیقی درموردش ندارم بهتره از بنیامین یا گیلاس یا سارا جان بپرسی که به نظر من نمیشه این طرح رو جز هیچ کدوم از این قسمت ها محسوب کرد !!
-> به نظر من لوگو خوندنش هر چی سخت تر باشه جذاب تره ( البته یک نظر کاملا شخصیه ها ) !!
-> من برات یه نمونه با توضیحات میزنم برای درک بیشتر !!

bfe78aaf2d6187ca0805e98142812330.jpg

مثلا تو عکس بالا که من الان رو کاغذ کشیدم !! میشه تمامی حروف ساناز رو از لوگو در آورد و لوگو خیلی ساده هستش و درکش یه کمی سخته !! حالا اگه اونو توی فتوشاپ دربیاریم و بشه مثل شکل زیر !!

2a4cf5ff50abbc799bb8c025ed71e757.png

میتونیم این لوگو رو تو هر شکلی که خواستیم درش بیاریم و کاملا حالت پذیره ...

( پی نوشت : من هیچ اطلاعاتی ندارم و درسشم نخوندم بازم پیشنهاد میکنم از بنیامین یا گیلاس کمک بخوای !! در مورد طرح بالا هم بگم کاملا عجله ای بود و مخصوصا این که ساعت 5 صبحه ... )

perna

Member
خوب میدونی ... جان ( این یعنی اسمتو نمیدونم بگو دیگه کشت ما رو ... ) !!
من هیچ وقت خودمو تو اون سطحی نمیدونم که نقاط ضعف کاری رو بگم یا اونو نقدش کنم به خاطر همون سعی میکنم زیاد پامو از گلیمم دراز تر نکنم ولی چشم هر چی داداش بگه ...
smiley-chores014.gif

-> اینکه شبیه لوگو نیست............

:green:مرسی عالی طرح زدی جون من، یه هفته من دارم خودمو می کشم ، ولی شما 5 دقیقه ای طرح زدی ، کارت درسته...

مرسی کمک کرد اینا ، من الان یه فکری به ذهنم رسید اصلا طراحی لوگو عقل می خواد که من ندارم.... ولش کنم راحت ترم

آخیش سبک شدم..... راجع به ساعت هم بگم نمی دونم چرا شما آنلاینی ولی اینو راجع به خودم می دونم که الان صبح شد و من نخوابیدم و الان برم جای این کارا صبحونه بخورم بهتره........:lol: :green:

Saeed

Well-Known Member
حالا گذشته از این که لوگو محصوب نمیشه ، اگه برای نماد هم بخواد استفاده بشه بفکر این باش که در سایز کوچیک هم خودشو باید خوب نشون بده .. !! :rose:

سه بعدیش شیک شده ، موفقیت .. !!

جدیدترین ارسال ها

بالا