نظر در مورد طراحي هام

30min

Banned
من جفتش رو دیده بودم و اون موقع یادم رفت نظر بدم .
سرزمین عجایب که عالی شده و در مورد طراحی فلش سایت دوم هم که عالیه گرچه من خودم موافق loading یکسره هستم برای گالری اما خوب شده .
گرچه میتونی بیشتر کار کنی روی گالری شاید هم ملاحظه دوستان Dialup ی رو کردی :wink: .
خوش باشید .

splinter cell

Well-Known Member
خیلی افکتهاش قشنگه(سایت سروش رئوف دات کام) و موزیک بک گراندش هم دل نشینه.
اما واسه من با دایال آپ کمی طول میکشید تا بالا بیاد,مخصوصاً گالری.
بهتر بود در قسمت ورود به سایت مشخص میشد که طراحی سایت تمام فلشه تا کاربرایی مثل من نمایش فلش در مرورگرشون رو فعال کنند.وگرنه بعد از چند لحظه که صفحه رنگی خالی رو می بینند تازه دوزاریشون میفته که این سایت فلشه و باید دوباره رفرش کنند و فلش رو هم فعال کنند.
در کل 18 از 20 امتیاز منه به سروش عزیز.
یا حق!

pclord

کاربر متخصص
افرین ، واقعا خوب و حرفه ای کار شده بود. از سرعت لود و صداگذاری خیلی خوشم اومد.معلومه به فلش خیلی واردی.

موفق باشی.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خیلی جالب بود

سرزمین عجائب هم خیلی باحال بود
دمت گرم

:Mohsen:

کاربر باتجربه
در این زمینه خیلی تخصص ندارم
ولی از دید من طراحی های قشنگی بودن

++Hadi++

Active Member
سلام
خسته نباشین
در مورد جفتشون ، دستتون درد نکنه کارهای شیک و خشگلی شدن و جلب رضایت بنده حقیرو بپذیرین ...
ولی فکر می کنم شما از transition استفاده کردین .
خوب اگه اینجوریه ، باید به عرضتون برسونم transition بهترین راه برای حرکات داخل فلش نیست .
حقیقتش یه کم performance cpu پایین اومده بود و درجه سی پی یو به 98 % نزدیک شده بود . رو این حساب من tween max رو بهتون پیشنهاد می دم . چون ایراد بزرگ transition در پرفرمنس پایینشه و سی پی یو رو می ترکونه ...
در کل موفق باشید ...

flashpro

کاربر فعال
سلام
خسته نباشین
در مورد جفتشون ، دستتون درد نکنه کارهای شیک و خشگلی شدن و جلب رضایت بنده حقیرو بپذیرین ...
ولی فکر می کنم شما از transition استفاده کردین .
خوب اگه اینجوریه ، باید به عرضتون برسونم transition بهترین راه برای حرکات داخل فلش نیست .
حقیقتش یه کم performance cpu پایین اومده بود و درجه سی پی یو به 98 % نزدیک شده بود . رو این حساب من tween max رو بهتون پیشنهاد می دم . چون ایراد بزرگ transition در پرفرمنس پایینشه و سی پی یو رو می ترکونه ...
در کل موفق باشید ...

ممنون به نكته خوبي اشاره كردي حتما در كار هاي بعدي و كار wonderland لحاظ ميكنم.

Farrokh

Active Member
من سایت خودتو خیلی دوست داشتم

عالی بود
هم سبک و هم گرافیکی بود همه چیزش

ولی سرزمین عجایبه آهنگش اعصابمو بهم ریخت و زود بستمش
مخصوصا خنده ی اون کاراکتره اعصاب خورد کن بود

آهنگ کوتاه
تکرار پشت تکرار

یه خورده هم عکساش سنگین بودن

ولی به جز اینا همه چیزش خوب بود
دستت درد نکنه
خسته نباشید

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
من کار اولی رو خیلی دوست داشتم، همون سایت سروش، خیلی زیبا و شکیل شده و همونطور که دوستان هم اشاره کردن خیلی سریع لود میشدن.

موفق و پیروز باشید

majideptp

Member
با سلام
نظرتون رو در مورد سايت هايي كه طراحي كردم ميخوام بدونم.
لطفا ايراد ها و نقايصم رو بگيد ممنون.

www.soroushraouf.com
www.wonderlandmashhad.com

سلام
راستش من یا سایت های فلش فقط حال میکنم و اطلاعات خاصی در موردشون ندارم که بخوام انتقاد یا اضهار نظر کنم.

ولی به دید من معرکه بود. خیلی هم کیف کردم. ایشالا بعضی وقتها میام تا کمکم کنی تقصیر خودته ازم نظر خواستی خودتو لو دادی:green:

majideptp

Member
ولی یه چیزی رو خوب متوجه شدم و بهت تبریک میگم
هیچ دقت کردی قریب به اتفاق دوستان با این حال کردند که سایت سروش زود و راحت لود میشه؟
اصلا انگار همه ذوق کردند این خیلی خوبه که موفق شدی طوری کارو ارائه بدی که همه با میل و رغبت از سایتت دیدن کنن و نه اینکه به خاطر فلش بودن و دیر لود شدنش اصلا سراغش نیان.

فقط میتونم بگم تبریک

سلام - خیلی زیبا و دلنشین و همچنین سبک بودن خیلی زود لود شدند . ایده هات هم خیلی قشنگ بود من از سروش بیشتر خوشم اومد

.......................................................................................................................................................

آخرین ویرایش:

AriA jOhAri

Active Member
خب نظرات سازنده که به نظر من نیومد

خیلی جالبه

مخصوصا سروشه خیلی شیک شده

ایول

خیلی کارت درسته !

موفق باشی :rose:

LOOX

Member
بازم مثل همیشه دیر اومدم
این همه اساتید گفتن خوبه
حالا من که نه ته پیازم و نه سر پیاز بیام بگم
بده؟:-?
خدائیش خوبه
ولی من اولین بار با دایل آپ وصل شدم
خیلی طول کشید تا لود بشه.خسته نباشی:rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سایت جالب و سبکی هست اما من چندان اطلاعی در رابطه با فلش ندارم که نظر بدم!
پرمیشن فولدر ها رو ست کردی، فکر کنم htaccess خودکار این کار رو کرده.
شما سی دی مالتی مدیا هم طراحی می کنید. لطفا نمونه کار بفرستید تا به امید خدا همکاری با هم داشته باشیم.
پاینده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا