نظر خواهی راجب کارت ویزیت من

SPD

Member
سلام شب همگی بخیر.

این کارت ویزیت منه.... اگه ممکنه نظر اتون رو بگید///
مرسی

1208582655.jpg

آخرین ویرایش:

saeidpc

Member
خیلی قشنگ شده. افرین

فقط اون مهدی طیبی تو بک که دورش کادر سفید مانند داره فکر میکنم میتونی یکمی تغییر توش ایجاد کنی. مثلا حالت تو رفتگی ایجاد کنی اگر میشه. شرمنده من از گرافیک خیلی حالیم نیست

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
روش خیلی قشنگ تر تر از پشتش ئه
معمولن توی کارت های دو رو یک طرف رو طرح اصلی می ذارن و اون طرف دیگه طوری می ذارن که نوشته ها در نظر اول به چشم بیاد
اما تو بی آنست! نوشته های پشت اصلن به چشم نمیان.اونهم بخاطر اون طرحه بلادیسم و اون اسمتونه که خیلی تیوی چشم می زنه و بقیه عناصر عملن به چشم نمیان
اما جز این کار قشنگی شده
موفق باشین ^.^

memol_515

Active Member
در تكميل صحبت ماني بايد عرض كنم، كه مورد ديگه اي كه توي كارهاي دو رو مطرح ميشه، اينه كه، يك طرف كار، كاملاً فارسي كار ميشه . طرف ديگه انگليسي.
شما در طرف پشت كار، شماره تلفن رو انگليسي زديد. حداقل اون رو بايد فارسي ميزديد ديگه حالا اگه ميل و وب سايت رو نميشه فارسي كرد ;)
بعد اين كه دليلي نداره اسمتون اينقدر توي چشم باشه. ميشه كمي ناواضحترش كزد. اما دقيقا نميدونم چطور.

كلا كارت ويزيت صرفا براي شناسايي ئه و قرار نيست با اون بازاريابي كنيد، پس بهتره تا سر حد امكان، ساده كار بشه.

در كل كار خوب و شيكي شده.

موفق باشي

alionline1366

Active Member
با صحبتهای ممول و مانی کاملغا موافقم فونت های پشت کارت هم میتونه بهتر از این باشه

leili1

Active Member
روی کارتت خوب شده
ولی پشت کارت نه
من باشم اون مهدی طیبی و براش سفید رو کلا حذف می کنم
بعد اون نوشته ها رو با یه چیدمان بهتر می چینم
با نظر همه بچه ها هم موافقم

afrodeit

New Member
با اجازه بزرگترها
نظر یک فرد معمولی: به نظر من اگر پشت کارت اون سفیدی و اسم رو برداری و فقط نوشته ها بمونه خیلی بهتر می شه.:roll:

M.R

Member
سلام به همه
شرمنده من دیر به دیر پیدام می شه
خیلی خیلی ....... سرم شلوغه ( اصلا نمی خوام کلاس بزارما اینجوری فکر نکنید )
اشکالات تصویری کارتو بچه ها گفتن من می خوام از نوشته های پشت کارت انتقاد کنم
1 . کلیه امور گرافیک 2 بعدی : به نظر من یکم برای یه طراح زشت این جمله فکر می کنم مجری و مشاور در کلیه امور تبلیغاتی بهتره
2 . طراحی آتلیه : یک جا به جا نوشتی آتلیه طراحی که فکر نمی کنم با وجود نوشته ی بالا نیازی به این جمله باشه
3 . پوستر : اگه می خوای کلی بنویسی که نیازی به نوشتن اینم نیست ولی اگه می خوای جزئی بنویسی هر کاری که مرتبط هست با گرافیک و طراحی بنویسی بهتره
4 . ست اداری : به جای این جمله اگه بنویسی اوراق اداری قشنگ تره
ببخشید من باز فضولی کردم
موفق باشید( منتظر سایت شرکت من و 2 طراح حرفه ای دیگم باشید )

واقعا عالی بود.

راهنمایی خیلی موثری هست.

دستت درد نکنه

خیلی ممنوووووونم

جدیدترین ارسال ها

بالا