نظر خواهی در مورد کارت ویزیت

adame_haji

Member
سلام لطفا در مورد این عکس که برای تبلیغ تالار " ساوه سرا " هست نظر بدید

savehsara2.gif

این طرح برای چاپ بر روی کارت ویزیت هست

لطفا در مورد رنگ بندی هدر و فونتای این طرح نظر بدید
بیشتر میخوام ببینم تو رنگ بندی نظر شما چی

میخوام بدم این کارتو چاپ کنن . کارت و با چاپ دو طرفه یکه طرفش اینه و طرف دومش هم یه طرح دیگست . جایی رو سراغ ندارید که قیمت مناسب و کیفیت خوبی داشته باشه
اگه دارید قیمت و آدرس بدید ممنون میشم ) البته تو تهران )
یا علی

آخرین ویرایش:

S.H.R.M.K

Well-Known Member
خوب شده کارت ، به نظرم فونت و رنگ آبیه اون نوشته بالا به کارت نیخوره.
اگه کارتو اینجوری بفرستی واسه چاپ احتمال داره از دورش تو برش بره.یه مقدار فاصله های جانبی رو بیشتر کنی خوبه 2تا3 میلیمتر .

FashisT

Active Member
خوب به نظرم اگه اون Lens رو برداری بهتر باشه و یکم هم نوشته وسط رو منظم تر کن..
میگم انگار دوباره کارو کاسبی راه افتاده
27.gif

فعلا
13.gif

ToFaN

Well-Known Member
خوبه عزیزم حاجی جان
ولی
به نظرت از نظر Lay out خوبه ؟
کلا حروف چینی بد شده یه خورده
نمیخوام بگم خودم خوره Lay out هستم
بعضی موقع ها خودم یه چیزی طراحی میکنم که از نظر Lay out خیلی بده که خودم هم متوجه نمیشم و میشینم ترمیمش میکنم

Parham

Well-Known Member
اگر از ابتدا با دقت بیشتری کار کنی‌ بهتر هستش ، به نظر من اشکالات زیادی از لحاظ ترکیب متنی‌ و جای عناصر در کارت هستش ، یکم بیشتر وقت بذاری نتیجه بهتری میتونی‌ بگیری ...

adame_haji

Member
آقا از نظرات همتون ممنونم
شهرام جان دیگه چه میشه کرد دیگه . ببین از طراحی فلکسی به طراحی کارت ویزیت افتادیم . البته موقتیه
راجع به اون لتز هم راستی میگی ها الان بیشتر دقت کردم دیدم خیلی ضایعست . ورش میدارم

اما چرا هرکی میرسه میگه این آبی بالای طرح رنگش تضاد داره ؟ اونوقت خودش هیچ رنگی رو پیشنهاد نمیده ؟ S.h.r.m.k جان بنظرت چه رنگی بزنم بهتره ؟

یوسف جان من نتونستم تو لایوت این دستکاری کنم . آخه راه نداره . نظرت خودت چیه تو تغییرات لایوت ؟

راستی کسی آدرس نداره تو تهران قیمت مناسب و کار تمیس ( تمیز ) شهرام جان کجایی ؟ بدادم برس : دی

جدیدترین ارسال ها

بالا