نظر خواهی در مورد طرح (خودم که خیلی دوستش دارم- به نظر خودم خیلی زیبا شده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mss_467

Active Member
سالروز ولادت حضرت زهرا (س) را خدمت تمام بازدید کنندگان عزیز تبریک عرض می نمایم
نظرات ارزشمند شما دوستان عزیز حتما در رشد و ارتقای کارهای بعدی به من کمک خواهد کرد

16743.gif

انتقاد و پیشنهاد سازنده همچون قطره آبی بر سنگ است که با عطوفت سنگ موجب سیقل یافتن و زیبا تر شدن سنگ خواهد شد
:oops:

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام
میشد از نسخ زیبا تر هم استفاده کرد رنگم خوب نیست
نکته خاصی دیگه ای هم به نظرم نمیاد

به نظر من یا فاطمه رو خوب اومدی...
ولی باید رو رنگا و افکتها کار کنی می شه خیلی بهتر از این کردش

hes_r

Member
منم به شما تبریک میگم

همونطور که دوستان گفتن رنگ بندیش اصلا خوب نشده . سبز و قرمز و زرد !!!!!!!!!!!!!!!!

L-B

Well-Known Member
به نظر من يكي اينكه رنگه تو نوشه بده يعني بيشتر كار كني بهتر ميشه
بعد اينكه گله جاي بديه
و اينكه نوشتت تو عكس خوب توش تو زير ساختش نمودنم جي ميگه؟ خوب نرفته
انگار كارتوني باشه
به نظر من سه بعديش كني بسيار خوب ميشه

mss_467

Active Member
قابل توجه دوستان عزیز
این کار در سایز 120 * 90 کار شده است و چون فضا نداشتم مجبور بودم برای اینکه مطلب را در یک نگاه برسونم اینجور کار کنم
البته از تمام نظرات شما عزیزان سپاسگزارم

:lol:

کارا کپی کردی تازه خرابشم کردی انتظار نظرم داری . بیا برو جوجه ابروی گرافیکا بردی

Little-Demon

Well-Known Member
اولا میشه بگید از کجا کپی برداشتن ؟ :wink:
دوما اگه کپی هم باشه این طور برخورد شما درست نیست اصلا...... مگه اینجا ......است ؟ اگه ادامه بدید ..............

فكر نكنم توي كارتون از نسخ استفاده كرده باشين .
اون يا فاطمه رو اگه اشتباه نكنم مسعود نجابتي براي اولين بار استفاده كرده . توي يكي از پوسترهاش بود .
در رابطه با طرحتون هم فكر كنم گل يك مقدار جدا افتاده .
تنوع رنگ زياد ، كنترلشون سخت ميكنه . حالاكه شما از 3 - 4 تا رنگ استفده كردي ، اگه كنترلش ميكردي كه هر رنگ وسعت و فرم درست خودشو داشته باشه قشنگنر ميشد .

موفق باشيد .

mss_467

Active Member
جناب امپراتور
خیلی ممنون که نظر دادید ولی آدرس کپی را که به نظر شما من از آنجا کپی کردم را هم می گذاشتی شاید ما هم چیزایی یاد می گرفتیم
البته من مثل شما امپراتور طراحی نیست من یک آدم معمولی هستم با هوش معمولی که هر چه به نظرم می اید کار می کنم امید وارم ببخشید اگر بیشتر از این بلد نیستم در ضمن من حتما باید از امثال شما چیز یاد بگیرم اگر می شود نمونه کارهایتان را بگذارید تا ما هم نظر بدهیم (زدی ضربتی، ضربتی نوش کن)
با تشکر - صادقی

Mandana

Active Member
کارا کپی کردی تازه خرابشم کردی انتظار نظرم داری . بیا برو جوجه ابروی گرافیکا بردی

یک کارت زرد دریافت کردین.
20.gif

دفعه ی دیگه این طوری صحبت کنید، به کارت زرد بسنده نمی کنم.امیدوارم متوجه منظورم کامل و واضح شده باشید
129fs3705010.gif

قوانین بخش رو هم نگاهی بندازید:

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=66833

موفق باشید

پ.ن:در راستای طرح، به نظرم استفاده از رنگهای کاملن خالص در این زمینه، یه مقدار ناهمگن ئه.فکر می کنم اگه از رنگهایی که شباهت بیشتری به هم داشتن اگه استفاده می کردین، طرح جالب تر می شد.البته در اینکه درخشندگی رنگها، باعث جلب نظر مخاطب مبشه، هیچ شکی نیست
پ.ن 2: نظر هم دادم که پست ام الکی نبوده باشه
5yjbztv.gif

موفق باشی

خیلی ممنون که نظر دادید ولی آدرس کپی را که به نظر شما من از آنجا کپی کردم را هم می گذاشتی

دوست عزيز من نميخوام از امپراتور دفاع كنم چون اعتراض يا حتي انتقاد تند لحن خودشو داره ( دوستمون يه ذره زياده روي كرد ).
اما اين فاطمه زهرا كه استفاده كردين مال مسعود نجابتي هست .
اين فاطمه زهرا هم كه طراحي كرده مال يكي دو سال پيش هست . الان بيشتر خود اين طراحي خطي كه انجام داده هستش ، پوسترش خيلي نيست .

كماكان موفق باشي .

mss_467

Active Member
من هرگز مدعی طراحی خط کار نبودم و نیستم و نخواهم بود مطمئنا استاد نجابتی از اساتید برجسته کشور هستند که احترامشان برای همه واجب است
هر چیزی که خودم کار کرده باشم خواهم گفت ولی کار دیگران را هرگز نخواهم دزدید

بابا دستت درد نکنه به نظر من خوبه:)
ولی حال میکنم با این همه نظر مخالف!!!:d
اگه بر فرض هم کپی کرده باشه بر فرض گفتم حد اقل همین جسارت رو داشته پس عزیز نیا اینجا تاپیک رو الکی شلوغ کن اگه تو هم میتونی همین کار ها رو بکن:d

بابا دستت مرسی
کارت بد نبود:)
حال میکنم با این همه نظر مخالف هم خودشون رو وارد میگیرن:D:twisted:
اگه بر فرض هم کپی کرده باشه حداقل همین جسارت رو داشته و وقت گذاشته شما هم اگه میتونی یاد بگیر :D بیخودی تاپیک رو شلوغ نکن:lol:

اگه بر فرض هم کپی کرده باشه حداقل همین جسارت رو داشته و وقت گذاشته
منظور من اصلا اين دوستمون mms نيست . ( يه وقت سوء برداشت نشه ) اما كپي كردن كجاش جسارته ؟

شما هم اگه میتونی یاد بگير
كپي كردن ياد گرفتن هم داره ؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا