نظر بدید ( جی تی پوسترز !! )

Gt-Max

Member
دو تا طرح که برای یک کلاب طراحی کردم ...
34.gif

-----------------------

babakslt

Member
ایول اون تاریخ موسیقیت خیلی قشنگ تر شده...
واقعا خوبن...
خسته نباشی...
تابعد...

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
در مورد پوستر سمت چپی: به نظره من نوع گیتاری رو که توی این آموزگاه قرار آموزش داده بشه رو بندازی بهتره البت همن نمی دونم شایدم گیتار الکترونیک (اگه اشتباه نکرده باشم) هم آموزش می دن ولی در کل موضوع پوستر باید با واقعیت موضوع یکی باشه

در مورد سمت راستی: یه سوال داشتم اونم اینکه عکسی که سمت راست و پائین پوستر قرار دادی رو اگه می شه توضیح بده که در مورد چی هست و اگه میشه ربطش رو با هنر توضیح بدی ممنون می شم

در کل کارهای جالبی شدن

FashisT

Active Member
اون بچه هه اگه تو بکگراند بیشتر میرفت بهتر میشد یعنی جزوی از بک میشد..
تنوشته هاتم خیلی از هم بازن و هیچ همدیگر رو جزو نمیکنند........
ولی سیزه بهتر شده ولی اگه اون dup نوشته رو بلار نمیدادی بهتر میشد و اون دو عکس سمت چپ هم fade هاش بهتر بشه به نظرم بییتره(بر وزن اون بچه هه)
فعلا

Gt-Max

Member
sara_is_nice_girl گفت:
در مورد پوستر سمت چپی: به نظره من نوع گیتاری رو که توی این آموزگاه قرار آموزش داده بشه رو بندازی بهتره البت همن نمی دونم شایدم گیتار الکترونیک (اگه اشتباه نکرده باشم) هم آموزش می دن ولی در کل موضوع پوستر باید با واقعیت موضوع یکی باشه

در مورد سمت راستی: یه سوال داشتم اونم اینکه عکسی که سمت راست و پائین پوستر قرار دادی رو اگه می شه توضیح بده که در مورد چی هست و اگه میشه ربطش رو با هنر توضیح بدی ممنون می شم

در کل کارهای جالبی شدن

راستش من خودم هم دقیقا نمیدونم چی به چیه :neutral: دنبال عکس گیتار میگشتم یه تاپیک هم زدم ولی خوب کسی عکسی پیدا نکرد که برگ باشه مجبور شدم اینو استفاده کنم ...
اون عکس دوم هم داشتم ارشیو عکسم رو میگشتم گفتم چه چیزی استفاده کنم که به تاریخ بخوره و یه جوری به هنر هم ربط داشته باشه اون عکس رو انتخاب کردم ...

منم از بابت نظرت ممنونم :wink: :)

FashisT گفت:
اون بچه هه اگه تو بکگراند بیشتر میرفت بهتر میشد یعنی جزوی از بک میشد..
تنوشته هاتم خیلی از هم بازن و هیچ همدیگر رو جزو نمیکنند........
ولی سیزه بهتر شده ولی اگه اون dup نوشته رو بلار نمیدادی بهتر میشد و اون دو عکس سمت چپ هم fade هاش بهتر بشه به نظرم بییتره(بر وزن اون بچه هه)
فعلا

73.gif
... درسته دقت که می کنم میبینم درست میگی شهرام خان ! :cool: ( بر وزن جی تی خان !
39.gif
)
انگاری تمامی ایراد ها 100% وارده :) ممنون روشون کار می کنم :wink:

این شد یه نظر خواهی درست حسابی و حرفه ای ! :cool:

از همه ممنون
72.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
جی تی خان به نظره من به جای اون عکسه که می گی به تاریخ ربط داره بگرد و یه عکس درباره یکی از نقاشای معروف مثل داوینچی یا پیکاسو یا ... پیدا کن یا مثلا درباره عکسای پادشاهای فرانسه و انگلیس اینا خیلی بیشتر به تاریخ هنر مربوط می شن

Gt-Max

Member
یه نمونه اون جوری هم توی یه طرح دیگه کار کردم چند روز دیگه میگذارمش هنوز رنگ بندیش یه خورده کار داره :) در ضمن سارا جان ممنون میشم منو همون جی تی صدا کنی یا مکس هر کدوم که دوست داری... :neutral:

Gt-Max

Member
یه نمونه اون جوری هم توی یه طرح دیگه کار کردم چند روز دیگه میگذارمش هنوز رنگ بندیش یه خورده کار داره :) در ضمن سارا جان ممنون میشم منو همون جی تی صدا کنی یا مکس هر کدوم که دوست داری... :neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا