نظر بدين اشكالها برطرف بشه

iRWEBDES

Active Member
خيلي زيبا هستند ماندانا خانوم
واقعا خيلي قشنگ شدند
اگه ميتوني آموزششون رو هم براي دوستان بزار

مهرداد كوهي

اول اينكه ماندانا خانم .. كارها خيلي قشنگن . فكر كنم قشنگيه بيشترش به خاطر قشنگ بودن چهره سوژست !!!! بعد اينكه ربط اين كار و به action script ميشه بدونم ؟

بهروز حالت خوبه؟؟؟؟
اينجا انجمن فتوشاپه ها!!!!!چه ربطي داشت اكشن اسكريپت اين وسط كه تو گفتي؟؟
فكر كنم از بس تو انجمن اكشن ميپلكي ديگه از دستت در رفته ها.
:wink:
در مورد كارهاي شما . من نميفهمم شما چيكار ميخواستي بكني كه ما بگيم خوب شده يا بد تا شما اصلاحش كني.

mahdi pour

Member
ماندانا (MANY) خانم
كارهاي دوم و سوم شما نشانه از قدرت و كارايي شما در تغيير رنگ و دفرمه كردن تصاوير است.
ولي كار اول با سليقه اي كه در تصاوير بعدي داشتيد خيلي فرق دارد( خشونت و ...)

iranianpakhost

New Member
ممنون از همه اگه توي عكس 2و3 مشكلي نميبينين پس موردهاي عكس اولي رو بگين تا برطرف كنم...خودمم احساس كردم يه جورايي طبيعي نيس ولي هرچي دقت كردم نفهميدم.براي همين هم گذاشتم تا لطف كنين و بيان نظر بدين.در جواب جناب مهدي پور هم عرض ميكنم كه تنوع لازمه بعضي وقتا گفتم كارام از حالا يكنواختي در بياد.اگر هم جدا لازم ميدونين آموزششو ميذارم.منتظر نسخه 2 كارام باشين به زودي مياد

ماندانا خانوم
عكس دوم بسيار خوب شده است اما هميشه در يك عكس رعايت بعضي موارد مانند اسفاده بيش از مورد را بكنيد

hamid7

Member
به نظر من گفتما نظر من ناراحت نشينا!
تصوير دومي خوبه .اما اولي سومي مصنوعي به نظر ميان دليلشم فكر ميكنم براي اين باشه كه افكت زخم خوب روي صورت قرار نگرفته البته شايدم اشتبا مي كنم...

majidevil

Member
اوليه چه باهاله!!بعدشم دروغ نگو ماندي از اين زخما نديدي؟!!عجب ها!اما از اوليه باهالتر دوميه هست
اگه همون اوليه رو يكمي باهاش ور بري فك كنم از همه بهتر بشه!بعدشم يجور تنوع و نوع آوري هست تو اين سايت !! يكم از حالت رمانتيك خارج ميشه!!

جدیدترین ارسال ها

بالا