نظر اساتید رو در مورد این کار می خواستم بدونم

P-VFX

New Member
سلام
دوستان خوشحال می شم نظر شما رو در مورد این کار بدونم. >|<

فایل با مایا 2011 و با منتال ری و شیدرهای منتال ری متریال دهی شده. البته فایل مایا رو ضمیمه کردم. مدل هم بصورت های رز و هم لو رز وجود داره.

با تشکر قبلی :eye:

پیوست ها

• Back2.jpeg
    Back2.jpeg
    114.9 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • Front.jpeg
    Front.jpeg
    128.7 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • Eye_Glasses.zip
    190 کیلوبایت · بازدیدها: 23

sassyboy

Member
کارت خوبه ولی یه مشکل خیلی کوچیک داره:)
البته با اجازه اساتید
در دنیای رئال هیچ موزاییک یا سنگی نسیت که انئکاس رو صاف و مثل آینه نشون بده شما اگه بری در قسمت attribute editor زمین در قسمت mental ray در اوجا یه گزینه هست که اسمش mi reflection bur هستش اونو یکم بهش عدد بدی کارت خیلی رئال تر میشه ولی در کل کارت عالی موفق باشید دوست عزیز:)

sassyboy

Member
من یکم کارتو خوشگل تر کردم البته ببخشید که بدون اجازه این کارو کردم اگه دوست داشتی بگو واست ضمیمه کنم ببینی:green:

pedi_sa

New Member
کارت خوبه فقط دو نکته رو میگم در نظر داشته باش شاید بهترش کنه:
فکر میکنم دسته های عینک کمی حالت مکعبی رو هنوز دارند و یا شاید خیلی کم نازک شدند (از نمای بالا)...
نکته دیگه اینکه فکر میکنم background خوبی رو برای پرزنت کردن انتخاب نکردی...اگه جای checkers یه تکسچر چوب (مثلا روی میزه) یا یه چیز ساده و یک دست میزاشتی بهتر بود

P-VFX

New Member
من یکم کارتو خوشگل تر کردم البته ببخشید که بدون اجازه این کارو کردم اگه دوست داشتی بگو واست ضمیمه کنم ببینی:green:

سلام
حرف شما کاملاً درسته در مورد موزائیک ها یکم اصلاحش کردم بازم خوشحال میشم نظرتون رو بدونم و اما در مورد اصلاحاتی که انجام دادی خیلی خیلی خوشحال میشم که ببینم چطور شده. من فایل رو به همین دلیل ضمیمه کردم، که اگه از دوستان کسی نظری داره اعمال بکنه.
با تشکر قبلی :wink:

پیوست ها

• Front.jpeg
    Front.jpeg
    178.1 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • Back2.jpeg
    Back2.jpeg
    180.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9

P-VFX

New Member
کارت خوبه فقط دو نکته رو میگم در نظر داشته باش شاید بهترش کنه:
فکر میکنم دسته های عینک کمی حالت مکعبی رو هنوز دارند و یا شاید خیلی کم نازک شدند (از نمای بالا)...
نکته دیگه اینکه فکر میکنم background خوبی رو برای پرزنت کردن انتخاب نکردی...اگه جای checkers یه تکسچر چوب (مثلا روی میزه) یا یه چیز ساده و یک دست میزاشتی بهتر بود

ممنونم که نظرتون رو گفتید بله حق باشماست در مورد بک گروند، اما در مورد دسته من این مدل رو دقیقاً از روی عینک خودم زدم، دسته ها تقریباً همینطور نازک هستند اما یکم که دقت کردم دیدم شما درست میگید من یکم نازکتر گرفتم.
بازم ممنونم.

pedi_sa

New Member
آفرین خیلی خیلی بهتر شد...
فقط یه نکته ی دیگه بگم شاید خیلی ایراد الکی باشه ولی عالی میشه اگه انجامش بدی
همون تکسچر چوب رو ادیت کن یا یه تکسچر چوب دیگه بذاری طوری که حالت tile خودشو اینطوری نشون نده (به اصطلاح عکست لوپ یا tiled باشه - اینطوری تیکه تیکه نباشه و یکدست باشه)

sassyboy

Member
آقا من اینو زدم با یکم تغیرات کم

پیوست ها

• asd.jpg
    asd.jpg
    234.1 کیلوبایت · بازدیدها: 15

P-VFX

New Member
آقا من اینو زدم با یکم تغیرات کم

ممنونم که وقت گذاشتی، خیلی خوب شده. من واسه خودم ذخیره کردم.

آفرین خیلی خیلی بهتر شد...
فقط یه نکته ی دیگه بگم شاید خیلی ایراد الکی باشه ولی عالی میشه اگه انجامش بدی
همون تکسچر چوب رو ادیت کن یا یه تکسچر چوب دیگه بذاری طوری که حالت tile خودشو اینطوری نشون نده (به اصطلاح عکست لوپ یا tiled باشه - اینطوری تیکه تیکه نباشه و یکدست باشه)

ممنون ، آره بهتر میشه اما همه سایت های تکسچر رو ف.ی.ل.ت.ر کردن ایناااااااااااااااااااااا :mad:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
رضا کجایی بیا انتقال بده.. :green:
دوست عزیز شما کارتون رو جای درستی نزاشتید و همچنین عنوان تاپیکتون مناسب نیست.

این تاپیک رو مدیر انتقال خواهد داد ولی از دفعه ی بعد کارهای تمام شدتون رو اینجا قرار بدید:

گالری سه بعدی

و کارهای در حال ساخت هم در این قسمت :

گالری کارهای در حال انجام ( wip )

موفق باشید..

P-VFX

New Member
رضا کجایی بیا انتقال بده.. :green:
دوست عزیز شما کارتون رو جای درستی نزاشتید و همچنین عنوان تاپیکتون مناسب نیست.

این تاپیک رو مدیر انتقال خواهد داد ولی از دفعه ی بعد کارهای تمام شدتون رو اینجا قرار بدید:

گالری سه بعدی

و کارهای در حال ساخت هم در این قسمت :

گالری کارهای در حال انجام ( wip )

موفق باشید..

بله کاملاً درست میگید، حتماً.

جدیدترین ارسال ها

بالا