نظر اساتید درباره طراحی هدر سایت fileup

scup

Member
سلام... من کاملا تازه کار هستم....اگه میشه نقاط ضعفم رو بگید تا برطرف کنم...چند نمونه هدر ساختم اگه میشه بینشون بهم بگید کدوم بهتره و چیکار کنم طراحیم قوی شه....

78060647007853813990.png

59917799961233918385.png

59882884663002269645.png

39817677911548997786.png

85619074032118985068.png

من خودم شخصا این آخری رو دوست دارم.....

MOHAMMADIX

Member
خسته نباشيد
ولي تكست ها با بك گراند همخوني نداره
افكت نوشته ها خوب نيستند
اجزاي كار با بك مچ نيست
جذابيت تو كارهات ديده نميشه بايد بيشتر روش كار بشه
منم كار آخري رو بيشتر ميپسندم البته از نظر رنگ بندي
موفق باشي

aliReza

Well-Known Member
یه اصل مهم که به طور کلی توی هدر ها، بنر ها و کلا کارهایی که مرتبط با اینترنت هستن رو در نظر بگیر، حداکثر گیرایی و جذابیت، در عین پایین بودن حجم!!!

چون اصولا هنوز اینترنت ذغالی در کشور موجوده و خیلی ها از دایال آپ استفاده میکنن پس باید حجم کم باشه تا برای یوزر خسته کننده و وقت گیر نشه!

همون طور که بچه ها گفتن از فونت های مناسب استفاده کن، رنگ ها رو به فراخور همدیگه و ترکیب مناسب به کار ببر و از رنگ های خیلی غیر عادی و اذیت کننده چشم استفاده نکن

کمکی که میتونم بکنم نمونه کار زیاد ببین و الگو بگیر تا بتونی بهتر کار کنی، تا یه 4 چوب کلی دستت بیاد و بتونی چیزی که میخوای رو طراحی کنی

علیرضا :rose:

Mr.Doosti

Active Member
دوست من وقتی طرح می زنی خودت رو اول جایی ببیننده بزار ببین خودت دوست داری این طرح رو.
برای سایت مناسب نیست.روی یه طرح دیگه کار کن.لام هم نیست همزمان 10 تا طرح بزنی.
اگه وقتت رو روی یه طرح میذاشتی خیلی بهتر نتیجه می گرفتی.
موفق

mostafa_az

Well-Known Member
طرح سوم و پنجم از نظر طراحی از بقیه بهتره، و بین این دو تا طرح سوم به نظر رنگای مرتبط تری داره. امیدوارم با دیدن طرحای بقیه و ایجاد ایده توی ذهنت توی پیشرفتت موفق باشی.

مخلصیم
مصطفی

scup

Member
از همه دوستان گلم ممنونم...... من از هرکی پرسیدم که چطور طراحیم رو قوی کنم...گفت که نمونه کار ببین و تمرین کن....

اینا رو که گذاشتم فقط تمرین من بوده برای تقویت طراحیم مگرنه میدونم که اصلا اینا بدرد هدر نمیخورن......

نوبت طراحیم اینطور بوده : 1. هدر دومی 2. هدر اولی 3.هدر چهارمی 4.هدر سومی 5. هدر پنجمی .... اینا فقط برای تقویت طراحیم هست نه برای هدر اصلی....

از همه بابت نظراتون ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا