نظرسنجی: سی دی مالتی مدیا

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام دوستان خوشحال میشم نظر شما رو در مورد سی دی مالتی مدیا زیر که با فوتوشاپ حاظر شده و با MultiMedia Builder اجرایی شده رو بدونم:

25fhr11.jpg

30rs4eq.jpg

2mzi2on.jpg

amrdesign

Member
كار جالبي شده..... فقط اگه طرح پايين صفحه هم يه كم سبك بهتري داشت ديگه حرف نداشت....

ولي در كل خوشم اومد... ايول :d

موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
منم موافقم که پایین صفحه میتونست طرح قشنگتر هم داشته باشه.

حتی از نمادهای شهری بیشتر استفاده بشه. مثلا اگر قراره فقط تو تهران استفاده بشه از نمادای شهر تهران مثل مجسمه ی میدون آزادی یا برج میلاد و ... تا بیشتر جلوه ی شهری داشته باشه.

و یه مورد دیگه هم بنظرم اون گزینه ی خروج هست که کلا من از این سبک قرار دادن دکمه های ورود و خروج و ... زیاد خوشم نمیاد. کار رو ابتدایی جلوه میده. بنظرم بهتر هم میتونی اون مورد رو نمایش بدی.

موفق باشی.

Erfan

Active Member
کار قشنگی شده ..

میتونستید اون بالا رو از چنتا افکت هم استفاده کنید که اینقدر ساده نباشه !!

پایینش شبیه به این سی دی های مالتی مدیا کودکان شده !!!

موفق باشید.
عرفان

mehdinasiri

پارس لند گروپ
كار جالبي شده..... فقط اگه طرح پايين صفحه هم يه كم سبك بهتري داشت ديگه حرف نداشت....

ولي در كل خوشم اومد... ايول :d

موفق باشي

امان از اون وقتی که کارفرما بی سلیقه باشه تو الماس تو کارت بکار برده باشی کارفرما بگه من میخ 15 سانتی میخوام! مگه می تونی بگی نه.
خق با شماس اولش خوب بودا بعدا این جوری شد پایینش

mehdinasiri

پارس لند گروپ
منم موافقم که پایین صفحه میتونست طرح قشنگتر هم داشته باشه.

حتی از نمادهای شهری بیشتر استفاده بشه. مثلا اگر قراره فقط تو تهران استفاده بشه از نمادای شهر تهران مثل مجسمه ی میدون آزادی یا برج میلاد و ... تا بیشتر جلوه ی شهری داشته باشه.

و یه مورد دیگه هم بنظرم اون گزینه ی خروج هست که کلا من از این سبک قرار دادن دکمه های ورود و خروج و ... زیاد خوشم نمیاد. کار رو ابتدایی جلوه میده. بنظرم بهتر هم میتونی اون مورد رو نمایش بدی.

موفق باشی.

احسنت.اصلا یاد المان های این جوری نبودم.حتما استفاده می کنم.
- پیشنهاد شما در مورد خروج چیه سارا جان؟ بگو در مورد کارهای دیگه هم اعمال کنم
- پایین کار رو هم کار فرما که کلی کیف کرده بود!!!

mehdinasiri

پارس لند گروپ
[Erfan];628450 گفت:
کار قشنگی شده ..

میتونستید اون بالا رو از چنتا افکت هم استفاده کنید که اینقدر ساده نباشه !!

پایینش شبیه به این سی دی های مالتی مدیا کودکان شده !!!

موفق باشید.
عرفان

-افکت منظورت چی هست؟ آدمکها رو؟
کودکان یعنی دل ندارن !؟ :دی

alionline1366

Active Member
کار جالبی شده ولی اگر شما دوست ن از فلش برای کارهای مالتی مدیا استفاده کنی فوق العاده آزادی عمل و اختیارات بیشتری داری و همه چیز هم قابل اجراست

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کار جالبی شده ولی اگر شما دوست ن از فلش برای کارهای مالتی مدیا استفاده کنی فوق العاده آزادی عمل و اختیارات بیشتری داری و همه چیز هم قابل اجراست

بله فلش رو اصلا خدا آفرید برای سی دی مالتی مدیا.اما یکسری از دوستان مثل من با فوتوشاپ راحت تر هستن.
اکثر کار فرماهای من هم کار عجله ای میخوان یعنی سی دی مالتی مدیا رو 2 روزه می خوان با 150 تا هم مقاله که باید Add بشه.
کار رو باید راه انداخت چه با فوتوشاپ چه با فلش

alionline1366

Active Member
با فتوشاپ کار رو طراحی کنید بعد با استفاده از psd to fla بفرستید تو فلش متنها رو هم با xml وارد کنید از این راحت تر نمیشه و سریعتر:)

[SOBHAN]

Active Member
سلام
به نظرم پايينش خيلي خالي و بي معني هستش ...
به قول سارا خانم مي تونيد ار اين نمادهاي تهران مثل ميدان آزادي و .. استفاده كنيد
بالاي كار هم خوبه و مشكلي نداره ..

عرض تسليت
موفق باشيد
محمد حسين

جدیدترین ارسال ها

بالا