نظرسنجی برای محل تور مجیدآنلاین در مشهد

نظر شما درباره ی محل تور مجیدآنلاین در مشهد چیست ؟

• کلات

رای: 7 29.2%
  • اخلمد

رای: 1 4.2%
  • زشک

رای: 4 16.7%
  • نغندر

رای: 1 4.2%
  • طرقبه

رای: 0 0.0%
  • شاندیز

• بوژان

رای: 11 45.8%
  • نیشابور

• مجموع رای دهندگان
    24
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mandana

Active Member
مي ميگم انگاري ايندفعه خيلي ها ميرن به تور .... ها ...

فقط ايندفعه به صابر بيسيم نديد ها ... ميفروشم :green::green:

راستي عرفان هوا اين صابر و علي آنلاين رو هم داشته باشي ها ... بهشون حال اساسي بده هم از طرف من هم از طرف خودت :green:

تازش هم گوني رو هم ببر ها .... :wink:

به همه هم خوش بگذره ... من زورم زدم كه بيام ولي اوكي نشدش ... البته تا به حال ها ....

يه وقتي گذاشتيد چسبيد به تنگ شهادت و همه بيلت ها فروخته شدش رفته ... هر چي زور زدم بليط گير نياوردم... بليط پول خون آدم ميدن ... :shock: بيليت قطار اتوبوسي كه دوازده هزار تومانه دارن ميدن پنجاه و سه هزار تومان .... عجب .... عجب ...:shock::shock:

با طياره هم كه ميترسم بيام :-? ميخواهم زنده بمانم . :cool::cool:

خلاصه مي اگه نيومدم مراقب عرفان باشيد ها يه وقت بهتون بد نگاه نكنه كه مطمئن باشيد يه چيزيتون ميشه يا يه چيزيتون خلاب ميشه ::دي
(( شوخي كردم ...:wink:
تو که می رو کشتی..دق ام دادی...!!!!
بچه ها گفتن هزینه رو واریز کردی می هم اسمتو رد کردم برای لیست! آقاهه گفت هر کی نیومد خودت باید حساب کنی گفتم باشه...معلوم نیست تا العان چند ده هزار تومن باید بدم به آقای توری:lol:

pirmard

Member
:there:
آخه بعد میتینگ قرار شد اشکان ما رو ببره شام پاچین بده . ولی بچه ها میگفتم پاچین که گوشت ندره یره

چقدر جذاب تعریف کردی
TAEL_SmileyCenter_Italy%20%28116%29.gif

SPD

Member
تو که می رو کشتی..دق ام دادی...!!!!
بچه ها گفتن هزینه رو واریز کردی می هم اسمتو رد کردم برای لیست! آقاهه گفت هر کی نیومد خودت باید حساب کنی گفتم باشه...معلوم نیست تا العان چند ده هزار تومن باید بدم به آقای توری:lol:

دي :: به مي چه .. شما كه برنامه ميريزي بايد به بليطم باسه مي و بچه تهروني ها بگيري كه اينطوري نشه :lol::green::green:

حالم بايد ده برابر پول بيليط ها پول بدي كه يادت باشه ... مهمون دعوت ميكني همه امكاناتم در نظر بگيري ... :rose::rose:

خوش بگذره به شما و دوستان و همگي ... جا ما رو هم خالي كنيد ...

موفق باشيد .:rose::rose::rose:

Mandana

Active Member
دي :: به مي چه .. شما كه برنامه ميريزي بايد به بليطم باسه مي و بچه تهروني ها بگيري كه اينطوري نشه :lol::green::green:

حالم بايد ده برابر پول بيليط ها پول بدي كه يادت باشه ... مهمون دعوت ميكني همه امكاناتم در نظر بگيري ... :rose::rose:

خوش بگذره به شما و دوستان و همگي ... جا ما رو هم خالي كنيد ...

موفق باشيد .:rose::rose::rose:

عجب! خوب بابا می گفتین با مینی بوس میومدیم دم خونه تون دنبالتون! :rose:
ممنونم حتمن خوش میگذره! :دی
بهر حال جای شما خالی...
تا العان هم گویا 19_20 نفریم...:green:
کلیه دوستان مشهدی بجز دو نفر که کلی اصرار داشتن تور بذاریم پیچوندن! العان فکر کنم نصف بچه ها از شهرهای دیگه اند!
یادم باشه دفعه ی بعد حتمن تور مشهد بذارم بازم!!!!!:mad:

ms_1992

Member
بابا درس بهتر است یا تور
یا تور بهتره ولی باور کن نمیشه
دیدی که من واریز کردم دوست دارم بیام مدیر نامرد....
ایشاالله خدا مدیرمونو لغت کنه :mad:

S@eeed

Member
به به میبینم چند روزی ما نبودیم خوب به خودتون رسیدین...(7،8 صفحه حرف زدین فقط)
انقدر هم از بچه مشهدی ها حرف نزنین، بازم مرام ما شهرستانی ها رو عشق است که پای حرفمون موندیم.
آقایون خانوما فردا بوژان میبینمتون ایشالا وسیله مسیله با خودتون بیارین ، ما که خونه نزدیکه جلدی میریم وسیله میاریم ولی شما فکر خودتونو بکنین...
در ضمن نهار هم ایشالا جوجه هست دیگه نه...!!!:lol:
برای اونایی که بوژان نرفتند بگم که تا آبشار بوژان حداقل 1/5 ساعت پیاده روی تند لازمه البته سربالایی...:shock:
برای صبحانه هم میریم تیغ مزار اگه خدا بخواد... البته با اجازه ی خانم مدیر:green:
در ضمن این اعلانتون غلطه "تور مجید آنلاین در مشهد" باید بگین "تور مجید آنلاین در نیشابور" به قول خودتون ":دی":lol:
بای:rose:

bazam2

New Member
100 کیلومتر دیگه هم بیاین اینور تر ، بیاین دلبر ! ماله سبزواره و عجب جایی هم هست این دلبر !

eightstudio

New Member
ما که به تور نرسیدیم :mad:نظر سنجی بسته شد
امیدوارم باز هم برگزار شه منم بتونم بیام :cry::sad:

ms_1992

Member
مدارس كشور فردا باز است
خبرگزاري فارس: مدير روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش تأكيد كرد: تمام مدارس سراسر كشور فردا باز است.

احمد مرادي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» گفت: هنوز دستوري مبني بر تعطيلي مدارس به دست ما نرسيده است، بر اين اساس فردا پنجشنبه 23 مهر تمام مدارس در سراسر كشور باز است.
وي افزود: در صورتي كه خبري مبني بر تعطيلي مدارس اعلام شود، به اطلاع عموم خواهد رسيد در غير اين صورت تمام دانش‌آموزان بايد فردا در مدارس حضور يابند.
انتهاي پيام/

لینک خبر
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8807220489
ایشالله سرور سایتش بسوزه :mad:

تو یاهو گفتم مدرسه بسته هست همه کلی خوشحال شدند کلی انرژی + گرفتند :oops:
لینک خبر رو دادم همه گریشون گرفت :cry: :there:
یکی یکی افلاین شدند....

منم میرم مدرس3 فکرم پیش شماست... :cry:

L-B

Well-Known Member
من که نشد بیام !
مدرسه خفت کرده بود ! ولی قبل رفتنشون یک سلام احوال پرسی کردیم و رفتن !

ایشالله دفعات بعد !

L-B

Well-Known Member
دست صابر جون هم درد نکنه که دی وی دی ها رو برام آورده بود ( نگاه کردم )

اه ه ه ه ه ! همش تکراری بود ! ( شوخی کردم بسیار جالب بود ! ) :green:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
امروز به من خیلی خوش گذشت
جای تمام دوستانی هم که نیومدن خالی
ولی دو مورد
اول همچین گفته بودین می خوایین برین بوژان که من لباس کوهنوردی و هر چی لباس کهنه بود تنم کردم ولی نگفته بودین می خوایین برین عروسی که این همه تریپ زده بودین
دوم هم خداییش من باید میشدم آقا توری ها ! واسه راهنما
خدا وکیلی "شادیاخ" را حال کردین
اسکلت ها . . . !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا