نظرسنجی برای محل تور مجیدآنلاین در مشهد

نظر شما درباره ی محل تور مجیدآنلاین در مشهد چیست ؟

• کلات

رای: 7 29.2%
  • اخلمد

رای: 1 4.2%
  • زشک

رای: 4 16.7%
  • نغندر

رای: 1 4.2%
  • طرقبه

رای: 0 0.0%
  • شاندیز

• بوژان

رای: 11 45.8%
  • نیشابور

• مجموع رای دهندگان
    24
وضعیت
موضوع بسته شده است.

L-B

Well-Known Member
سلام به همه دوستان
یک خبر بد :((

چششتون روز بد نبینه ! که مدرسه برداشته روز پنجشنبه کلاس مدرسه برامون گزاشته ( پیش دانشگاهی هم اینطوره که 1 درس رو 3 بار غیبت کنم محروم میشیم ! ) حالا اینطور شد که نمیتونم بیام ! ( چون بعدن هم ممکنه 2 جلسه مریض شیم غیبت کنیم بنابراین فاتحه مع الصلوات :دی :green:! نمیشه دیگه کاری کرد:دی

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
چششتون روز بد نبینه ! که مدرسه برداشته روز پنجشنبه کلاس مدرسه برامون گزاشته ( پیش دانشگاهی هم اینطوره که 1 درس رو 3 بار غیبت کنم محروم میشیم ! ) حالا اینطور شد که نمیتونم بیام ! ( چون بعدن هم ممکنه 2 جلسه مریض شیم غیبت کنیم بنابراین فاتحه مع الصلوات :دی :green:! نمیشه دیگه کاری کرد:دی

عکس مدرسه رو بده تا جنازه ی مدیر رو تحویلت بدم :d

L-B

Well-Known Member
خداوندا ! پنجشنبه را تعطیل بفرما

نمیفرمایند :دی
اگر هم بفرمایند برای آمدن دیره ! :دی

پ.ن : سعی میکنم (حتما")قبل رفتنتن بیام سری بزنم بهتون :دی ( قبل اینکه سوار مینی بوس بشین ! ) :دی

Erfan

Active Member
از بین بچه ها کسی هست که بخواد بیاد تور و پول هنوز نریخته باشه ؟

اگه هست پی ام خصوصی بده !!
یعنی پول نریزه و پی ام خصوصی بده !

:rose:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
پ.ن : سعی میکنم (حتما")قبل رفتنتن بیام سری بزنم بهتون :دی ( قبل اینکه سوار مینی بوس بشین ! ) :دی

آره بیا . وسایلی که ماندانا خانم توی اعلان ذکر کردن باخودت بیار . چون شاید نذاشتیمم برگردی :green:

Mandana

Active Member
می و اشکان و پیرمرد صبح رفتیم پول رو ریختیم حساب :دی حالا فردا هم ریختین مشکلی نیست صبح تماس گرفتم به آقای توری_ مسئول تور_ گفتم نیشه سه شنبه لیست رو بدم گفت نه چون چهارشنبه تعطیله...خلاصه حداکثر تا دو شنبه میشه پولشو ریخت که این بنده خدا سه شنبه بره دنبال بیمه و اینا :دی
ولی اونجا نمیشه حساب کرد فردا و پس فردا فرصت هست تنبلها :دی دسته می نیست که بگم آره میشه همونجا حساب کرد یا نه نمیشه...
خلاصه که همینا....یه سورپرایز هم دارم بهتون نمیگم توی تور می فهمین:cool:

SPD

Member
منم با مجيد صحبت كردم ... مجيد گفت اصلا پول نده ... تو پيش من ثابت شده هستي ... ::دي :green:

اين شد كه منم پيش مجيد پارتيم خيلي كلفتره :green:

( حالا مجيد نيام ضايعم كني اون هزار تومان دفعه قبلي رو هم بگيري )

راستي علي آنلاين ديدي تونستم ... :lol::lol:

SPD

Member
از بین بچه ها کسی هست که بخواد بیاد تور و پول هنوز نریخته باشه ؟

اگه هست پی ام خصوصی بده !!
یعنی پول نریزه و پی ام خصوصی بده !

:rose:

عرفان جريان چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما كه با هم هماهنگ كرده بوديم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SPD

Member
شايعه شده كه كاربران وي‍ژه بايد هشت هزار تومان واريز كنن ...

كاربران عادي 10 هزار تومان

و مديران براي كمك دهي مبلغ 11 هزار تومان ...

و ما بقي همگي نه هزار تومان ..

البته شايد شايعه و شايد هم راست باشه.... مي كه نگفتم .. من شنيدم ... :green::green:

ms_1992

Member
سلام به همه دوستان
یک خبر بد :((

منم همین طور :cry:
مدیرا فهمیدن کلاس گذاشتند ، همینجوری هم با کلاسند ها :shock:

خداوندا ! پنجشنبه را تعطیل بفرما:neutral:

ایشاالله :sad:

J4vad

Member
ما دانشجو هستيم ! نمي شه بزاريد جمعه ! ثبت نام رو هم تمديد كنيد لطفا ! :sad:

J4vad

Member
يا حداقل چهار شنبه كنيد ! باور كنيد همه كلاس ها پنجشنبه هست و N تا غيبت دارم ، به شخصه 3 تا 4 نفر هم ميارم .

اگر تغيير بديد و 1 روز مهلت براي واريز وجه واقعا لطف كرديد ، البته مي دونم نمي كنيد :sad:

J4vad

Member
Mandana_ns جان من كه نمي دونم تعطيل ميشه يا نه ! اگر ثبت نام كردم و تعطيل نشد چي ! من دوست دارم بيام اما معلوم نيست كه پنجشنبه تعطيل ميشه يا نه ، فكرش رو بكنيد از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر پنجشنبه كلاس دارم و غيبت ها هم Full هستش ! كاش يك راه پيشنهاد كنيد براي اون هايي كه نمي دونن پنجشنبه تعطيل هست يا نه :sad:

Mandana

Active Member
والا نمی دونم...به نظر می که صد درصد تعطیل هستش ....اگر مشهد زیست می کنین پیغام خصوصی تونو چک کنین:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا