نظرسنجی از همه در مورد حرفه 3d

به نظر شما درآمد کدام رشته از 3D بیشتر میباشد ؟ (در ایران)

• Max Scripts

رای: 0 0.0%
  • Particle Flow

• مسلط بودن به پلاگین های معروف مانند : After Burn,Dream Scape

• مجموع رای دهندگان
    19
  • نظرسنجی بسته .

hosienmax100

3D Artist
عادل عدیلی یه استاد تمام معناست من یکی که با کاراش حال میکنم

چرا نمیان اینجا عضو بشن : شاید بخاطر نبود وقت باشه و اینکه ببخشید اینو میگم گذشته نشون میده که هر کی توی ایران به جایی

میرسه دیگه نمیاد توی سایت های های عمومی و ایرانی این خیلی بده میرن سراغ خارجی ها

البته میشه یه کم بهشون حق بدیم اونا به جاهای خوبی از کار رسیدن مجبورن برای پیشبرد کارشون برن جاهای تخصصی تر

Divine Love

Well-Known Member
من دوباره دیر رسیدم چه تاپیک باحالی. همون چیزی که دنبالش بودم.
قبلا تو این تاپیک مطرح کردم ولی استقبال نشد. اینجارم ببینین
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=84281

ميگم اينا چرا نميان اينجا عضو بشن؟
بیان عضو بشن که چی بشه. اینا اگه بخوان جایی عضو بشن ب کمتر از cgtalk قناعت نمی کنند

roohollah

Banned
خیلی ها عضون و من و شما خبر نداری(مثلا خانوم نادمی!تو همین سی جی سکیوریتی میتونی کاراشونو ببینی...):)
بهشون گفتم بیاین عضو شین، گفت هستم:-?(ضایع شدم اساسی)
البته فرهاد اینترنت نداره، ولی بازم بهش میگم...:)
تازه خود آقا احسان و بچه های دیگه خیلی گنده ان،حالا ما لینجوری باهاشون حرف میزنیم ولی بی انسافیه بگیم برترین سایت سه بعدی فارسی جای کوچیکیه(اولین پاسخ در گوگل):)

آخرین ویرایش:

pouria_ddd

Active Member
سلام منم اومدم
آقا بحث تموم، همین شد نتیجه بحث:
ترسیدی دعوا بشه
اين نسبتهات منو كشته...
از روی میانگین سبد مصرفی حساب میکنن عزیز،میانگین حدودن 1 به 10

روحالله این شرلوک اصلا ار غلط املایی خوشش نمییاد برا همین به املات گیر داده ربطی به نسبتت نداره
چرا نمیان اینجا عضو بشن
شاید یک علتش هم غرور باشه البته منظورم کلی بود ها نه این بنده ی خدا!

آخرین ویرایش:

pythoN

Active Member

بیان عضو بشن که چی بشه. اینا اگه بخوان جایی عضو بشن ب کمتر از cgtalk قناعت نمی کنند

خیلی ها عضون و من و شما خبر نداری(مثلا خانوم نادمی!تو همین سی جی سکیوریتی میتونی کاراشونو ببینی...)

شاید یک علتش هم غرور باشه البته منظورم کلی بود ها نه این بنده ی خدا!

بچه ها از این بحث ها نکنید ما اینجا یه گروه خیلی عالی و حرفه ای رو داریم که همشون رو میشناسین . برای چی قول میسازید از هموطنهاتون همه با تلاش میتونن به جاهای خوب برسن . و عضو شدن توی یه همچین جای کمتر از cgtalk نیست . چون اثری که این وب سایت توی کشورمون داره واقعا قابل توجهه و به نظر من حتی CGtalk یا فروم های مشابه یه همچین اثری نداره .

hosienmax100

3D Artist
بچه ها از این بحث ها نکنید ما اینجا یه گروه خیلی عالی و حرفه ای رو داریم که همشون رو میشناسین . برای چی قول میسازید از هموطنهاتون همه با تلاش میتونن به جاهای خوب برسن . و عضو شدن توی یه همچین جای کمتر از cgtalk نیست . چون اثری که این وب سایت توی کشورمون داره واقعا قابل توجهه و به نظر من حتی CGtalk یا فروم های مشابه یه همچین اثری نداره .

کاملا درسته علی جان

ولی بعضی از همین دوستان هستند که خیلی حرفه اند میتونن خیلی چیزا یادمون بدن اما اینکارو نمیکنن نمی خوام مثال

بزنم خودت میشناسیشون :wink:

roohollah

Banned
کاملا درسته علی جان

ولی بعضی از همین دوستان هستند که خیلی حرفه اند میتونن خیلی چیزا یادمون بدن اما اینکارو نمیکنن نمی خوام مثال

بزنم خودت میشناسیشون :wink:
من الان با پروکسی سایت رو باز کردم، در حالت عادی باز نمیشد، اگر شکلک کم گذاشتم، حرفهامو مفهوم نبود، ببخشید...
سلام آقا:)
اون یاروهه که تو امضاته چیه(خوندنش صخته، فنتش یه جوریه،سیتمه؟):shock:
بگم نیازی نیست باور میکنی؟
ما باهمدیگه میتونیم 90% سوالات و کمبود اطلاعاط هم رو حل کنیم:

<<<<<<<<<<<<<<<<< اگر میخوای کسی چیزی یادی بده، هرچی بلدی به بقیه یاد بده>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
بروید به:http://forum.majidonline.com/showthread.php?goto=newpost&t=87437

Sherlock_Holmes

Active Member
والا من فكر نميكنم غرور دليلش باشه...
يه كم نياز به سايتهاي حرفه اي تره...
آماتور بودن هم به معناي فحش نيست!! آماتوري يه شاخه جداست.. شاخه يادگيري صرف و خلق آثاري براي تجربه... صرفا به معني كم بلد بودن نيست...
توي نجوم و ستاره شناسي آدمهايي هستند كه سالهاست دارن نجوم آماتوري كار ميكنن و هرگز حرفه اي نميشن. چون شاخه اي جداست... اونا رصد ميكنن و ... اما نجوم حرفه اي با رياضيات و تجزيه تحليل سر و كار داره....
اكثر دنباله دارها و چيزهاي جديد هم توسط آماتورها كشف ميشه..البته اين به مثال بود فقط...
نبود يكي مثل عادل عديلي در اينجا به معناي اين نيست كه مغروره يا اينجا تازه كارن... صرفا براي نيازهاش جاي ديگه اي رو انتخاب كرده... شما متوسط سني خودمون رو هم ببينيد... فكر كنم من از همه بزرگترم!!
acigar.gif

اما اون سايتها اكثرا آدمهايي هستند كه سالها توي اين رشته كار كردن و الآن دور هم جمع شدن...

roohollah

Banned
آماتور بودن هم به معناي فحش نيست!! آماتوري يه شاخه جداست.. شاخه يادگيري صرف و خلق آثاري براي تجربه... صرفا به معني كم بلد بودن نيست...
تعیید میشه ولی اینجا خیلیها به همین معنی حرفه ایند(مثل آقا احسان)
فكر كنم من از همه بزرگترم!!
acigar.gif
حال اگر بزرگتری مهنیش اینه که حقوق دیگران رو رعایت نکنی؟؟؟:mad:
کشیدن سیگار در اماکن عمومی خلافههههههه:mad:بار دوم بود:mad:

---------------------------جدا از شوخی:
چند سالته؟:)(شرت میبندم جواب نمیده!!!:-?)

اما اون سايتها اكثرا آدمهايي هستند كه سالها توي اين رشته كار كردن و الآن دور هم جمع شدن...
من 10 ساله مکس کارم ها!!!:cool:(سیگار تو بده من ببینم!)
تازه فرهاد 2یا 3 سال بعد من شروع کرده:neutral:(کاری به این نداریم که مارو تو جیب ساعتیش میزاره:wink:)...
راستی میخواستم یک حرفی بزنم که زیاد ربطی به اینجا نداره...:cry:
به نظر شما درآمد کدام رشته از 3D بیشتر میباشد ؟ (در ایران) :wink:

hosienmax100

3D Artist
سلام آقا:)
اون یاروهه که تو امضاته چیه(خوندنش صخته، فنتش یه جوریه،سیتمه؟):shock:
بگم نیازی نیست باور میکنی؟
ما باهمدیگه میتونیم 90% سوالات و کمبود اطلاعاط هم رو حل کنیم:

سلام

یاروهه چی این ابر موسقی ساز دنیاست اینم یه ترانه از نمونه کاراش بگذریم

اون 10 درصد چی میشه ها......

از moster عذر خواهی میشود به دلیل منحرف کردن تاپییییییک البته منه تنها نبودم