نظرخواهی در مورد چند لوگوی طراحی شده

jigileh

New Member
با سلام خدمت دوستان گلم
بنده مغازه خدمات تخصصی نرم افزار و سخت افزار موبایل دارم
اسم مغازه ام هم "سما موبایل"Sama Mobile
بیشتر تخصصم توی آی.او.اس و اندروید هستش
میخواستم نظرتون رو در مورد این لوگو بپرسم
کدوم رو واسه مغازه ام انتخاب کنم؟
آیا اینجوری مناسبه
چه چیزی رو بهش اضافه یا کم کنم
بهتر نیست تغییراتی بهش بدم
ممنون میشم راهنمایی کنید
تابلو 22222222221.jpg
تابلو5.jpg

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست عزیز پست اسپم و اضافی نزنید لطفا
از دوستان کسی باشه بتونه کمک کنه حتما این کار رو انجام میده
ممنون میشم رعایت کنید

pro_man

Active Member
برین جمعش کنین با این سایتتون

حق داری که اینجوری عصبی میشی....یه زمانی اینجا واسه خودش برو بیایی داشت..تقریبا سال 90 بود...وقتی یه طرح واسه نظر خواهی گذاشته میشد کلی کاربر از مبتدی تا حرفه ای طرح رو نقد میکردن..ایرادای کارو میگفتن...اما دیگه اون روزا بر نمیگرده..نمیدونم کاربرا چرا دیگه نیستن..دلم واسه اون مجید آنلاین قبلی تنگ شده....

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوستان لطفا مغلطه نفرمایید ...

قبل ها گرافیست کار میزاشت تو سایت ، چه مبتدی چه ...

الان دوست دارید مثلا من در مورد چیزی که اسمشو میزارند لوگو که توسط یک فرد اماتور تو گرافیک که هیچ تخصصی در این زمینه نداره چی بگم ؟

الان من بین افتضاح و افتضاح تر طرح رو انتخاب کنم شما راضی میشی ؟!

عزیز دل یک کسی هست در این جامعه به عنوان گرافیست با مدرک اکادمیک ، یکم از جیب مبارک به اندازه نصف قیمت یک موبایل خرج بفرمایید ، یک کار قوی تحویل بگیرید که تا چندین سال نماد شما باشه ...

با قاطی کردن شکل ها لوگو ساخته نمیشه :)

البته عذر میخام اینقدر صریح گفتم !

آخرین ویرایش:

pro_man

Active Member
دوستان لطفا مغلطه نفرمایید ...

قبل ها گرافیست کار میزاشت تو سایت ، چه مبتدی چه ...

الان دوست دارید مثلا من در مورد چیزی که اسمشو میزارند لوگو که توسط یک فرد اماتور تو گرافیک که هیچ تخصصی در این زمینه نداره چی بگم ؟

الان من بین افتضاح و افتضاح تر طرح رو انتخاب کنم شما راضی میشی ؟!

عزیز دل یک کسی هست در این جامعه به عنوان گرافیست با مدرک اکادمیک ، یکم از جیب مبارک به اندازه نصف قیمت یک موبایل خرج بفرمایید ، یک کار قوی تحویل بگیرید که تا چندین سال نماد شما باشه ...

با قاطی کردن شکل ها لوگو ساخته نمیشه :)

البته عذر میخام اینقدر صریح گفتم !

ببین دوست عزیز حرفت یه جورایی باعث میشه اونایی که مبتدی هستن نا امید بشن...حالا توی بحث لوگو موافقم که یه کار تخصصی تره نسبت به چیزای دیگه..اما شما فرض کن اون کسی که اینجا طرحش رو میذاره دوست داره مثلا واسه سایتش یه هدر طراحی کنه و یا بسته بندی محصولش رو خودش طراحی کنه..این جور چیزا به مرور زمان با تجربه به دست میاد..حتما که نباید مدرک داشته باشی ...تجربی هم میشه کار یاد گرفت.
اتفاقا اون کسی که اینجا مبتدیه بیشتر سود میبره چون ایراد های کار گرفته میشه ازش..البته حق با شماستا که گفتین بین افتضاح و افتضاح تر..کاملا موافقم اما در همه ی موارد صدق نمیکنه...اینیم که دیدی من بعد از چند سال اومدم پست دادم به این دلیل بود که واقعا این انجمن نسبت به قبل بی روح شده...نمیدنم چرا..من که توی این چند سال نبودم بنا به شرایط زندگی..اما اینی که شما میگی زیاد خوب نیست..قرار نیست که همش کار حرفه ای قرار داده بشه و زیرش به به و چه چه باشه..
خود شما الان میتونستی به این دوستمون ایراد کارش رو بگی که بهتره بده به یه گرافیست لوگو بزنه...اما اگه من پست نمیزدم مسلما جواب شما هم نبود..

r.majidi

New Member
اولی که اصلا مناسب نیست.
دومی رو روش کار کن.
آرم ویندوزفون رو از تو چشما بردار. مینیمال ترش کن...

جدیدترین ارسال ها

بالا