نظرخواهی در مورد رنگ بندی قالب وب سایت

iran-TEC

Member
سلام به همه عزیزان
من در حال طراحی یک وب سایت فروش الکترونیک لوازم سلامت و زیبایی هستم که تصویر صفحه اصلی سایت رو ضمیمه کردم .
از تمام دوستان طراح خواهش می کنم در مورد رنگبندی کلی سایت شامل منو ، لوگو و بکگراند راهنماییم کنند .
با تشکر از تمام دوستان

پیوست ها

• picSite.jpg
    picSite.jpg
    36.7 کیلوبایت · بازدیدها: 29

p30room

Member
سلام من عکسی ندیدم نمیدونم شاید اشکال از مرورگر من باشه

Saeed

Well-Known Member
فکر کنم عکس رو اشتباه گذاشتید چون من که نه هدری دیدم نه لوگویی. فقط 3،4 دکمه دیدم :-?

hhhhaaaa

Member
سلام

دوست عزیز گرافیک رو فروش خیلی تاثیر داره!
بیشتر باید کار کنی این خیلی سادست,یه چندتا فروشگاه ببین ایده برداری کن:wink:
البته این نظر منه:)
موفق باشی:rose:

mostafa_az

Well-Known Member
با طرحی که شما انجام دادی ظاهرا فقط رنگ لوگو به صفحه نمیخوره.

مخلصیم
مصطفی

Erfan

Active Member
طرح اولیه شما به نظر شخصی بنده جالب نیست، شما ابتدا یک مبانی از رنگها و نحوه استفاده اونها بخونید.

سپس دقت کنید قالبی که قراره طراحی بشه برای چه فعالیتی و در چه زمینه ای قرار هست استفاده شود.
برای یک کمک ناچیز پیشنهاد میکنم سری به این تاپیک بزنید.

:rose:

iran-TEC

Member
با تشکر از آقای عرفان و دیگر دوستان به خاطر لطفی که به بنده دارند
من کار اصلیم برنامه نویسی php است و به علت اینکه در شهرستان کوچکی زندگی می کنم و اینجا هم طراح پیدا نمی شه خودم کار طراحی رو شروع کردن مقاله شما رو هم حدودا 10 روز پیش مطالعه کردم مقاله بسیار عالی بود و واقعا تنها منبع من تا اینجا هم همین سایت خوب مجید آنلاین بوده است این طرحی هم که دیدید بعد از عوض کردن حدودا 10 تا طرح دیگه بهش رسیدم می خواستم اگه می شه یکم بیشتر در مورد اینکه برای یک فروشگاه چطور از رنگها استفاده کنم و چه نوع طرحی رو بکار ببرم تا زیباتر و زنده تر جلوه بده برام بزارید
:-? خیلی ممنون

amir_eng

Member
ایده ایده ایده

از سایت های دیگری که در این زمینه کار می کنن ایده بگیرید ولی مهارتتون هم در اجرای طرح مهمه

Erfan

Active Member
با تشکر از آقای عرفان و دیگر دوستان به خاطر لطفی که به بنده دارند
من کار اصلیم برنامه نویسی php است و به علت اینکه در شهرستان کوچکی زندگی می کنم و اینجا هم طراح پیدا نمی شه خودم کار طراحی رو شروع کردن مقاله شما رو هم حدودا 10 روز پیش مطالعه کردم مقاله بسیار عالی بود و واقعا تنها منبع من تا اینجا هم همین سایت خوب مجید آنلاین بوده است این طرحی هم که دیدید بعد از عوض کردن حدودا 10 تا طرح دیگه بهش رسیدم می خواستم اگه می شه یکم بیشتر در مورد اینکه برای یک فروشگاه چطور از رنگها استفاده کنم و چه نوع طرحی رو بکار ببرم تا زیباتر و زنده تر جلوه بده برام بزارید
:-? خیلی ممنون

مرسی دوست عزی، لطف دارید :rose:
در مورد جواب سوال شما.

پیشنهاد میکنم چندین سایت فروشگاه رو ببینید و تجزیه و تحلیل کنید که یک فروشگاه اینترنتی باید چه اجزایی داشته باشه، به فرض مثال به این آدرس برید :

کد:
http://shop.majidonline.com/index.php

یک بار خوب از بالا تا پایین سایت رو زیر و رو کنید، منظور من فقط اجزا هست.

پی نوشت :
فروشگاه ایرانی روی نت زیاد هست که بنا به محدودیت نمیدونم نام ببرم.
:rose:

winsent

Banned
برای شروع کار بهتون پیشنهاد میکنم حتما به سایت های بیشتری برید و ایده بگیرید.
از عرفان جان هم برای راهنماییش ممنونم.
موفق باشید...

MohammadGh

Well-Known Member
تو بايد بري از فروشگاه هاي اينترنتي ديگه ايده اي چيزي بگيري
موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا