نظرخواهي و دعوت به طراحي لوگو

siavoosh

Member
سلام :

براي يه شركت آسانسوري نياز به لوگو دارم . يكي دو نفر چندتا طرح دادن كه در پايين قرار ميدهم . ولي به نظر خودم جالب نيست . گفتم اينجا اساتيد زيادن و در نتيجه طراح ها بهتري ارائه خواهد شد. اگه طرحي واقعا خوب باشه و هيئت مديره تائيد كنه هزينه طراحي هم پرداخت خواهد شد.

در ضمن رنگ سازماني قرمز و مشكي بوده كه اون رو هم مي خوايم تغيير بديم اگه رنگ بندي خوبي مدنظرتون هست بفرمايد.

نام شركت :‌ شركت آسانسور اوج فراز بيهق (Owl Faraz Beyhagh) است . طرح رنگ سازماني و لوگوي قديم در سايت شركت به آدرس : www.owjlift.com موجوده ( در طراحي قالب از رنگ بندي و لوگو هم در بالاي سايت) .

نمونه طراح هاي ارائه شده در زير قرار ميدهم . فقط كمي عجله دارم .

ممنون از توجه شما.

پیوست ها

• Logo-1.jpg
    Logo-1.jpg
    57.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • LOGO-new.jpg
    LOGO-new.jpg
    86.3 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • LOGO-ne.jpg
    LOGO-ne.jpg
    89.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • personel posht 1.jpg
    personel posht 1.jpg
    60.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10

siavoosh

Member
ممنون از نظرتون دوست عزيز ، عرض كردم جالب نيستند ، من اينجا دنبال طرح خوب هستم البته اگه دوستان طراحي ياري كنند.

siavoosh

Member
ضمن تشكر و سپاس از زحمات همه شما دوستان خوب مجيد آنلايـني ، از ميان طرح هاي زيباي كه شما دوستان براي من ارسال كردين طرح آقا مسعود (masouddesign) به عنوان طرح برتر از سوي هيئت مديره شركت انتخاب شد .

با سپاس فراوان از شما دوستان خوب و گرافيست هاي محترم مجيـد آنـلايـن . پاينده باشيد:
سيـــاووش

سلام دوست جانا اينم طرح بنده حقير :rose:

i482066_wlogo.png

پیوست ها

• i482066_wlogo.png
    i482066_wlogo.png
    144.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3

siavoosh

Member
بله دوستان طرح آقا مسعود عالي بود و جالب اينكه اين طرح باعث شد رنگ سازماني رو هم همين نارنجي مشكي انتخاب كنند.

باز هم ممنون از تمام دوستاني كه محبت كردن و در اين بحث ما را ياري نمودند.

سربلند باشيد عزيزان

جدیدترین ارسال ها

بالا