نظرخواهي واسه تمپليت وبلاگ و فتوبلاگم

scooter09

Member
با سلام و خسته نباشيد و اينا :rose:

طراحي اين تم باي خودم و موضوع سايتمم وبلاگ (نوشته هاي خودم) و فتوبلاگ كه آدرسش در امضام هست :)

از پيشنهادات بجا و انتقادات سازنده هم استقبال ميشه :wink:

پیوست ها

• asmaneh90.png
    asmaneh90.png
    260.3 کیلوبایت · بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member

دوست عزیز قرار دادن آدرس سایت به هر نحوی در این قسمت امکان پذیر نیست ! :rose:

موفق باشید ...

سپاس

L-B

Well-Known Member
با سلام ...
زیبا شده .. تبریک میگم
فقط چند تا نکتهع .. تو Nav Bar ( منو ) قسمت بیرون سمت راست و چپ اسلایس ها ( خط های آبی دیده میشن .. که به نظرم جالب نیست .. )

قسمت فوتر هم رنگش عوض شه بهتره ... width و اندازه طولش هم به نظرم بزرگتره ... یکم از چپ زده بیرون ...
آیکون ها رو هم تو یک ردیف و کوچیت و یک اندازه بزارین خوبه ( البته RSS رو جایه دیه ای به کا ببرین بهتره ) ... ولی برای آیکون ها همه به صورت خطی و اگه خاکتری و موس Hover بشه روش و رنگی بشه نتیجه ی جالبی دیده میشه ...

پیاده سازی کردید رو وبلاگ لینک بدید نگاه کنیم ...
با تشکر ...

Leoric

Member
طرح فانتزی و جالبه و البته ساده . فک می کنم این هم حسن کار باشه هم ضعف کار .به نظرم کار یکمی بیش از حد معمول سادست که

می تونست با چند تا پرنده ، چند تا پروانه یا حتی بوته ی گل روی کادر ها ، هم به فانتزی کار کمک کنه هم از سادگیش کم کنه . به نظرم رنگ قرمز

اگرچه بهتر از هر رنگی می تونه نظر رو به خودش جلب کنه ( به نظر من یکی از دلایلی که پرسپولیس بیشترین طرفدار رو در بین فوتبالی ها

داره می تونه همین قرمز بودن رنگ پیراهن بازیکنان باشه که باعث جلب توجه میشه ) اما در یک طرح شاد و فانتزی استفاده از

قرمز ریسکه . رنگ سبز رو برای کادر بندی های کار امتحان کن .فک می کنم جواب بده . ش این کار جای کار زیاد داره . ممنون

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام طرح شیک و جالبی شده
فقط اگر بتونین یکمی رنگ های دیگه رو هم توش به کارببرین اینجوری که الان هست زیادی ساده شده
اما کلن طرح قشنگیه خسته نباشین ^.^

hsajj

Member
به نظر من خیلی خوب شده (ساده و بی آلایش)
اما میشه این سادگی دوست داشتنی رو حفظ کرد و یه جاهایی از قالب رو کمی از سادگی دراورد (مثلا فوتر)
در کل خیلی زیباس :rose:

scooter09

Member

دوست عزیز قرار دادن آدرس سایت به هر نحوی در این قسمت امکان پذیر نیست ! :rose:

موفق باشید ...

سپاس

بعله، اصا يادم نبود ! :-?

با سلام ...
زیبا شده .. تبریک میگم
فقط چند تا نکتهع .. تو Nav Bar ( منو ) قسمت بیرون سمت راست و چپ اسلایس ها ( خط های آبی دیده میشن .. که به نظرم جالب نیست .. )

قسمت فوتر هم رنگش عوض شه بهتره ... width و اندازه طولش هم به نظرم بزرگتره ... یکم از چپ زده بیرون ...
آیکون ها رو هم تو یک ردیف و کوچیت و یک اندازه بزارین خوبه ( البته RSS رو جایه دیه ای به کا ببرین بهتره ) ... ولی برای آیکون ها همه به صورت خطی و اگه خاکتری و موس Hover بشه روش و رنگی بشه نتیجه ی جالبی دیده میشه ...

پیاده سازی کردید رو وبلاگ لینک بدید نگاه کنیم ...
با تشکر ...

قسمت منو رو عوض ميكنم ببينم چيطو ميشه
رنگ فوتر چي باشه مثلاً ؟ اندازشم باعشع، عبض ميكنمش
بعد اينكه گفتي " یکون ها همه به صورت خطی و اگه خاکتری و موس Hover بشه روش و رنگی بشه " يهني چي؟ ميشه راهنمايي كني بيشتر؟
در كل مرسي خيلي :rose:

طرح فانتزی و جالبه و البته ساده . فک می کنم این هم حسن کار باشه هم ضعف کار .به نظرم کار یکمی بیش از حد معمول سادست که

می تونست با چند تا پرنده ، چند تا پروانه یا حتی بوته ی گل روی کادر ها ، هم به فانتزی کار کمک کنه هم از سادگیش کم کنه . به نظرم رنگ قرمز

اگرچه بهتر از هر رنگی می تونه نظر رو به خودش جلب کنه ( به نظر من یکی از دلایلی که پرسپولیس بیشترین طرفدار رو در بین فوتبالی ها

داره می تونه همین قرمز بودن رنگ پیراهن بازیکنان باشه که باعث جلب توجه میشه ) اما در یک طرح شاد و فانتزی استفاده از

قرمز ریسکه . رنگ سبز رو برای کادر بندی های کار امتحان کن .فک می کنم جواب بده . ش این کار جای کار زیاد داره . ممنون

پروانه شايد بشه گذاشت اما گل و بوته كه نه ! چون اين هدر داره آسمون رو نشون ميده :green:
جا داره از همين تريبون با افتخار اعلام كنم بنده پرسپوليسي دو آتيشه ميباشم :lol:
سبز هم گزينه جالبيه و تداعي كننده‌ي يه سري خاطرات هم خواهد بود !!!! :neutral:
مرسي زياد تا از شما هم :rose:

Alireza Saeedi

Active Member
با اینکه حالت همیشگی بلاگ رو داره و خلاقیتی تو استایلش نداره !
ولی من خوشم میاد ازش ...

OSX

Member
به نظر من همه ی کار عالیه اما اگه فیس بوک , تویترو ... مثل امضای من طراحی میکردی بهتر بود(نظر شخصی):wink:

saeednajafi

Member
به نظر من ساده و قشنگه. یه مشکل که داره بکگراندت دو تیکه شده به نظرم اگه یک طیف یکدست باشه بهتره

L-B

Well-Known Member
در مورد hover این یک نمونه ی جالبه » لینک
روی آیکون های فایلشیرینگ ها برید ( کلیک نه .. ) میبینین که به رنگ خودش بر میگرده ... حالا اینجا opacity داده شده .. شما میتونید 2 تا عکس درست کنید یکی خاکستری دیگری به رنگ اصلی .. که با اودن به روی اون افکت زیبایی میشه ... که از دستور های CSS باید موقعی که دارین قالب رو میسازید استفاده کنید .

موفق باشید .
با تشکر

Tsobh.com

Well-Known Member
right column رو كمي عريض كن بهتر نوشته ها يا لينك هاي كه اونجا مي ياري دو سطره نشه
روي header طرح بيشتر كار كن جا براي كار داره حداقل مي توني براي آسمانه لوگوتايپ كار كني
footerفضايي زيادي رو به خودش اختصاص داده كمتر كن و رنگش رو از خانواده رنگ هايي كه واسه headline هات انتخاب كردي انتخاب كن

موفق باشي دوست خوبم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا