نظرتون واسه سایت farda-parsis.com چیه؟

o_real_love

Well-Known Member
سلام دوستان
بازم اومدم نظرات دوستان رو در رابطه با طراحی سایت farda-parsis.com بدونم
ممنون میشم نظر بدین
البته دارم روش کار میکنم که Jquery هم توش بکار ببرم
این اولین کار CSS BASE من هست
کارای قبلیم رو با جدول میساختم
منتظر نظراتتون هستوم :green::lol:

aghanaser

Member
سلام
خیلی خوبه فقط به نظر من اگر اون سه تا گزینه ی بالایی تو حالت mouse-over تغییر رنگ داشته باشن خیلی بهتر میشه. واقعیتش رنگهایی که به کار بردی زیادی تیره هستن و به نظر من باید یه خلاقیتی به خرج بدی تا کسل کننده نباشه....
موفق باشید
-----
راستی اونی که تو امضات هست عشق منم هست....:sad:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
کار خوبی شده، اما:
- چند تا عکس در صفحه گذاشتید، چندان از box ها استفاده نشده!
- این یعنی چی: <span class="impt"> بهتر نبود از header ها استفاده می کردید: (h1, h2,...)
- بیشتر از وضعیت absolute استفاده کردید، این نهایت ضعف شما رو در طراحی موقعیت box ها نشون می ده!
- خلاصه نویسی css چی شد؟

موفق باشید

o_real_love

Well-Known Member
درود به دوستان
خیلی خیلی سپاسگذارم به دلیل نظرات و انتقادات شما عزیزان
حتما از پیشنهادات شما استفاده خواهم کرد
در پاسخ به صحبت های دوست عزیزم echessdesign باید عرض کنم که
من cssbase نوشتن رو تازه یاد گرفتم که برای موفقیت توی این بحت به تمرین بیشتری نیاز دارم
در مورد تگ span کلام شما کاملا صحیح می باشد و بهتر است که از تگ H استفاده کنم
در مورد apsolute هم که باید بیشتر مطالعه داشته باشم چون دقیقا منبع خوب و مناسبی برای مطالعه پیدا نکردم و همه این کار ها روی تجربه من هست
در مورد خلاصه نویسی هم اگر منبع خوبی سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید...
با تشکر و سپاس
امید راد

o_real_love

Well-Known Member
درود مجدد
طبق پیشنهادات دوستان کمی تغییرات دادم
ممنون میشم نظر بدین!!:rose:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
نظر تخصصی که نمیتونم بگم چون با راه و روشهای طراحی صفحه وب آشنا نیستم ولی از دید یک بیننده میگم که خیلی قشنگه فقط جای نوار قرمز خیلی خالیه . میشه سمت چپ و راست لوگو یک چیزی گذاشت که جذابتر کنه. یک خط یا طرحهای ساده. :)

amir1390

Member
سلام
دقت که میکنم یه پس زمینه اصلی یا همون بزرگه #161616 اینه و اون یکی وسطیه هم #101010 که به نظر من یکی از پس زمینه ها رنگش روشن و مناسب با بقیه اجزای قالب باشه کاربر پسندتر میشه, اینکه کل سایت تیره باشه یه جورایی خسته میکنه, البته اگه موضوع سایت طوری نیست که کاربرا زیاد تو سایتت بمونن اگه خودت اینطوری دوست داری همین خوبه ولی اگه کاربرا مدت زیادی تو سایت میخوان بمونن پس بهتره طوری باشه که خسته نشن. ولی کلا قشنگ دراووردی. :green:

P.H.P

Member
سلام

قشنگ شده
فقط اگر header رو یع مقدار شلوغتر کنی بهتر میشه

و اینکه footer هم فراموش کردی

چون background مشکی هست اگر رنگ نوشته ها سفید باشه بهتر نمایش میده

هنگام خواندن نباید چشم اذیت یا خسته بشه

موفق

sadraman

Active Member
کارت عالیه حرف نداره

فقط طرح کلاسیکیه
که خب البته حق میدم
سایت رسمیه یه شرکته

من شخصا با طرحهای صمیمی
رنگهای روشن بیشتر حال می کنم

موفق باشید دوست

farik

Well-Known Member
باسلام..
اول از نظر دیزاین:خوب رنگ بندی عالیه..ولی با اون دکمه های صفحه اصلی و... خیلی حال نکردم..میتونستی بهتر در بایری..در ضمن فکر میکنم اگه اونا رو زیر هدرت بیاری بهتر باشه..فکر میکنم اگه دو طرف بخشی که متن ها رو توش نوشتی (main content) یک سایه بدی خلی جالب تر بشه..آخرش هم یک فوتر بزار اگه خواستی..یک خط کوچیک میتونه قشنگترش کنه(البته شاید)...
خوب حالا از نظر کدنویسی و..:اول بگم که میتونستی یکم با جاوا اسکریپت بیشتر کار کنی..مثلا تو اون عکس که نوشتی "کانون آگهی..."..متونستی اون نوار رو با جاوا اسکریپت ایجاد کنی که با رفتن موس روش نوار بالا پایین بره...این کار رو میتونستی برای عکسهای دیگه هم انجام بدی...با حرف های حسین جان هم برای نحوه کدنویسی و خلاصه نوسی , استفاده از absolute موافقم...میتونین موقعیت هایی که با absolute ایجاد کردین واسه اشیا رو با استفاده تقسیم بندی درست صفحه واسه اشیا ایجاد کنین..
اما در کل کار قشنگیه..چون همشهری بودی زیاد نوشتم واست ها فکر نکنی بدم اومده...اتفاقا خوشم هم اومد..
موفق باشید...

o_real_love

Well-Known Member
خیلی ممنون از پیشنهاداتون
اخه من CSS کردن و tableless کردن رو تازه یاد گرفتم
خب واسه کار اولم مگه بده؟؟؟؟؟
حتما در کارای بعدی که همه رو قافلگیر خواهم کرد جبران میکنم
:paint::rose:

Webber

Well-Known Member
با سلام

کار زیبایی شده.تبریک می گم.ایده نسبتا خوبی هم داشتید.
همه مسائل رو اساتید فرمودند ولی چند نکته هم اضافه می کنم که به نظرم می تونید در کارهای css based آینده تون بکار ببرید.
-مثلا من جای شما باشم به هیچ وجه لینک های اصلی رو اون هم در این سایت که از کمبود لینک رنج می بره،با تصویر ایجاد نمی کنم.می تونستید لینک متنی بزارید ولی با فونت هایی مثل traffic یا zar که رو کامپیوتر اکثر ایرانی ها هست.
-شما تقریبا از 4 رنگ سبز،قرمز،آبی و صورتی استفاده کردید.یعنی ترکیبی از رنگ های گرم و سرد.مخصوصا هدر با سه دکمه اصلی همخوانی چندانی از نظر رنگ ندارد.اگه به جای هدر یه عکس منظره با ترکیبی از آسمان آبی و زمین سبز می زاشتید،احتمالا نتیجه بهتری می گرفتید.
-لیست های پایین افتادنی در بخش سفارش،با اپرا سازگار نیستند(رنگ های نوشته سفید است در زمینه سفید).
-در بخش گالری نیز به راحتی می شد از CSS استفاده کرد و نیازی به جدول نبود.

حتما طرح های بهتری در آینده از شما خواهیم دید.

موفقیت :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا