نظرتون رو بگيد...؟!

amirhomayoun

Active Member
بابا حجت جون ایول اعتماد به نفس . "مشکلی هم داره؟" راستش من از عکاسی چیزی سرم نمیشه. به عنوان یه آدم بی اطلاع اگه نظرم رو میخوای میگم .(منم اعتماد به نفسم خوبه ها!)
ببینم یه ذره تار نیست؟ یعنی به نظر من اومد که نه رو درخت جلوییه فوکوس شده نه رو عقبیه . حالا وایستا کار درستها بیان نظر بدن .

khatoon

Member
خب وقتي شما انقدر با اعتماد به نفس ميگوييد: « اين عكس مشكلي هم داره........»

آدم مي ترسه نظرشو بگه.....

Pooriya_Online

Active Member
من چند وقت پيش (همون روزي كه عكس رو گذاشتي) جواب دادم ولي اكانتم تموم شد و سيو نشد ولي فكر ميكردم سيو شده براي همين دوباره نفرستادم ولي دوباره نظرم رو ميگم:

عكس عالي فقط دوتا مشكل داره....

يكي كمرنگ بودنه (البته شايد به اين رنگ (روشن) علاقه داري ولي من خودم رنگهاي تيره رو بيشتر ميپسندم و نظرم اينه كه زنده ترن) و دومي هم اون شاخه هاي پايين هستش اگه اونا نبود ديگه غوغا بود...

راستي مدل دوربينتم بنويسم...

paramond

Member
خيلی جالب در نيومده
اگر يه درختی پيدا ميکردی که چند تا برگ داشته باشه فکر ميکنم خيلی بهتر ميشد

Pooriya_Online

Active Member
paramond گفت:
خيلی جالب در نيومده
اگر يه درختی پيدا ميکردی که چند تا برگ داشته باشه فکر ميکنم خيلی بهتر ميشد
مگه حتما بايد درخت برگ داشته باشه؟ اصلا درخت بيبرگ يه مفهومي رو ميرسونه درخت شاداب و برگدار يه مفهوم ديگه اي رو...

ostad

New Member
اگه يه ذره سر دوربين و بالا تر ميگرفتي ويوي بهتري ميداد.

daydad

Member
عکس موج داره، و این به علت خوب نبودن دوربینه. انتخاب زاویه ی لنز نسبت به تصویر جالبه، ولی نکته ی عکس چیه؟ می شه توضیح بدی؟ اگه دوربینت بهتر بود احتمالا عکس بسیار بهتری در می آمد.

بازم از همتون مچكرم...
اقايون من اين عكسو همين جوري گرفتم و كاري به مفهوم اينا ندارم..فقط ميخواستم نظر شما دوستانو هم بدونم...

جدیدترین ارسال ها

بالا