نظرتون راجع به این کارت تبریک ها چیه؟

anayurdu

Member
سلام دوستان میخواستم راجع به این کارتها نظرتون رو بدونم

پیوست ها

• no.jpg
    no.jpg
    117.8 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • no z.jpg
    no z.jpg
    94 کیلوبایت · بازدیدها: 16

Saeed

Well-Known Member
بنظرم تو جفتش انگلیسی ننویسی بهتره ..!!
تو طرح اولی هم دوره ستاره و ماه سایه نندازی قشنگتره یا اگه میندازی افکت جالب بده ..!!
تو چیدمان عکس ها تو طرح اولی بهتره که به عکس هایی که چیدی در سمت راست و چپ یه افکتی یا فریمی واسشون بذار تا جالب تر بشه..
در کل زیباست و اینها هم نظر شخصی بودند

موفق باشی :cool:

POP2

Member
دوست عزیز سلام.

اول اون رنگی که واسه قلمت انتخاب کردی اصلا به این زمینه نمیاد و نور دورش. گلم همینطور به این زمینه اصلا نمیاد.
درباره زبان ترک و فارسی در هر دو کارت نظری ندارم.
توی کارت سمت راستت نمیدونم کارت تبریک مال کیه بچه شاه یا رییس جمهور یا مال یه معلم تاریخه یا مال یه همایش تاریخی اینم نمی دونم زیاد ...

یکم گلهای پایین هم بزرگه کوچک تر می کردی بد نبود ام در کل چی بگم... اینا نظر من بود انشاءالله ناراحت نشی.

anayurdu

Member
دوست عزیز سلام.

اول اون رنگی که واسه قلمت انتخاب کردی اصلا به این زمینه نمیاد و نور دورش. گلم همینطور به این زمینه اصلا نمیاد.
درباره زبان ترک و فارسی در هر دو کارت نظری ندارم.
توی کارت سمت راستت نمیدونم کارت تبریک مال کیه بچه شاه یا رییس جمهور یا مال یه معلم تاریخه یا مال یه همایش تاریخی اینم نمی دونم زیاد ...

یکم گلهای پایین هم بزرگه کوچک تر می کردی بد نبود ام در کل چی بگم... اینا نظر من بود انشاءالله ناراحت نشی.

ممنون----رنگ رو هرچی انتخاب کردم خوب نشد ولی بازم روش کار میکنم
تو آذربایجان از این کارتها(سمت راست) که توش از شخصیتهای ملی و حماسی استفاده شده بهتر استقبال میکنن
این کارتا رو واسه هدیه است کلا رایگان پخش می کنیم

mostafa_az

Well-Known Member
طرح آبیه به نظرم جالب اومد. فقط رنگ نوشته انگلیسی با طرح هماهنگ نبود.

مخلصیم
مصطفی

Alireza Saeedi

Active Member
طرح آبی رو کلا بیخیال شو !!
سبزه خوبه روش یکم بیشتر کار کن !!
دوستان توضیح کامل دادن دیگه !!
من سرتو درد نمیارم !!
موفقیت !!

جدیدترین ارسال ها

بالا