نظرتون راجع به این هدر چیه؟؟

MohammadGh

Well-Known Member
سلام كارت يكم ضعيفه
اون سايه فروشگاه كارو خراب كرده و فونت اينترنتي رو از فونتهاي mj استفاده كني بهتره
توي جاي گزاري نوشته ها دقت كن
موفق باشي

scup

Member
ببین...بهتر بود اول چند نمونه میدیدی بعد طراحی میکردی..... عکس زمینه خیلی عالیه ولی باقیش خرابش کره...

سعی کن زیاد شلوغ نشه..

موفق باشی..

majid_a95

Active Member
سلام كارت يكم ضعيفه
اون سايه فروشگاه كارو خراب كرده و فونت اينترنتي رو از فونتهاي mj استفاده كني بهتره
توي جاي گزاري نوشته ها دقت كن
موفق باشي
اون سایه رو بر میدارم ببینم ....
ببین...بهتر بود اول چند نمونه میدیدی بعد طراحی میکردی..... عکس زمینه خیلی عالیه ولی باقیش خرابش کره...

سعی کن زیاد شلوغ نشه..

چندتایی دیدم ولی زیاد نه ...! اگه شما داری چندتا بدی ببینم خیلی ممنون میشم..:rose:
راستش در استفاده از فونتها هنگ کردم ...:-?

Alireza Saeedi

Active Member
خوب دوست من بهتره یه چند ماهی آموزش بخونی و چند تا طرح بزنی و نمونه کار ببینی بعد !!
ولی بازم بد نشده !!
موفقیت !!

deamondisk

Member
سلام دوست عزبز
معلومه زیاد کار نکردی سعی کن حد الامکان چون تازه کاری از تکه های آماده استفاده کنی در کنارش آموزش ببین

به طرحای بقیه نگاه کن البته با دقت بعد با طرحای بقیه پیش خودت مقایسه کن اینجوری ضعفهای خودتو میفهمی
دیدت نسبت به کارها هم سریع و تیز میشه

موفق باشی
امیر.

majid_a95

Active Member
سلام
دوستان و اساتید گرامی با تشکر از اضهار نظر ارزشمندتو لطفا اصلاح شده این هدر رو هم ببینید و نظراتتونو انتقال بدید! تشکر!:rose:

Maxoya

Active Member
متن "تجارت الکترونیک ایرانیان" هم جز هدره ؟
اگه هست برش دار !
اون متن فارسی ایده آل آنلاین هم کیفیتش بد به نظر میاد
کلا یک تجدید نظر کلی تو طراحی این هدر بکن
یه نگاهی هم به اینجا بنداز : http://www.oweb2.com/category/photoshop

موفق باشی

MOHAMMADIX

Member
خوب دوستان نظراتو دادن ولي منم ميگم بيشتر نمونه كار ببين و خودتو بذار جاي كسي كه داره نگاه ميكنه
موفق باشي

ஜSir.Armandoஜ

New Member
پیش زمینش که مال تهـــــران هست کیفیت کارتو برده بالا وگرنه باقی چیزا خیلی مبتدیانه ساخته شده ... به نظر من پیش زمینت خوبه اما نوشته ها افکتهایی که بهشون دادی خیلی زیبا نیست .

جدیدترین ارسال ها

بالا