نظرتون در مورد طراحیه این سایت چیه؟

sourena23

New Member
این چیزی رو ثابت نمیکنه ، من هم میتونم همین لوگو رو بزنم این لوگو از خیلی وقته توی این سایت هست

لینک

دوست عزیز من مجبور نیستم چیزی رو به شما ثابت کنم ، می خواید باور کنید می خواید باور نکنید؛نه کارم طراحیه که بخوام این لوگو رو به عنوان نمونه کار برای خودم معرفی کنم نه چیز دیگه،فقط چون هزینه طراحی لوگو نداشتم ، خودم طراحی کردم و الان تو سایت خودم یعنی کارتونا دارم ازش استفاده میکنم البته با کمی تغییرات که طراح سایت اعمال کرد.

sourena23

New Member
من که تو اون سایت نتونستم لوگوم رو پیدا کنم ولی اگه توی اون سایت هم باشه ، اون لوگو کار من بوده و هرکی که ثبتش کرده ، کار درستی نکرده و کارش دزدی حساب میشه.یه سوال هم داشتم:میشه فهمید کی اینکارو کرده؟ چطوری میشه باهاش برخورد کرد؟

hdnsoft

Well-Known Member
اگر واقعا لوگو و کار شما رو دزدیده باشن ، خب رسما کاریش نمیشه کرد، تو ایران هنوز خیلی چیزها جا نیافتاده اما اگر هم یک درصد شک دارید که این طرح شما نیست ، فکر میکنم ، به این قضیه دامن نزنید ، حداقل اخلاق حرفه ای داشته باشیم ( همه امون ) :mad:

sourena23

New Member
اگر واقعا لوگو و کار شما رو دزدیده باشن ، خب رسما کاریش نمیشه کرد، تو ایران هنوز خیلی چیزها جا نیافتاده اما اگر هم یک درصد شک دارید که این طرح شما نیست ، فکر میکنم ، به این قضیه دامن نزنید ، حداقل اخلاق حرفه ای داشته باشیم ( همه امون ) :mad:

متاسفانه حتی یک در صد هم شک ندارم که این طرح طرحه منه؛من حتی در مورد این لوگو از جایی ایده هم نگرفتم،اگه مراحل کارو براتون بگم متوجه میشید که دروغ نمی گم.من فقط نگرانیم از این هست که کسی از این لوگو سو استفاده نکنه و به کسی به عنوان نمونه کار نشون نده؛در ضمن من چند تا طراحی دیگه دارم که خیلی خیلی از این کار حرفه ای تر هستن ، چطوری و گجا میتونم ثبتشون کنم تا دیگه شاهد چنین کارهایی نباشیم؟

واسه شروع کار خوبیه ...
بیشتر وقت بدارید و از سایت های دیگه الگو بگیرید...

جدیدترین ارسال ها

بالا