نظرتون در مورد ضامن هاست چی هست؟

MohammadGh

Well-Known Member
ضامن هاست خوب نیست ، از این بهتر خیلی هستند

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
پیشنهاد من سرور پارس هستش ، خیلی خدماتش عالیه ،
سرعتش هم حرف نداره
انصافا هر وقت هم کاری داشتم یا مشلی داشتم حتی تلفنی هم پاسخگو بودن بعدا تیکت میزدم ،
بر عکس پویاسازان که تا تیکت نزنی ، اصلا کاری نمی کنن! حالا هرچقدر هم فورس باشه !

php_68

New Member
ضامن هاست

راستشو بخواین خودم اصلا راضی نیستم ... هم سایتش قطع میشه هم هاستینگ (لینوکس) ... همزمان !
تازه دامنه هم ثبت کردم:sad:

آخرین ویرایش:

shnoit

Well-Known Member
راستشو بخواین خودم اصلا راضی نیستم ... هم سایتش قطع میشه هم هاستینگ (لینوکس) ... همزمان !
تازه دامنه هم ثبت کردم:sad:

دوست عزیز اینجارو نگا بنداز : http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR

بی خودی مشتریان طرف کسی نمیرن و عاشق چشم ابروی هیچ کسی نمیشن.

ازا ین این لیست چنتایی انتخاب کن قیمت ها شونو باهم مقایسه کن هرکدوم دیدی بهتره همونو انتخاب کن.
من خودم به شخص اینطوری شرکت میزبانی رو انتخاب کردم و واقعا راضیم. از هر لحاظ که بگی.
همشون معتبر و خوبن.:rose:

benyamin_pc

Well-Known Member
آقایون این ضامن هاست چش شده کسی میدونه؟
zamenhost.com
نه خودش بالا میاد نه هاست بنده

benyamin_pc

Well-Known Member
اگه درست نشد معلومه کلاه برداری بوده و چون خودش دومین ir هم میداده احتمالا ردشو بشه تو ایرنیک گرفت
یه ردی هم ازش اینجا پیدا کردم http://www.cloob.com/name/zamenhost
همینه شمارشو و ... اصفهان هم بود

zamenhost.com
ضامن هاست

arisff

New Member
متأسفانه من هم اصلاً راضی نیستم از ضامن هاست فقط به خاطر پشتیبانی ضعیف

benyamin_pc

Well-Known Member
این ضامن هاست وارد قسمت مدیریت دامین نمیشه و دامینم دسش گیر کرده , نه جواب ایمیل میدن نه تیکت , تلفن هاشم نوشته عوض شده ! اسم دارنده حساب ضامن هاستو پیدا کردم , آرش پورکبیریان هست , کسی اگه میتونه در مورد 2 چیز راهنمائی کنه
1-شکایت
2-اینکه نمیشه دامینمو دیگه به دست بیارم؟ چون هم ثبته هم تو سایت ضامن هاست ثبته و نمیشه وارد پنل مدیریتش شد و اینام بی خیال رفتن پی کارشون

آخرین ویرایش:

arisff

New Member
دوستان حسب وظیفه میگم که کلاهی که سر ما رفت ، سر بقیه نره.
ضامن هاست تقریبا به لحاظ فعالیت تقریبا غیر فعاله و هیچگونه جوابی به هیچکس نمیده.
پس گول قیمت پایین ثبت دامنه یا هاستش رو نخورید و خودتون رو گرفتار نکنید.
الان آخرین اخبار روی سایتش مربوط به 6 ماه پیش هست و از اون موقع هیچکس حتی تاریخ پایین صفحه رو بروز نکرده.
من از ضامن هم دامنه و هم هاست خریداری کرده بودم و علاوه بر اینکه به طور مداوم قطع میشد نزدیک 3 بار هک شد سایتم و آخرش خسته شدم و سایت رو بستم. چون فکر میکردم من بلد نیستم امنیت سایتم رو تامین کنم.
خوشبختانه هاست یکی سایت هام که شرکتی بود و چند میلیون میارزید رو به موقع منتقل کردم روی میهن وب هاست و واقعا ازشون همه جوره راضی هستم.
ولی الان نگران دامنه همون سایت هستم که اعتبارش داره تموم میشه و هنوز تو مالکیت ضامن هست و هیچ جوره مالکیت رو برنمیگردونه.

benyamin_pc

Well-Known Member
اینا کلاه برداری علنی تو ایران میکننو کسی هم ازشون شکایت نمیکنه با اینکه من همه مشخصاتشونم در آوردم اینجا تو این تاپیک گذاشتم ! تازه با یکم پیگیری همه اطلاعاتشون تو ایرنیک و جاهای دیگه از قبیل قراردادهائی که با بانک دارن برای پرداخت آنلاین هست
اگرم کلا خیلی آدم های خسته ای هستین چند نفر از دوستانی که دستشون تو کاره بیان همکاری کنن من خودم میرم دنبالش

karafareen

New Member
اینا کلاه برداری علنی تو ایران میکننو کسی هم ازشون شکایت نمیکنه با اینکه من همه مشخصاتشونم در آوردم اینجا تو این تاپیک گذاشتم ! تازه با یکم پیگیری همه اطلاعاتشون تو ایرنیک و جاهای دیگه از قبیل قراردادهائی که با بانک دارن برای پرداخت آنلاین هست
اگرم کلا خیلی آدم های خسته ای هستین چند نفر از دوستانی که دستشون تو کاره بیان همکاری کنن من خودم میرم دنبالش

از طریق پلیس فتا اقدام کنید

benyamin_pc

Well-Known Member
نه میشه دامنمونو از چنگش در بیاریم نه تاریخش به این زودی تموم میشه , ضامن هاستم که هیچ کس جوابی نمیده و اصلا کسی پشت سیستمش نیست و فقط یه سیستمه که داره پوله مردمو میگیره

arisff

New Member
به احتمال زیاد هیچگونه سرور یا لوازم شبکه ای هم نداره
کلا یه pc گذاشتن اونجا با کلی سایتی که روشه همش هم قطع میشه.

benyamin_pc

Well-Known Member
به پلیس فتا شکایت ارسال کردم تا جلو این کلاه بردارها گرفته شه و از بقیه دزدی نکنن اقلا , شما هم تو سایت فتا تو قسمت شکایت از کلاه بردارهای اینترنتی شکایت ارسال کنید

topmihan

Member
دوست عزیز به پویا سازان برو عالیه
از همه لحاظ
پشتیبانی که بیست بیسته
من خودم 11 شب تیکت زدم خیلی زود جواب دادن
انگار پشتیبانیشون 24 ساعته هستش
البته ایران سرور هم هاست دارم
ولی یکم ناراضیم از پشتیبانی دیر جواب میدن
البته نسبت به پویاسازان
دامنه رو هم میتونی انتقال بدی

جدیدترین ارسال ها