نظرتون در مورد دوربین Sony HDR-XR500 ؟

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
می تونین برین تو این سایت تا اطلاعات کاملش را ببینید
http://www.digikala.com/Reviews/Camcorders/Details.asp?PId=CC-Son-HDR-XR500
مزیت دوربین های هندی کم اینکه هر جا بخوای می تونی فیلمبرداری کنی و نیاز به مجوز نداره

نمی دونم برای کار روی فرمت های HD ذخیره شده توسط این دوربین مشکلی وجود نداره

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
مزیت دوربین های هندی کم اینکه هر جا بخوای می تونی فیلمبرداری کنی و نیاز به مجوز نداره

ببینم جای خاصی میخوای فیلم برداری کنی!! اگه آره بگو یه دونه از این دوربینا ماهم بخریم!!:دی

ولی جدا از شوخی این دوربین های بسیار خوبیه، فکر کنم دست یکی از فامیلامون این دوربین و دیدم، انصافا کیفیت بالایی داشت.

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
پس جواد جان دو تا زحمت
یکی اینکه بپرس که این دوربین چند گرفته ؟

و دوم هم یه تستی بزن و با تمام فرمت هایی که به صورت hd ضبط می کنه با برنامه های پریمیر و افتر مشکلی ندارن ؟

سلام حمید جان
راستشو بخوایی من دوربین هارد دار بهت پیشنهاد نمیکنم
ولی به نسبت دی وی دی فک کنم بهتر باشه
من دی وی دی خورشو دارم اما اصلا راضی نیستم
زیرا که ضبط صدا دال بی 5.1 بخاطر همین ورودی میکروفون نداره که خیلی افتضاحه
ولی این داره نگران نشو:green:

موفق باشی:rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
پس جواد جان دو تا زحمت
یکی اینکه بپرس که این دوربین چند گرفته ؟

و دوم هم یه تستی بزن و با تمام فرمت هایی که به صورت hd ضبط می کنه با برنامه های پریمیر و افتر مشکلی ندارن ؟

آقا حمید هر وقت 1000 کیلومتر رفتم، حتما ازش میپرسم!:دی

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
حمید جون میدونم که شما کارت حرفه ایه و میخوای فیلم درست تحویل ملت بدی :neutral:و اصلا هم به موضوع تاپیک مربوط نیست.
ولی دوربینی که من استفاده میکنم کارش خیلی خوبه مموری هم میخوره:-?حالا نمیدونم شایدم خیلی آماتوری باشه ولی کارش که خیلی تمیزه ، HD 1920*1080 میگیره با 30 فریم در ثانیه ، دوستم هم یه مموری 8 گیگ فکر کنم انداخته روش و کار میکنیم:cool:
Canon 500 D هست که در اصل دوربین عکاسی هست ولی فیلمبرداری خیلی خوبی میکنه:wink:
شایدم خودت الان یه دوربین حرفه ای تر از اینا داشته باشی:neutral:
خواستم کمکی کرده باشم:green:
موفق باشی:oops:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام حمید جان
راستشو بخوایی من دوربین هارد دار بهت پیشنهاد نمیکنم
ولی به نسبت دی وی دی فک کنم بهتر باشه
من دی وی دی خورشو دارم اما اصلا راضی نیستم
زیرا که ضبط صدا دال بی 5.1 بخاطر همین ورودی میکروفون نداره که خیلی افتضاحه
ولی این داره نگران نشو:green:

موفق باشی:rose:

من چون قیمت نوار HD بالاس می خوام هارد دار بگیرم
همچنین برای انتقال فیلم که سرعت بیشتری خواهد داشت

آقا حمید هر وقت 1000 کیلومتر رفتم، حتما ازش میپرسم!:دی

ای جیگر
یه تلفن بزن و خدا بیامرزی هم برای ادیسون بده :wink:

حمید جون میدونم که شما کارت حرفه ایه و میخوای فیلم درست تحویل ملت بدی :neutral:و اصلا هم به موضوع تاپیک مربوط نیست.
ولی دوربینی که من استفاده میکنم کارش خیلی خوبه مموری هم میخوره:-?حالا نمیدونم شایدم خیلی آماتوری باشه ولی کارش که خیلی تمیزه ، HD 1920*1080 میگیره با 30 فریم در ثانیه ، دوستم هم یه مموری 8 گیگ فکر کنم انداخته روش و کار میکنیم:cool:
Canon 500 D هست که در اصل دوربین عکاسی هست ولی فیلمبرداری خیلی خوبی میکنه:wink:
شایدم خودت الان یه دوربین حرفه ای تر از اینا داشته باشی:neutral:
خواستم کمکی کرده باشم:green:
موفق باشی:oops:

ممنون
من زیاد حرفه ای کار نمی کنم
تازه می خوام کار کنم
تا حالا دوربین من یه هندی کم معمولی بوده و تازه می خوام کاری کنم
دنبال یه دوربین HD هستم ولی پولم کمه :cry:

aghanaser

Member
نظر

باسلام
به نظر من اگه دنبال دوربين فيلمبرداري با فرمت hd مي گرديد دوربين fujifilm مدل s2000HD جزو دوربين هاي خوبه.قيمتش هم با گارانتي 280000 تومان هست...درسته شايد فكر كنيد به پاي sony و canon نميرسه..درسته ولي من با ديدن كيفيت اين دوربين واقعا متعجب شدم..
موفق باشيد

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام حمید .... دوربینی که انتخاب کردی دوربین خیلی تاپیه !! کیفیت فیلماشو من دیدم ... واقعا قشنگه !! هم کیفیت و هم وضوح بالایی داره ....

توی شب هم نسبتا فیلم خوب میگیره و تقریبا یه تصویر بدون نویز میگیره ... من خودم اگر پولام برسه این دوربینو میگیرم چون کیفیتش اینقدر بالاس هست که بشه ازش به عنوان وسیله ضبط کننده حرفه ای هم استفاده کرد

اما خوب طبیعیه که دوربین تو این حجم کم یه سری ایراداتی هم داره ... مثلا اندازه سنسور و لنزشون از دوربین های حرفه ای تر کوچیکتره که خوب طبیعتا روی تصویر نهایی تاثیر میذاره

اما برای کار تو به نظر من یه انتخاب بی نظیره .. خصوصا هارد دار بودنش باعث میشه تصاویر بدون هیچ گونه کپچری دقیقا به همون صورت که گرفته شدن به دستت برسه که خب خیلی ارزش منده

البته من شنیدم ها که هارد این دوربینها به ضریه خیلی حساسه ... قبلش حتما یه تحقیقی بکن

موفق باشی دوست من

RezadivX

New Member
Xr500 دوربین خیلی خوبیه و لی نه اینکه در حد حرفه ای و برای کار ازش استفاده کنی .
کیفیت محشری داره چ.ن با فرمت avchd فیلمها رو ذخیره میکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا