نظرتون در مورد این ص چیست؟

1.JPG
بچه ها من دارم یه کتابچه ساده میزنم این اولین کارمه
کل ص کتاب 12تاست
این یکی از صفحاتشه
به نظرتون کارم چطوره تعارف نکنید راستش رو بگید من به نقدتون احتیاج دارم ایده بدید خواهش میکنم

M.Hosseinzadeh

Active Member
به نظرم میاد که اون بردرش یعنی اون کس دورش رو کشیده باشید و یه ذره تار شده باشه.

به نظرم دورش رو عوض کنید و یه شکل بهتر بندازید.

یه سوال؟

اینو با وورد نوشتید؟ یا با فتوشاپ؟ یا با کرل؟

javad2493

Member
به نظرم از یک فونت قوی تر استفاده کنید. فونتش خیلی ساده است.
border رو هم عوض کنید. با توجه به اینکه کل کتاب 12ص هست میتونید یه بک گراند مرتبط با موضوع هم بهش اضافه کنید یا اینکه برای هر صفحه یه border بزنید. اینجوری خواننده رو جذب میکنه.(یکنواخت نمیشه)

به نظرم میاد که اون بردرش یعنی اون کس دورش رو کشیده باشید و یه ذره تار شده باشه.

به نظرم دورش رو عوض کنید و یه شکل بهتر بندازید.

یه سوال؟

اینو با وورد نوشتید؟ یا با فتوشاپ؟ یا با کرل؟

تار نشده عکسش اینجوری باشه عوض میکنم .
اینو با ایندیزاین سی اس5 نوشتم چطور؟خیلی بد شده ؟

به نظرم از یک فونت قوی تر استفاده کنید. فونتش خیلی ساده است.
border رو هم عوض کنید. با توجه به اینکه کل کتاب 12ص هست میتونید یه بک گراند مرتبط با موضوع هم بهش اضافه کنید یا اینکه برای هر صفحه یه border بزنید. اینجوری خواننده رو جذب میکنه.(یکنواخت نمیشه)
این فونت چاپ هست باید یا بی میترا باشه یا بی زر بی تیتر بی رویا ویه چند تا دیگه تنوعی نداره فونت هایکتاب های ایرانه و قانونش این چند تاست جلد رو مشکلی ندارن اما متن داخل کتاب عرفش بی میتراس

border؟منظورتون بک گراند کاره؟÷ترن های جالبی تو کامپیوترم ندارم .احتیاج به پترن دارم .:sad:
برای هر ص یه borderچطوری؟نمونه دارین؟کمکم کنید لطفا

javad2493

Member
این فونت چاپ هست باید یا بی میترا باشه یا بی زر بی تیتر بی رویا ویه چند تا دیگه تنوعی نداره فونت هایکتاب های ایرانه و قانونش این چند تاست جلد رو مشکلی ندارن اما متن داخل کتاب عرفش بی میتراس
آره یادم نبود!

border؟منظورتون بک گراند کاره؟÷ترن های جالبی تو کامپیوترم ندارم .احتیاج به پترن دارم .
برای هر ص یه borderچطوری؟نمونه دارین؟کمکم کنید لطفا

منظورم این بود که چون تعداد صفحات کمه، خب برای اینکه صفحات تکراری نباشن و جذاب تر بشه برای هر صفحه یک border طراحی کنین. فکر نمیکنم زیاد وقت بگیره!
یا اینکه حداقل یک بک گراند به صفحات اضافه کنین.
فاصله ها و پاراگراف ها هم تو متن درست رعایت نشده. منظورم اصول نوشتاریه.

farhad-SHAFAQ

New Member
به نظرم افتضاح شده ! اما می دونم اگه یکم وقت بزاری و سلیقه به خرج بدی بهتر میشه !!! ، می خوای متن کتابت رو برام بفرست یه چیزی برات بزنم شیرینی ورود به دنبای گند صفحه آرایی !!!
ایده هم که نمیشه داد ، صفحه آرایی یعنی : سلیقه فدای سیاست کارفرما !

آره یادم نبود!

منظورم این بود که چون تعداد صفحات کمه، خب برای اینکه صفحات تکراری نباشن و جذاب تر بشه برای هر صفحه یک border طراحی کنین. فکر نمیکنم زیاد وقت بگیره!
یا اینکه حداقل یک بک گراند به صفحات اضافه کنین.
فاصله ها و پاراگراف ها هم تو متن درست رعایت نشده. منظورم اصول نوشتاریه.
چون هنوز ویرایش نوشتنی نداشت اون موقع دارم روش کار میکنم کلا یه چیز دیگه داره از کار درمیاد

به نظرم افتضاح شده ! اما می دونم اگه یکم وقت بزاری و سلیقه به خرج بدی بهتر میشه !!! ، می خوای متن کتابت رو برام بفرست یه چیزی برات بزنم شیرینی ورود به دنبای گند صفحه آرایی !!!
ایده هم که نمیشه داد ، صفحه آرایی یعنی : سلیقه فدای سیاست کارفرما !

به این میگن یه نقد رک و پوست کنده افتضاح شده خیلی دوستش داشتم:green: وایسا یه دور دیگه دارم از سر درستش میکنم این بار افتضح بود بزن فکمو بیار بالا

jalal75

New Member
کار دومتون بهتره. اما رسمی نیست!

به نظرم به جای (س) یا (ع) از فونتهای مخصوص علیه السلام و سلاام الله علیها استفاده کنید. کلاسش بیشتره. و کل عبارت رو خوشگل مینویسه. مثل کتاب دین و زندگی اگه یادتون باشه!

دانلود فونت علایم

jafarerfani

Active Member
طرحم رو عوض کردم چطوره؟
مشاهده پیوست 93765

پس‌زمینه با متنِ داخل کادر، سازگار نیست. یعنی خواندنِ متن، مشکل میشه و یک نوع احساس بی‌میلی در خواننده ایجاد میشه.
داخلِ کادری که متن نوشته میشه، باید با پس زمینهٔ تک رنگ و ساده کار بشود.

جدیدترین ارسال ها

بالا