نظرتون در باره این طرح ام چیه ؟

Mr.Steres

Active Member
خوب بعد از مدتی شرکت در نظرسنجی دیگر دوستان و نظر دادن درباره کار بقیه قسمت شد خودمونم یک طرح رو قرار بدیم تا هم نظر شما دوستان گرامی و باوفا رو بدونم ، نقایض کار ، پیشنهاد ... و هم شما با کارای بنده اشنا بشید ...

اسم طرح قالب اختصاصی برای وب سایت فناوری اطلاعات آریا بوده ، مدت زمان کار گرافیکی و کد نویسی تقریبا 5 ساعت بوده ، دارای Valid اچ تی ام ال ، سی اس اس بدون هیچ خطایی هستش . هدف سادگی و زیبایی بوده ! کار برای جوملا و سایت فعلی با جوملاست . البته هنوز محتوی نداره و کار اونطور که باید خودشو نشون نمیده . در کل خوشحال می شم نظر دوستان رو بدونم .

ادرس : http://ariait.com

پیشاپیش ممنون ! :rose:

مثل اینکه سرور در حال تغییر ، اگر بالا نیومد شرمنده !

آخرین ویرایش:

Mr.Steres

Active Member
دوستان بنده به ie 6 دسترسی ندارم ! یه نگاه می اندازید برای من ؟ بنده با کروم و ای ایی 8 چک کردم مشکلی نداشت ...

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
بسیار زیباو شیک شده و برای منم به درستی باز می شه.فقط یکم سادست.نظر شما چیه؟
سلام دوست عزیز .
در بعضی مواقع همین سادگی کار باعث زیبا تر شدن کار میشه .
در ضمن فکر کنم سایت هایی که برای شرکت های رسمی طراحی میشه هر چه ساده تر باشه بهتره .
موفق باشید .

Mr.Steres

Active Member
دیگه ای ایی 5.5 او بیخیال فکر نکنم درست حسابی css پشتیبانی کنه ؟! برای PNG توی ای ایی 6 چه نظری دارید ؟

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
IE 5.5 فکر کنم منقرض شده مال ویندوز ME فکر کنم 98 یادمه چهار بود Me بیشتر شد .دیگه کی از اونا استفاده می کنه زیاد واسه اونا سخت نگیر .من IE 7 راجب به PNG هات نمی تونم نظر بدم اما در کل کار قوی شده

E-Boy

ie 5.5 فکر کنم منقرض شده مال ویندوز me فکر کنم 98 یادمه چهار بود me بیشتر شد .دیگه کی از اونا استفاده می کنه زیاد واسه اونا سخت نگیر .من ie 7 راجب به png هات نمی تونم نظر بدم اما در کل کار قوی شده
سلام دوست عزیز .
5.5 رو همین جوری واسه تفریح گذاشتم .
خیلی اهمیت نداره .
اما برای png باید بگم که شاید اگر رنگ بکگراند بلوکی که عکس داخلش قرار داره رو با بکگراند اصلی یکی قرار بدین درست شه .
موفق باشید .

E-Boy

سلام دوست عزیز .
مشکل png ها حل شد ؟
این راه حل که گفتم جواب داد ؟
موفق باشید .

Mr.Steres

Active Member
بنده یا png حالت شیشه ای طراحی نموده ام که ie 6 پشتیبانی نمی کنه ! اگر کار شما را می کردم به خاطر گرادینت بی جی زشت می شد

Mr.Steres

Active Member
یعنی بنده برای فوتر که سایه انداختم زیرش بکگراندی نداره و هر نوع رنگی که بزارم روش ست می شه

E-Boy

سلام دوست عزیز .
داشتم هویجوری تو انجمن می گشتم که یه تاپیک دیدم که می تونه مشکل شما رو حل کنه .
اینم آدرسش :
کد:
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=77131&highlight=%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84
این روش رو خود مایکروسافت اختراع کرده .
موفق باشید .

amir_eng

Member
زیبا شده

ولی به نظر شما یک سایت طراحی وب آنقدر باید طرحش ساده باشه

برای این سایت لااقل باید یک طرح گرافیکی و زیبا استفاده بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا