نظرات و سوالات مسابقه ی هفتگی مدلینگ

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
سلام

موضوع مسابقه بعدی فردا اعلام میشه چون باید اول برنده ی این مسابقه مشخص شه و بعد اون یه موضوع رو انتخاب میکنه

موضوع مسابقه همیشه یه چیز تقریبا ساده ست و مطمئنم از پسش بر میای
:wink:

ssevil

Well-Known Member
اقای مجید تبریک می گم :oops::oops:

من فقط به خاطرزحمت هایی که اقای مجید برای این تاپیک می کشن شرکت کردم

از همه ی بچه ها می خوام تو این مسابقه شرکت کنن
واقعا انگیزه ای برای یاد گیری
بچه های مدلساز حرفه ای تو این سایت زیادن
بیاین شرکت کنید دیگه
واقعا حیف این تاپیک و تنها می زارین
بعد من مبتدی میام با auto cad مدل می سازم :green:

از همگی می خوام تو این مسابقه شرکت کنن
ممنون

آخرین ویرایش:

E-power

کاربر متخصص
به هر دوتون تبریک میگم...:rose:
.
سوین خانم شما هم خیلی پیشرفت کردیدها...:shock:
مخصوصا اینکه با اتوکد
.
. مجید جان رندرت خیلی خوب بود...:green:
.
.
دیگه موفق باشید.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
فاز جدید مسابقات مدلینگ

خب بچه ها مسابقه ی شماره ی 10 قراره متفاوت تر باشه

یکی از تفاوتا داوری هست که فقط یه نفر داوری رو انجام میده اونم farrokh هستش

تا داوری عادلانه تر باشه

و برای داوری هم یه سری فاکتور ها در نظر گرفته میشه یعنی اینطور نیست که فقط از نظر مدل ورندر باشه

از لحاظ تکسچر مدلسازی شیدر رندر و ... که بعدا اعلام میشه

یک تفاوت دیگه اینکه انتخاب موضوع متفاوته این جوری که من

10 تا مدل رو در نظر گرفتم هر کسی سه تا رو انتخاب مکینه و بیشترین انتخاب برا موضوع مسابقه مشخص میشه

مدلا ایناست

psp . تلویزیون . رادیو . موبایل . پرینتر . ماشین . سشوار . ریش تراش . سماور و موتور از بین این ده تا هر نفر سه تارو انتخاب کنه

امیدوارم تعداد شرکت کننده ها بالا بره

موفق باشید

آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام و خسته نباشید
مجید جون من همین پیشنهاد رو روز اول بهت کردم اما کو گوش شنوا :green:. بهترین راه حل امتیاز دهی فقط از طریق داورها میتونه باشه. چون حداقل نظر یک یا دو فرد حرفه ای میتونه راه بهتری رو به شرکت کنندها نشون بده . بچه ها فقط میتونند نظرشون رو بگن اما امتیاز ندن. اینطوری با یه تیر 2 نشون میزنی که هم نظرات بچه ها رو جمع میکنی و هم امتیاز عادلانه داوری رو.

الان هم میخواستم امتیاز به کار بدم اما امیدوارم برای دوره بعدی امتیازها رو فقط از دواران محترم بگیری.

مدل شماره 1:
مدلسازی: 8
رندر : 8.5

مدل شماره 2:
مدلسازی : 7
رندر : 7.5

موفق باشید.:rose:

abbasi_0912

Active Member
سلام مجید جان
ممنون از دعوتت نمیدونم اگر وقت داشته باشم حتما شرکت میکنم اولین اولویت من شرکت توی مسابقه معماری خارجی هست
البته کم و بیش فرنیچر مدل کردم بدم نمیاد باز هم فرنیچر مدل کنم ببنیم چی میشه

من پیشنهاد میکنم مسابقه مدل سازی یکمی جهت گیره خاصی پیدا کنه و صرفا یک مدل سازی یک آبجکت نباشه
مثلا دسته مدل سازی زیر رو در نظر بگیرد
مدل سازی معماری : توی این مدل سازی انواع فرنیچر داخلی و خارجی که توی یک خانه استفاده میشه میتونه مد نظر قرار بگیره
مدل سازی برای گیم: توی این دسته مدل سازی برای گیم صورت میگیره یعنی ما سعی میکنیم مدل هایی رو که توی بازی ها استفاده میشه رو مدل کنیم، مثلا یک شمشیر، سپر، کلاه خود، ارابه جنگی، ساختن تانک، موشک و... هر چیزی که توی گیم نیاز هست
مدل سازی برای انیمیشن: خوب معلومه دیگه مثلا یک صحنه خاص برای یک انیمیشن، ساختن یک ماشن که قراره توی انیمیشن منفجر بشه
ساختن تانک، هواپیما و... البته موارد این دسته میشه گفت توی قبلی ها هست
مدل سازی متفرقه: و............

و برای هر دسته 3 تا آبجکت پیشنهاد میکنیم و اون موقع رای گیری میکنیم و یکی رو انتخاب میکنیم
این طوری هدف خاصی هم پشت مدل سازی هست و هم اگر بچه ها در آینده توی گروه هایی مشغول به کار شدند تجربه بیشتری دارند

من فقط موتور رو انتخاب میکنم میدونم که ممکنه نسبت به بقیه سخت تر و وقت گیرتر باشه اما اون مدل های دیگه رو زیاد توی انجمن دیدیم اما تا حالا که من موتور ندیدم بچه ها مدل کنند

جدیدترین ارسال ها

بالا