نصب tempalte برايjoomla ؟؟

م.ش

New Member
من joomla نصب كردم ولي template اون را نمي توانم
لطفا راهنمايي كنيد.

alionline1366

Active Member
جوملا که به طور پیش فرض داره ولی اگر تمپلیت جدا میخواهید نصب کنید. به مدیریت جوملا برید و از نصب کننده >>قالب سایت را انتخاب کنید بعد گزینه choose رو بزنید و فایل زیپ قالب رو انتخاب کنید و upload&install رو بزنید و بعد از مدیریت قالب >> قالب سایت قالب مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه انتخاب به عنوان پیش فرض را بزنید همین:)

fer@nk

Member
من قالبی رو گرفتم و طبق مراحلی که دوست عزیزم فرمودند عمل کردم اما این ارور در موقع نصب قالب می ده:Failed to move uploaded file to /media directory
ممنون میشم کمکم کنید
منتظرم
بای

perlinpars

Active Member
دوست عزیز شما قالبت رو از حالت زیپ خارج کن و تمامی فایلهاش رو از طریق ftp انتقال بده به فولدر template در جوملا و بعد برو تو پانل و نام قالبت که اومده رو پیش فرض قرار بده. یا حق

م.ش

New Member
سلام
اين كارو هم كردم ولي باز هم نشد. چون با اين كار اسم قالبي كه اضافه كرده ام اضافه نمي شه كه بتونم انتخاب كنم.

morteza_420

Member
من هم همین مشکل رو دارم !!! کسی نیست کمک کنه ؟؟

تمام قالب ها رو به صورت دستی هم آپلود کردم ولی بازم error می ده !!

Pedi7Khat

Member
شما دوستان اگر با نصب Component و ... هم مشکل دارید احتمالا PHP Safe Mode سروری که هاستتون روش هست On هست و باید Off بشه...
در غیر این صورت ممکن دسترسی ها مشکل داشته باشه یا فایل های قالب مشکل داشته باشه...

meysamz

Member
باید بری و فایل XML قالبت را عوض کنی، احتمالا اسم قالب را بدون تغییر XML تغییر دادی.
ولی بهترین و راحترین راه اینکه قالبت را در فولدر Template کپی کنی. اگهع قالب مشکلی نداشته باشه تولیت میاره.

perlinpars

Active Member
شما دوستان اگر با نصب Component و ... هم مشکل دارید احتمالا PHP Safe Mode سروری که هاستتون روش هست On هست و باید Off بشه...
در غیر این صورت ممکن دسترسی ها مشکل داشته باشه یا فایل های قالب مشکل داشته باشه...

اینو خوب اومدی-دلیل اصلی نصب نشدن کامپوننتها و ماژولها این نکته هست.

و اما قالب. آقا قالب ها رو رو لوکال تست کن ببین سالم هستند و بعد دستی آپلود کن و مطمئن باش جوملا کاملاً درست نصب شده. گاهی جوملا خوب نصب نمیشه و این موضوع باعث بد کارکردن بعضی قسمتها میشه.

در مورد xml هم باید گفت اگه قالب سالم باشه نیازی به تغییرات نیست و این امر زمانی لازم هست که کسی قالب رو تغییر کلی بده و اسمش رو عوض کنه اون وقت باید از xml هم اسامی رو تغییر داد.

Pedi7Khat

Member
اینو خوب اومدی-دلیل اصلی نصب نشدن کامپوننتها و ماژولها این نکته هست.

و اما قالب. آقا قالب ها رو رو لوکال تست کن ببین سالم هستند و بعد دستی آپلود کن و مطمئن باش جوملا کاملاً درست نصب شده. گاهی جوملا خوب نصب نمیشه و این موضوع باعث بد کارکردن بعضی قسمتها میشه.

در مورد xml هم باید گفت اگه قالب سالم باشه نیازی به تغییرات نیست و این امر زمانی لازم هست که کسی قالب رو تغییر کلی بده و اسمش رو عوض کنه اون وقت باید از xml هم اسامی رو تغییر داد.

این نکته رو بگم که اگر جوملا به درستی نصب نشده باشه بعضی اوقات توی صفحات کاربری و مدیریت جوملا خطاهایی دیده میشه که بهتر هست فایلی که در ارور معرفی شده یک بار دیگه آپلود بشه... :D

جدیدترین ارسال ها

بالا