افزونه نصب پشتیبانی از زبانهای راست به چپ و تنظیم زبان فارسی در ویندوز (سورس دلفی) Help4MMB

سلام.
قبل از همه یه توضیح بدم این برنامه برای من نیست و من یک واسطه هستم

با معرفی این برنامه می خواهم از دوستان دلفی کار یا پلاگین ساز یا حرفه ای ها درخواست کنم با الهام از این برنامه یه فکری برای مشکل non-unicode بودن mmb بکنن ، من دو بار تو تاپیک های مختلف همچین درخواستی داشتم ولی اصلا جوابی داده نشد، روم کم نشد گفتم تاپیک مخصوص بزنم :green:

من خودم سرم شلوغه و تجربه ام تو دلفی و mmb از دوستان کم تره ولی اگه بازم کسی کار نکرد خودم آستین می زنم بالا و یه کاری می کنم. (البته یواش یواش)

اگه دوستان نظر بدن هم خوب میشه، در نگاه اول فکر کنم باید با یه فایل مخصوص که در این پروژه موجود یه سری چیزا را چک کرد بعد یه سری کپی انجام داد و بعد با رجیستری یه کارایی کرد (حجم فایل هایی که باید کپی بشه کمه (کمتر از 5 مگ)) ولی یه بار به ری استارت هم نیاز می شه.

شیوه کار مثل اینه که کاربر سی دی ویندوز رو میزاره و تو کنترل پنل و regional language چند تا تیک رو می زنه که سیستمش هیچ وقت با فارسی مشکل نداشته باشه، این برنامه دیگه به سی دی ویندوز و کنترل پنل کاری نداره و خودش این کارا رو می کنه

ختم کلام می خوام یه پلاگین ساخته بشه که خودش خودکار این کار ها انجام اگه تنظیمات کامل بود که هیچ زمانی نمی گیره وگرنه بعد از چند ثانیه و چند کار از کاربر می خواد سیستم رو ری استارت کنه

بنده جسارت می کنم یه لینک از فروم برنامه نویس اینجا تا حقوق مولف حفظ بشه

یکی از مشکلات برنامه نویسان ایرانی بررسی پشتیبانی از زبان فارسی در ویندوز کاربر میباشد.
آقای آرش ابراهیمی یکی از برنامه نویسان دلفی - ابزارهایی برای پارسی زبانان تهیه کرده است که امیدوارست راهگشای آنها در توسعه نرم افزارهایشان باشد.
...............
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=71149

:rose:

جدا از این یه فکر برای فونت فارسی
تشکر از همه دوستانی که کمک می کنن.

پیوست ها

• Regional_Options.part01.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • Regional_Options.part02.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 58
  • Regional_Options.part03.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • Regional_Options.part04.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 53
  • Regional_Options.part05.rar
    1,000 کیلوبایت · بازدیدها: 53
ادامه لینک ها
در قسمت فایل های پیوستی

کلا دو تا فایل هست اگه کسی نخواست تو 7 قسمت دانلود کنه یا لینک ها مشکل داشت از این دو لینک پایین دانلود کنه
Regional_Options.rar
Regional_Options_Vista.rar

:wink:

پیوست ها

• Regional_Options.part06.rar
    219.3 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • Regional_Options_Vista.rar
    374.9 کیلوبایت · بازدیدها: 61
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا