نصب پابجی

arsablh

New Member
در ابتدا باید این بازی را روی موبایل خود نصب کنید. خوشبختانه این بازی بر روی هر دو سیستم عامل اندروید و ios قابل نصب و اجراست. کاربرانی که نسخه اندروید بر روی موبایل خود دارند می توانند از گوگل پلی و کاربران ios از اپ استور این بازی را دانلود و نصب کنند. برای نصب بازی باید vpn گوشی خود را فعال کنید.
بعد از نصب کامل بازی باید روی آیکون آن تپ کنید تا به بازی ورود کنید. بعد از ورود به بازی ۳ روش برای ساخت حساب قابل انجام است:

 1. به صورت مهمان
 2. ساخت حساب با فیسبوک
 3. ساخت حساب با توئیتر
البته پیشنهاد میشود ساخت حساب با توئیتر را انتخاب کنید که سریعتر و آسانتر است. اگر بصورت مهمان یا Guest وارد بازی شده باشد اگر این بازی بهردلیلی پاک بشود اکانت شما پاک خواهد شد.

اگر با Gmail کار کنید اگر بازی از روی گوشی شما پاک شود میتوانید همان اکانت را روی گوشی دیگری داشته باشید. ثبت نام کردن در بازی پابجی به این خاطر مهم است که بازی را برای شما ذخیره می کند و این برای کاربران خیلی مهم است. با شما می توانید با استفاده از دسته پابجی مهارت خود را در بازی در حد یک گیمر حرفه ای ارتقا دهید.

نحوه ثبت نام در پابجی موبایل بعنوان مهمان​

ثبت نام در این بازی بعنوان مهمان به شما امکان می دهد که از ارتباط پابجی موبایل با حساب فیسبوک خود جلوگیری کرده و این باعث خصوصی تر شدن آن میشود.

بعد از نصب پابجی بازی را روی گوشی خود اجرا کرده و دستورالعمل زیر را باید انجام دهید.

 1. روی guest (مهمان) ضربه بزنید.
 2. روی پذیرش کلیک کنید.
 3. شخصیت و کاراکتر خود را به دلخواه سفارشی کنید.
 4. نام نمایشگر را وارد نمایید.
 5. روی Done ضربه بزنید.
 6. روی Create ضربه بزنید.
حالا هر بار که این بازی را بارگیری نمایید میتوانید برای ورد بعنوان مهمان انتخاب کرده و تمام پیشرفتهای شما ذخیره می گردد. در صورتیکه بعدا انتخاب کنید میتوانید وارد حساب کاربری فیسبوک خود شوید.

نحوه ثبت نام در PUBG mobile با حساب فیسبوک​

اگر می خواهید در پابجی با دوستان خود بازی کنید ثبت نام با حساب فیسبوک خود به بازی اجازه میدهد تا به اطلاعات اصلی پروفایل شما دسترسی داشته باشد.

این موجب می شود که نام نمایشگرتان، نام فیسبوک شما را بگذارد و همچنین این امکان را می دهد که تصویر پروفایل خود را بعنوان نمادتان داشته باشید.

پابجی موبایل را از صفحه اصلی خود راه اندازی کرده و دستورالعمل زیر را برای ثبت نام در این بازی با Facebook انجام دهید.

 1. روی فیسبوک ضربه بزنید.
 2. روی Log in with the facebook app ضربه زده و با فیسبوک وارد سیستم شوید. از راه دیگر می توان با تلفن، ایمیل یا جیمیل خود وارد شوید.
 3. دستورالعملها را دنبال کرده تا پابجی موبایل بتواند به فیسبوک شما دسترسی پیدا کنید.
برای این که بتوانید در بازی پابجی پیشرفت کنید باید یوسی بخرید. برای خرید یوسی می توانید به سایت پدارول مراجعه کنید و در کمترین و کوتاهترین زمان یوسی پابجی موبایل به اکانت شما وارد شود.

فروشگاه پدارول
 

جدیدترین ارسال ها

بالا