نصب وردپرس روی هاست رایگان

Hu3ain

New Member
بچه ها من می خواستم روی هاست رایگان گیگفا وردپرس آپلود کنم و آپلود هم کردم و بعد از آپلود میگفت فایلی که آپلود کردی خبلی بزرگ است .
بعد رفتم سراغ 000webhost.com وروی هاست رایگانش آپلود کنم دیتابس ساختم وقتی میرم فایل منیجر این اخطار رو میده
اخطار.png
لطفا کمک کنید
:-?
دو روز است روی هر هاست رایگانی امتحان میکنم نمیشه :sad::sad::sad:
:shock::shock::shock:
:-?:-?:-?:-?

آخرین ویرایش:

maysam.m

Well-Known Member
خود هاستینگهای رایگان یه بخش دارند برای نصب اسکریپت های آماده که وردپرس رو هم دارند. بهتره از اونجا اقدام کنید

یا میتونید با نرم افزار ftp وصل بشید و فایلها رو آپلود کنید

pasargadteam

Active Member
بچه ها من می خواستم روی هاست رایگان گیگفا وردپرس آپلود کنم و آپلود هم کردم و بعد از آپلود میگفت فایلی که آپلود کردی خبلی بزرگ است .
بعد رفتم سراغ 000webhost.com وروی هاست رایگانش آپلود کنم دیتابس ساختم وقتی میرم فایل منیجر این اخطار رو میده
مشاهده پیوست 101518
لطفا کمک کنید
:-?
دو روز است روی هر هاست رایگانی امتحان میکنم نمیشه :sad::sad::sad:
:shock::shock::shock:
:-?:-?:-?:-?

شما به ftp اصلاً کانکت نشدی اینطور که تصویر نشون میده. خطا داده.
در هر حال هاستینگ رایگان است طبیعی است که خیلی مشکلات داشته باشه و پشتیبانی هم نداره دیگه.

kern

Member
سلام. با همون گیگفا کار کن ...
فقط حجم فایل ها باید کمتر از 10 مگ باشه... یعنی اگه فایل 15 مگی میخوای آپلود کنی به دو قسمت 7.5 مگی تقسیم کن بعد آپلود کن تو یه پوشه و extract کن ...

mehraan20

New Member
سلام
من روی هاست رایگان vvs.ir رفتم نصب خودکار و وردپرس رو نصب کردم ولی نمیدونم قالبهای وردپرسی که دارم چطوری باید بفرستم توو مدیریت محتوا تا قالب سایتم عوض شه؟
لطفا کمکم کنید...
سپاس

ralf2

Banned
سلام
من روی هاست رایگان vvs.ir رفتم نصب خودکار و وردپرس رو نصب کردم ولی نمیدونم قالبهای وردپرسی که دارم چطوری باید بفرستم توو مدیریت محتوا تا قالب سایتم عوض شه؟
لطفا کمکم کنید...
سپاس
اگر از طریق هاست میخواید اقدام کنید پوشه ورد پرس را باز کنید و پس از آن قسمت wp-contenc یا یه همچین اسمی داره دقیق یادم نیست وارد بشید پوشه them رو باز کنید فایل زیپ قالبتون رو در اون آپلود و اکسترکت کنید پس از اون به پنل ورد پرس سایتتون وارد بشید از قسمت پوسته قالب جدیدی که بارگزاری کردید رو فعال کنید.در ضمن از خود پنل وردپرس قسمت پوسته قسمت افزودن پوسته میتونید پوسته جدیدتون رو بارگذاری و فعال کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا