[phpNuke] نصب نیوک بر روی هاست فوری

NAVIDAHWAZ

Member
سلام
من نسخه 7.9 نیوک مشهد تیم را بر روی هاست فرستادم اما بدلیل اینکه file manager ندارم نتوانستم آن را از حالت فشرده خارج کنم .
لطفا هر چه سریع تر به من کمک کنید .

Parham

Well-Known Member
مگه می‌شه که File Manager نداشته باشید ! اگر از Cpanel یا Ensim استفاده می‌کنید که خودشون File Manager مخصوص دارن ...

S4DEGH

Well-Known Member
ببينم سايتت فيري هست !؟ ( البته اونها هم فايل منيجر دارن )

S4DEGH

Well-Known Member
آره ديگه فرهاد راست ميگه بايد بشيني دونه به دونه فايل هار بفرستي !!!

NAVIDAHWAZ

Member
با تشكر از همه شما

من هاستم را از ميزبان تهران خريدم و از طريق ftp هم فايل هايم را مي فرستم . (سرور ويندوز هست)
زماني كه با ميزبان تماس گرفتم به من گفتند گه file manager مختص به سرور هاي لينوكس ما هست نه ويندوز .
من در حالي كه حتي چندين پرتال كامل از جمله نيوك ، ويبلتين ، 4 image ، سايت من (SiteMan) كه احتمالا اسم اين سيستم مديريت محتوي را شنيده ايد كه با امكانات خوب و حجم كمتر از يك مگا بايت بدون استفاده از ديتابيس كار ميكنه ....
خب كلافه شدم از آن طرف سفرم به تهران جور نشد كه در كنار اعضاي خوب مجيد آنلاين باشم از اين طرف هم هاست بدون file manager .

در ضمن نماي سايت من هم بد نيست يك نگاهي بكنيد ببينيد من ميتونم اين را تبديل به تم (theme) نيوك يا مويبل تايپ بكنم ؟
(بخاطر اينكه مي خواهم از سيستم مديريت محتوي استفاده بكنم هنوز سايتم را كامل نكرده ام )

http://www.ahwazit.com

دست شما درد نكه كه خيلي سريع به اين مسئله رسيدگي كرديد .

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز شما از سرویس ویندوز استفاده می‌کنید و برای نصب نیوک شما نیاز به هاستینگ لینوکس دارید که بتونید از بانک اطلاعاتی‌ My SQL استفاده کنید ...

d@nyal

Member
براي اكثر سيستم هاي طراحي شده نياز به سرور لينوكس داريد.
مثلا همين موويل تايپ كه گفتي .

NAVIDAHWAZ

Member
خيلي ممنون ولي حالا كه خريدم چي ؟
اونوقت شايد خيلي با سرويس دهنده ها آشنايي نداشتم وحتما قيمت 100 مگابايت هاست ميزبان رو هم ميدونيد ! (97 هزار تومان)

يك فكري براي من بكنيد.

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز راهی‌ نداره متاسفانه ، تنها راه استفاده از هاستینگ لینوکس هستش ... چون هم نیاز به My SQL هستش که برای اون هم نیاز به Apache دارید که همه اینا مستلزم دارا بودن هاستینگ لینوکس هستش ... البته شاید عزیزان دیگر راهی‌ بدنن که بعید می‌دونم راهی‌ باشه ...

S4DEGH

Well-Known Member
سايتت بالا نيومد !

در مورد My SQL !‌من ديدم بعضي از سرور هاي ويندوز My SQL هم دارن !!

NAVIDAHWAZ

Member
هاست لينوكس هم دارم

من يك سايت ديگر هم دارم هاستش لينوكس هست فايل منيجر هم داره چكار كنم كه بقيه اون رو برام نصب كني ؟

آيا بايد با پسوند zip فايل فشرده را بفرستم يا gzip tar يا چيز ديگر . (نيوك مشهد تيم هست)

در ضمن هاست ويندوز من هم SQL & My SQL از هر كدام يكي را ساپورت ميكنه اون رو چكارش كنيم.
بر روي دوتا هاست مي خوام نيوك 7.9 رو نصب كنم .

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز تو سایت خود مشهد تیم آموزش کامل نصب نیوک هستش ، اونو بخون اگر باز هم نشد که نصب کنی‌ مشخصات هاست خودت که لینوکس هستش را برای من یا صادق بفرست یا در اولین فرصت برات نصب بشه ...

S4DEGH

Well-Known Member
خودت رديفش كن پرهام جان ! منو وسط نكش كه وقت ندارم !!!

NAVIDAHWAZ

Member
پرهام جان برات پيغام فرستادم
اگه وقت كردي برام نصبش كن
unzip هم كردم.
موقع نصب پيغام FATAL ERROR: register_globals is disabled in php.ini, please enable it! رو ميده
فقط عجله دارم ممنون.

NAVIDAHWAZ

Member
php.ini را پيدا نكردم

من هر چي در هاست گشتم php.ini را پيدا نكردم
تا register_globals را on كنم.

Parham

Well-Known Member
الان من سایت شما را دیدم فکر می‌کنم مشکل برای نصب نیوک مشهد تیم از فعال نکردن register_globals در فایل php.ini باشد ... فکر می‌کنم که باید با هاست خودت تماس بگیری یا اینکه نیوک دیگه مثل پلاتینوم یا ایران نیوک نصب کنی‌ اگر خواستی‌ بگو که نصب کنم هر کدام که خواستی‌ ...

S4DEGH

Well-Known Member
من فكر نمي كنم ها !!! چون من هم مشهد و هم ايران نيوك رو . رو هاست تست كردم مشكلي نداره . در مورد register_globals هم فكر نمي كنم !

اما با سرور تماس بگيري ضرري نداره !

NAVIDAHWAZ

Member
پرهام جان هركدوم رو كه ميدوني بهتره برام نصب كن در ضمن من ميخواستم يك ميل سرور راه اندازي كنم كه ايميل رايگان بدم فضادارم (خيييييلي زيادددد) .
يك برنامه فارسي مي خواستم راهنماييم كن.
سايت نوآور (noavar.com)هم اين كار را كرده ولي فكر مي كنم 10 مگ ميده من 100 مگ ميدم حتي اگر 100 هزار كاربر داشته باشم.
براي اين كار كجا تاپيك بزنم .

آخرین ویرایش:

d@nyal

Member
ايول لللللللللللللللللل !!!
حالا آدرس سايتت گفتي چيه ؟؟
اينهمه فضا ؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا