[phpNuke] نصب ناک بر روی سرور ویندوز ؟؟؟

سلام.
بچه ها کسی میتونه به من بگه که چه جوری میتونم ناک رو روی سرور ویندوز نصب کنم(سرور من میزبان هستش و wap،php4,Mysql رو ساپورت میکنه) ؟

با تشکر .

شهاب.

S4DEGH

Well-Known Member
1 - اول بايد ناك رو به Zip تبديل كني و بعد آن را به هاستت انتقال بدي و در اونجا اكسترك كني !
2 - بايد بري تو phpMy Admin و اونجا يك پايگاه داده بسازي و ( يوزر و پسورد يادت نره ) SQL ناك رو انتقال بدي !
3 - بايد فايل config رو باز كني و تغييرات لازم رو بهش بدي !

تمام !

سلام

سلام صادق جان.
این کارهایی که در مورد php admin و confing.php گفتی باید در کامپیوتر خودم انجام بدم و بعد upload کنم یا چی ؟

Parham

Well-Known Member
بله شما باید تغییرات را در فایل Config انجام بدید بعد بر روی سرور بریزی ... می‌تونم بدونم از کدام نیوک می‌خواهید استفاده کنید ؟ اگر ایران نیوک هستش که من به شما لینک آموزش نصب کردن این برنامه را بدم ...

ایران ناک

بله عزیز جان ایران ناک 7.8 هستش . فقط یک چیز و اون هم اینکه اگه لطف کنید به من یک مقدار کمک کنید چون اولین بار هست که دارم این کار رو میکنم.

Parham

Well-Known Member
بهترین و کاملترین راهنما در خود سایت ایران نیوک هستش ... شما از اینجا این راهنما را بخون اگر باز هم مشکل داشتی‌ بپرس ...

S4DEGH

Well-Known Member
ببين دوست عزيز شما phpmy ADmin رو بايد تو هاست انجام بدي ! و فقط Config رو تو كامپيوتر تغيير بدي و بعد آپلود كني !

جدیدترین ارسال ها

بالا