[phpNuke] نصب قالب!

Parsikade

Member
سلام دوستان عزيزم
من مي خواستم مامبو را عوض كنم و به جاش PHP-Nuke Platinum را نصب كنم ولي متاسفانه به دليل سرعت كم اينترنتم نمي تونم آپلودش كنم توي سايت و راستش نصبش را هم بلد نيستم...
مي خواستم از صادق آقا و دوستاني مثل ايشون كه به اين نسخه از PHP واردند يه خواهشي بكنم
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
البته شايد يه كمي پر رويي باشه ولي مي خواستم اگه كسي مي تونه برام آپلود و نصبش كنه :roll:
هركي بكنه خيلي دمش گرمه!!!ولي شايد خودم آپلودش كردم ولي ديگه نصبشو اصلا نمي دونم :-?
به هر حال منتظر جوابتونم دوستان

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا صادق برای اینکه در آپلودش مشکلی نداشته باشید اگه یک بار در یه فضایی آپلودش کرده باشید میتونید برای دفعات بعدی از همون جا انتقالش بدید که سرعتش هم زیاده

Parsikade

Member
صادق جان من قبلا توي اون بخش درخواست كرده بودم ولي گفتيد كه اين بخش غير فعاله !!
لطفا كمكم كنيييييييييييييييييييييييييييييييييد
صادق آقا دارم غصه مي خورمااااا!!!!!!

Masoud1365

مدیر انجمن
Parsikade گفت:
صادق جان من قبلا توي اون بخش درخواست كرده بودم ولي گفتيد كه اين بخش غير فعاله !!
لطفا كمكم كنيييييييييييييييييييييييييييييييييد
صادق آقا دارم غصه مي خورمااااا!!!!!!
می خوایی ناک نصب کنی ؟ ( غصه نخور )

VAHID216

مدیر بازنشسته
Parsikade جان یکمی دیگه صبر کن گروه واسط آپلود می کنن. چون داریم نیوک جدید پلاتینیوم رو آماده ارایه می کنیم و تا تقریبا یه هفته دیگه سرمون شلوغه. ولی این نسخه کاملا متفاوت تر حرفه ای تر دارای امنیت خیلی خیلی بیشتر شده و تقریبا یه انقلابیه در نوع خودش. تا اون موقع صبر کن بعد واسط هم نصب می کنیم هم آپلود خوبه

S4DEGH

Well-Known Member
چون داره نسخه جديد آماده ميشه براي همين ما فعلا آپلود نميكنيم ... چون حيف هست كه نسخه قبلي رو آپلود كني و نصب و ... بعد از چند روز نسخه جديد بياد !

بهتره وقتي اومد نسخه جديد رو نصب كني كه خيالت تا 2 سال ديگه راحت باشه !

آقا صادق برای اینکه در آپلودش مشکلی نداشته باشید اگه یک بار در یه فضایی آپلودش کرده باشید میتونید برای دفعات بعدی از همون جا انتقالش بدید که سرعتش هم زیاده
چطوري ؟! ما كه بلد نيستم !

Parsikade

Member
باشه!
پس دمتون گرم!!!
1 هفته ديگه دوباره اين تاپيك فعال ميشه!!!

Masoud1365

مدیر انجمن
sadeghkhafan گفت:
چطوري ؟! ما كه بلد نيستم !
اینو از یکی از کاربران توی همین سایت دیدم که عینا براتون میزارم
می تونی از این اسکریپ استفاده کنی
در قسمت اول اون ادرس فایل رو بنویس و در قسمت دوم نامی که می خوای اون فایل رو سرورت ذخیره بشه
این اسکریپ رو داخل یه فایل پی اچ پی ذخیره کن و روی سرورت آپلود کن
بعد فولدر اونو به 777 تغییر بده و فایل رو با مرورگرت اجرا کن
من خودم از این اسکریپ زیاد استفاده می کنم
PHP:
<?php 
if(!copy("http://www.download.com/file.zip", "file.zip")) 
{ 
echo("failed to copy file"); 
} 
; 
?>

Parsikade

Member
من كه اينقدر دانام نفهميدم!!!!اونوقت شما بفهمي؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:))
lol

Masoud1365

مدیر انجمن
این کدها رو که دادم نفهمیدید ؟ به صورت پی اچ پی هست یه فایل میسازید و اجراش میکنید !

جدیدترین ارسال ها

بالا