Fa نصب فونت در ویندوز ایکس پی بالاتر

سلام
آقا بنده یه مشکلی پیدا کردم که در عین بچه گانه بودن کل نت را زیر و رو کردم جوابی نیافتم و بطور ساده سوالم اینه در ویندوزهای بالاتر از ایکس پی چطور میشه فونت مورد نظر را به پوشه فونت ویندوز انتقال داد. و صد البته منظورم با کد نویسی هستش حالا با هر زبان یا کنسولی فرق نمیکنه.
مثلا در ایکس پی با دو خط کد نویسی داس و یه بتچ فایل و عمل کپی عملی هستش اما در ویندوزی مثل سون اصلا نمیشه.
لطفا یکی راهکار بده بدجور کارم لنگشه.با آدویت یا هرچیز دیگه فرقی نداره

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
تو خود انجمن کلی در این مورد فکر کنم تاپیک هست و راه کارهای مختلف ، درضمن شما چرا تو ویندوز 7 نمیتونید نصب کنید؟ مشکل چیه ؟

ضمن تشکر تاپیکهایی که فرمودین را بلد بودم و همون روش مرسوم کپی کردن در پوشه فونت را میگن.
مشکل امنیت ویندوز 7 هستش که اجازه کپی کردن نمیده. احتمالا فونت باید تو ویندوز 7 نصب بشه راهش را پیدا نمیکنم.
خودتون یه فونت را با سیس کامند بیلدر یا اصلا پلاگین امتحان کنید میبینید که هیچ اتفاقی نمیافته

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
آقا بنده یه مشکلی پیدا کردم که در عین بچه گانه بودن کل نت را زیر و رو کردم جوابی نیافتم و بطور ساده سوالم اینه در ویندوزهای بالاتر از ایکس پی چطور میشه فونت مورد نظر را به پوشه فونت ویندوز انتقال داد. و صد البته منظورم با کد نویسی هستش حالا با هر زبان یا کنسولی فرق نمیکنه.
مثلا در ایکس پی با دو خط کد نویسی داس و یه بتچ فایل و عمل کپی عملی هستش اما در ویندوزی مثل سون اصلا نمیشه.
لطفا یکی راهکار بده بدجور کارم لنگشه.با آدویت یا هرچیز دیگه فرقی نداره
دو قسمته. یکی اینکه همین الان فونت در دسترس بشه، یک بخش هم برای اینکه بعد از Restart قابل استفاده باشه. هر کدوم به تنهایی ناقصه و صرفا یک بخش رو پوشش میدن، یا الان یا بعد از Restart. باید هر دو مرحله اجرا بشه.
1) فونت رو در فولدر Fonts کپی می کنید.
2) با متد AddFontResource ئه Gdi32.dll فونت رو فعلا فراخوانی می کنید تا موقتا قابل استفاده باشه (با Restart کردن ویندوز دیگه در دسترس نیست)
3) فونت رو با اسم فونت و اسم فایل در Registry ثبت می کنید تا بعد از Restart در دسترس باشه.
مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts برای ویندوز 32 بیتی
مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Fonts برای ویندوز 64 بیتی

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای دسترسی ادمین میتونید از پلیر هایی که جواد توش تغییرات ایجاد کرده استفاده کنید از این پلیر ها استفاده کنید دیگه نیازی ندارید حتما برنامه رو با دسترسی ادمین اجرا کنید خودکار به صورت ادمین اجرا میشه دسترسی به لپ تاپ ندارم تا فایل رو بزارم جستجو کنید تو انجمن

جدیدترین ارسال ها

بالا